Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:12:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Antiscije(tacke Solsticijuma)  (Pročitano 7093 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
A sta znaci u tom slucaju konjukcije mjeseca?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
A sta znaci u tom slucaju konjukcije mjeseca?

da je dusha nashla srodnu dushu,onu svoju drugu polovinu,ako jedna osoba ode,odnese dio dushe druge osobe sa sobom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Andjela, molim te, mozes li meni objasniti kako se racunaju te tacke. Nista mi nije bilo jasno kod onog savijanja karte Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Andjela, molim te, mozes li meni objasniti kako se racunaju te tacke. Nista mi nije bilo jasno kod onog savijanja karte Smile Smile

pa mozda ih nemash u natalu

ja ,kako sam zaljubljenik u sinastrije,gledam ih samo tamo

npr,osobi sa Marsom na 8 st Ovna antiscija je osoba sa nekom mplanetom na 22 stepena Djevice,probaj....
znachi,nemamo sa svakim antiscije....kao shto nemamo ni konjukcije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa i ja mislim na sinastriju, ali ne znam da odredim te tacke, ne znam u sta da gledam. Ne znam odakle da podjem, izgleda da sam glupa za to. I ako si pokusala da mi objasnis, hvala ti punooooo, meni i dalje nista nije jasno.

Samo sada mi je nesto palo na pamet. Npr. meni je venera na 22'50 stepenu vage, apscinecija tj. ta tacka je negde u ribama (ili sam sada tesko lupila), ali ne znam na kom stepenu???

A bas zelim da naucim o tome, i sada prvi put cujem za to:)

E da, sada sam se setila i koliki je dozvoljen obris u konjukcijama tu?

Npr. ja imam meces na 6 stepenu bika, druga osoba ima veneru na 27 stepenu lava, da li ta venera negde blizu tacke antiscija mog meseca. Pohvatala sam za znake, jos da pohvatam za stepene, na konju sam Smile
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evo mene ponovo, ukapirala sam Smiley

Sto se tice moje venere, antiscija nje je na 8 stepenu riba. Sto se tice mog meseca, antiscija njega je 24 stepenu lava. Egzaktno na njegovom jupiteru koji je na 24 stepenu lava. E sada pitanje, koliki je ovde dozvoljeni obris u konjukcijama. On ima veneru na 27 stepenu lava, a ja ovaj moj mesec na 6 stepenu bika. Onda je njegova venera u konjukciji 3 stepena sa antiscijom moga meseca, i to se verovatno racuna. Ali, ako ja imam veneru na 22'50, antiscija nje je na 8 stepenu riba. A, njegov mesec je na 18 stepenu riba, da li se i to moze racunati? Ipak je obris prevelik, ali da pitam, posto je mesec brz.

Izvinite, sto dosadjujem sa mojim pitanjima, ali zelim da naucim Smiley Idem sada da gledam za druge planete, ja prvo da pogledam ove ljubavnicke, a posle moze se laganica Smile Smile

Jao, sada primetih, moje sunce je na 12 stepenu vage, njegova tacka antiscije je na 18 stepenu riba, pa tacno na njegovom mesecu, samo pih, tu je i uran, vecito mora da mi pomrsi konce Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Jul 2007, 02:33:36 od tinna-bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Juhu, ljudi Smiley Moze li mi neko ko zna, reci da li sam ja ovo sa ovim tackama dobro pohvatala, ja mislim da jesam, ali mi treba potvrda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
I ja mislim da jesi,tako sam i ja razumela Andjelin tekst.
I se preslikava u VI(Ovan-Devica)
II u V (Bik-Lav)
III u IV (Blizanci-Rak)
VII u XII (Vaga-Ribe)
VIII u XI (Skorpija-Vodolija)
IX u X (Strelac-Jarac)

npr. 1 stepen ovna preslikava se u 29 Device,25 Bika u 5 Lava......

Procitah negde da se uzima orbis 2 stepena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
O hvala ti puno, znaci nista od konjukcije moje venere i njegovog meseca:(, ali i dalje ostaje moje sunce njegov mesec, zajedno sa uranom i moj mesec njegov jupiter, a moze da prodje i moj mesec njegova venera (obis 3 stepena).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Hmm,mislim da je najbolje da neko ko je imao iskustva sa orbisima u Antiscijama i proverio u praksi,da svoj komentar,posto su kako mi se cini misljenja podeljena.
Ja mislim da tvoj Mesec i njegova Venera deluju zajedno,ti proveri u praksi,pa cemo doci do resenja. Smile

A sta bi znacilo moje Sunce (27 Vage) na njegovom Suncu (3 Riba),njemu je Sunce vladar VII kuce i nalazi se u njegovoj I,a meni vladar X i otislo u moju XII.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2007, 21:32:27 od sarena022 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Knjukcija sunca u sinastriji znaci da imaju slicne stavove, to nije ljubavni aspekt ali je doro kad se vidi u sinastriji, jer su oni donekle slicni (slican se slicnom raduje). Pretpostavljam da to i ovde ima isto znacenje. Zapravo, sigurno ima isto zacenje.

Verovatno da ce ne racuna, jer je aspekt separacioi a i 10 stepeni je mnogo. Da je aplikacioni pa da ga racunam, ali nema veze. Ostaje onaj moj mesec njegova venera Smiley I moje sunce njegov mesec, ali u konpletu sa uranom. Uh, izem ti uran, svuda mora da mi se umesa.    Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2007, 22:53:43 od tinna-bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:12:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.