Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:58:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti Emo RPG (Role Playing Game)  (Pročitano 7835 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
DarkBlacker je posmatrao mracne ulice Beograda. Znao je da su tu, mogao je da ih oseti koliko su blizu. Miris njihove sminke i suza je bio toliko jak. Vetar je doneo miris pustene krvi. "Izgleda da su se igrali sa ziletima ponovo. Dodjavola!" On progovori stezuci drsku ogromne sekire, koja je bila naostrena da je mogla da raspoluti Emo dlaku na pola. DarkBlacker je cekao pojacanje, jer je znao da Emo-sa ima previse da bi se sam suprostavio. Puna diskoteka sa vristecom muzikom, palila mu je krv. Black Metal mu je bio potreban silno, ali to je moralo da saceka, dok se ova noc ne zavrsi. Zapalio je cigaretu cekajuci izvestaje sa terena.
Mistress Astarte je trebala biti tu uskoro. Ali isto tako i ostali clanovi su trebali doci, sem ako vec nisu tu i kriju se medju senkama. Bice borbe ubrzo. Uskoro...
« Poslednja izmena: 03. Maj 2008, 22:20:45 od RavenDark »
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
0ff
samo da vas pohvalim na trudu svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ON

Njegov prvi kontakt                             11.11.2007.   21:59=

Noc kao i ostale u zadnje dvije isuvise sparne sedmice ,mjesec je pun i sija na nebu *2/8* je pomislio da je to mac sa dve ostrice znao je da ce ti izmamiti mnogo emovaca na ulice i podrume ovog nekada divnog grada.
Ali da mu tama necu moci pruziti zastiti i da lako moze biti primjecen
Na samu rijec grad njegov mozak je u sekundi preturio preko svojih sinapsi sjecanje i baci ga pred njegove oci .
*2/8* je mrzio kada se mozak na takav nacin poigravao sa njim ali tu nije bio pomoci kroz njegovo tijelo prodje nekakva zebnja pa potom jedna smirenost koju sve manje osjeca u zadnje vrijeme
Krenuse da mu se stvaraju slike ispred ociju kao da gleda slajdove.. Bile su to slike njegove mladosti kada je ovo bio grad pun dijece koja se igraju, mladica  koji sjede ispred kladionica igraju tikte, navijaju ,piju pivo, djevojaka koji obilaze butike jer su voljele ono sto javno nisu  otkrivale bila je to njihova tajna. Zeljele su te muske poglede na svom tijelu zeljele su te uzdahe to dobacivanje to da budu voljene da bude one koje su neosvojive koje znaju da muskarac mora biti muskarac a zena jedno bice za kojim se uvijek cezne .
Tako je bilo od pamtivijeka ...
Ali svega toga vise nema nestalo preko noci sve je pocelo sa dolaskom te posasti iz jedne daleke zemlje vise se i niko ne seca kako je sve pocelo samo su odjednom pojavise grozne price po novinama, zastrasujuce emisije , niko nije obracao paznju , niko ....
U tom trenu to njegove sjecane prekide jedna misao A STA BI BILO DRUGACIJE DA SMO TO TADA SHVATILI , glasno je razmisljao i pitao se ali nije imao vremena da odgovori sjecanje je bilo brze i jace i ponovo je okupiralo njegov mozak .
Pred njegovim ocima su se redale slike prvih emovaca tog tada na prvi pogled nevinog  ''pokreta'' i nicim zastrasujuceg izgleda [lucka] hmm onako gorko izusti 2/8 'pokreta'' nije to nikakav pokret promumlja u sebi to je kuga od koje nema lijeka !!!
U tom trenutku zazvoni njegov komunikator na drugom kraju zice bio je poznati glas
DarkBlacker:* Pozdrav 2/8 jesi li sam ?*    [upitao ga je kratko i jasno ]
2/8: * Jesam !*      [ odgovorio je bez mnogo uzbudjenja ]
[Njih dvojica se jos nisu sreli , *2/8* je nov u svemu tome , ima licne razloge zasto se pridruzio kako su ih nazvali emovci  *oni koji donose stari poredak* [ o njima niko nista tada  nije znao ]
Stupio je u kontakt, ali je jos uvijek bio na provjeri , *2/8* zivi daleko   od centrale usamljen je i jedini borac u dalekoj ali predivnoj BanjaLuci, nekada predivnoj a danas istoj kao i drugi gradovi sirom kugle zemaljske.
Zbog svega toga opravdaan sumnja je i dalje postojala
DarkBlacker:*Jesi li spreman za tvoju prvu akciju ?*
2/8: * Da !*
DarkBlacker: * Poslacemo kordinate na tvoj prenosni komunikator, jesi li siguran da to zelis da izvedes sam ? Tim moze tamo biti za 2 sata .Znas lakse je kada to prvi put radis sa nekim iskusnijim *
2/8 : * Zbog gore pomenutih licnih razloga odbio je pomoc zelio je da se dokaze ,zelio je steci povjerenje *
DarkBlacker: * Dobro cujemo se poslije akcije *
2/8: * Dobro * [ time se zavrsio njihov prvi razgovor ]
DarkBlacker: Zbog svog iskustva nije zelio nista prepustiti slucaju, pozvao je Catherine koja je bila najbliza i rekao joj da se spremi ima za nju posebnu misiju. Morace da nadgleda jedog novog lika u svojoj prvoj akciji u da mu priskoci u pomoc ako bude potrebna.
2/8 je spustio komunikator pogledao dobijene podatke i u tom trenutku je znao da povratka vise nema
Kocka je bacena

