Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Antifašistkinje i antifašisti u akciji protiv neofašizma  (Pročitano 33040 puta)
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)

uros80bgd,e za taj ukor od direktora iz 91,imas pice od mene  Smile Smile Smile Smile
al si kralj Smile


a jesi li bio u prvom redu kad si polagao zakletvu?


i sad priznaj da ti je bilo lepo kad si polagao zakletvu,priznaj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
bio sam... koliko se secam.. a secam se dobro.. nas razred je bio podeljen u 2 kolone.. ja sma bio pri kraju jedne mozda predzadnji.. a na celu kolone je bio neki stariji djak(2-3 rezred).. iskusan..  Smile

de mi bilo lepo, moji nikad nisu bili za komunjare.. mog dedu konfiskovali, od kad znam za sebe pamtim slavu, bozic i uskrs.. ali ko te pita!
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 12:11:25 od uros80bgd »
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
bio sam... koliko se secam.. a secam se dobro.. nas razred je bio podeljen u 2 kolone.. ja sma bio pri kraju jedne mozda predzadnji.. a na celu kolone je bio neki stariji djak(2-3 rezred).. iskusan..  Smile

e taj prvi mora da je nastavio karijeru u kpj  Smile Smile
ili je sin nekog velikog komunsite hahah
znamo ko je u tom vremenu stajao u prvom redu Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 12:11:31 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
ne taj mora da je perjanica LDP-a ili kad bolje razmislim.. sigurno je u nekoj partiji.. na kraju krajeva svi oni radi u korist nase stete, neki vise neki manje..  Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
znamo ko je u tom vremenu stajao u prvom redu

ko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Ja sam dobio ukor direktora zato sto sam na slici iz 4og osnovne digao 3 prsta.. (1991.). Ta uciteljica me je ignorisala do kraja skolske godine.


Pa jedno vreme od martovskih demonstracija je znak tri prsta bio znak simpatija prema Vuku Draskovicu i naravno, kod rezimski cistih ljudi je bilo nepozeljno, valjda sto je Vuk izazivao nered na ulicama grada a glavonja po celoj drzavi
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
Citat
znamo ko je u tom vremenu stajao u prvom redu

ko  Smile

pa najbolji djaci,ko drugi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
--Ti ljudi da su imali IOLE malo mozga,ukapirali bi da ne treba da pricaju protiv rezima,pa ne bi prosli pakao,koji su prosli.Samo su krivi,kad mozda nemaju!Ti sta god rekao,znas da sam ja upravu sto se tice ovog komentara!!

--
Citat
od kad znam za sebe pamtim slavu, bozic i uskrs..
I moji su uvek slavili slavu,bozic,uskrs.Nisu podrzavali to sto je "zabranjena vera u boga",al im je ZIVOT u tom sistemu bio dobar.Nisu imali na sta da se zale!
Ja ovde nisam video ni jedan jedini normalan argument protiv tita.Svi kukaju na goli otok.Kao sto sam vec naveo,svi koji su tamo zavrsili,su previse pricali.A da su imali nesto u supljim glavama,ukapirali bi da ne treba da pricaju.Neki dugovi titovi se pominju..To je jos jedna od brojnih rupa bez dna.Rekao sam vec da je najveci dug SFRJ bio 8 milijardi $,a koliki bese sadasnji dug srbije??

Citat
Porazavajuce je to sto si nesto malo procitao i nemas pojma o istoriji a iznosis samouvereni stav "ako i trebali su da ubijaju i da zabranjuju da se ista kaze protiv tita i partije, sta ima ko da ide u kafanu u 12h" itd itd..
Malo procitao,a nemas pojma o istoriji.Pa drobis ovde 2 sata..Sta ti znas o istoriji,sem da popljujes tita,a hvalis drazu.Na osnovu cega si ti doneo svoje misljenje?Rekli ti tvoji da ima se nije svidelo to sto je tito terao da se radi,pa ti zakljucio..."axa,ako nisu za tita,onda su za drazu"...Daj molim te.Samo te slusam kako seres.Nisam argumentovano nisi rekao.Sve se vrti oko toga:jadna nam buducnost,kad nam deca ovako razmisljaju,malo si procitao,pa solis [amet svima,idi igraj se u pesku,rugas se ljudima koji su preziveli goli otok,i komentari tog tipa..Kakve su to budalastine????Argumenti su vam do ja*a!Stavite svi prst na celo,i procitajte opet svoje postove,i potrudite se da to pogledate sa strane.Koga cete da ubedite takvim postovima?Msm,idi igraj se u pesku.Taj ko je postovao to(ludi stojan) je 78 godiste,a ovde meni kucka o titu.Ti da si pametan/na kao sto pokusavas da pokazes.Ti bi bila na poslu u to vreme,a ne bi se prepirala sa tipovima kao sto sam ja.Tako da...Samo mi nista nemoj pricati tipa"idi igraj se u pesku".78 godite,a u svom zivotu nista ne radi.Cim meni salje poruke u to vreme.Normalni ljudi su tada na poslu.Za tebe ne znam!
Ili nema posla.Pa hteli ste da poginete za demokratiju.Eto...Sada nam konacno posle tita i slobe tece med i mleko.Al malo sutra!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Tema je:

Antifašistkinje i antifašisti u akciji protiv neofašizma Smile

Bez off topica Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
Kao prvo, nisi naucio za sve ove godine da se prvo slovo imena pise VELIKIM slovom.

Drugo, ne mislim da je Djeneral bio u pravu, i nesrecan sticaj okolnosti je doveo da toga da smo se 1946 godine nasli tamo gde smo se nasli. Za nas u Srbiji/Yugoslaviji je pre svega vodjen gradjanski rat, koji su vodili Partizani i Cetnici i ostali za VLAST.. To nije tema, tako da uzmi procitaj malo o liku i delu druga Tita, masin bravara iz Kumrovca, pa onda procitaj nesto sto prevazilazi bajke, tj. nesto sto nije poteklo sa ovih prostora, zato sto pobednici pisu istoriju.

Trece, komunisticka represija koja je vladala svih ovih godina je ostavila takav neizbrisiv trag, da je apsurdno pricati o tome..

Cetvrto, sve ti je oprosteno, jer si mlad i neiskusan i koliko se moze videti is svega sto si napisao, kao i iz tvog stava, krajnje neupucen. Ovo kroz sta sad mi prolazimo je samo posts festum sistema iz kojeg smo izasli sa rukovodstvom koji je stasao u komunizmu.

Smile


Tema borba protiv fasista je krajnje pase, nit kod nas ima fasista, nit ti klinci okupljeni oko nacinalistickih organizacija imaju pojma sta je nacizam a sta fasizam... a jos manje oni sto protestuju na tu temu

Trik pitanje za Antifasiste.. Gde je nastao fasizam i sta zanci Facio(lat)?
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 16:12:57 od uros80bgd »
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.