off
Bas sam se napisao nadam se da ovako moze da ide prica
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 20:16:44 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
0ff
samo da vas pohvalim na trudu svaka cast  Smile
Šta ih hvališ kad izgledaju ko satane sa tim mačevima i mračnim odelima i celim fazonom uopšte  Smile
 Ako mene pitate i darkeri i blekeri su katastrofe tako da šta se vi kao nešto udružujete...Agresivci protiv mirnih emotivaca?pa za koga drugog nego za slabije  Smile Znači-ja ću da branim njih od vas 
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 13:23:14 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Znaci snaga pravde je na njihov strani

Moze prica da se  razavija u  svim pravcima
Ja te podrzavam stani na njihovu stranu pa da odmjerimo snage u nekom zamisljenom sukobu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Evo ti prilik procvitaj ovo sto sam gore napisao i kad sledeci put budem pisao o akciji ako dozvoljavas stavi cu te u pricu
Na suprotnoj strani bice zanimljivo imam vec u glavi jedan scenario kako ce sve izgledati samo da kazem bice mnogo obrata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
lepo je neko rekao darkeri nasli vece picke od njih pa postali ljubomorni! Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Meni je ovo zanimljivo zbog price  cisto malo zezanja
Inace nisam darker  ali jednostavno emovci su po meni totalno sranje i jasan znak da dijeca na zapadu su sve vise usamljena i bez podrske svojih roditelja i bez razgovora sa njima sa prijateljima rade ovo sto rade sebi
Po meni je to  poziv u pomoc znas ono ne zna kako drugacije da bude u centru paznje
Kaka da ga primjete
A neoliberalni zapad je to iskoristio i boli ih patka za tom omladinom vec su primjetili da se oni nose na odredjen nacin pa otvarajyu sopove za njih gdje se moze nabaviti emo odjeca
Eto tako ja vidim emovce ali sam to vec  rekao na temi koja govori o njima a ova tema je cisto malo zezanje malo inspiraciaj i stripovi  i td....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
taxtex što kažeš na sasaborgov prijedlog da nam budeš neprijatelj? mislim da bi nam za priču bilo dobro da imamo nekog stalnog neprijatelja koji će biti lik kojeg netko igra. ne moraš biti emo, budi neki direktor industrije koja proizvodi odjeću za emače ili direktor diskografske kuće za emo muziku pa ti je u interesu da njih ima što više i mi smo ti neprijatelji.
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:58:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.