Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:45:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da se sada vratim 20 godina unazad glasao bih za:
Ante Markovica
40.7%  (11)
Slobodana Milosevica
7.4%  (2)
Vojislava Seselja
25.9%  (7)
nesto drugo
25.9%  (7)
Ukupno glasova: 27
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ante Marković u Beogradu  (Pročitano 6411 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Posle Tita - Ante !!
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Cekajte ljudi moji, Ante Markovic je sa svojim reformama proizveo i to da je Evropska unija tada zapocela pregovore sa nama! Ante Markovic je bio protiv ratnog budzeta. Strucnjaci koji su tada radili ekonomski program sa njim danas rade za najbolje firme i prezentuju sindikate!!! Pa jel moguce da smo toliko jebeno zaboravni da se ne secamo niceg iz tog perioda!?
Ti se vidim ne sećaš, jer ne znaš da tad EU nije ni postojala. Postojala je EEZ iliti EEC, koja je bila samo ekonomska unija, a ne politička.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Pre par minuta profesorka Ekonomskog fakulteta Dana Popovic rece da smo u sveopstoj histeriji oko Ante Markovica zaboravili da smo nivo zarada sa kraja 80-ih vec dostigli i pristigli...
Takodje rece da je za nju neverovatno da neko ide na posao 65 meseci i da zna da nece dobiti platu, pa cak i kad mu se sve te plate isplate, zna da sledecu nece dobiti, a ipak ce ici na posao...

Zena je apsolutno u pravu... odavno nisam cula razumnog ekonomistu... ostali su prilicna mrtva puvala...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Alcatel 
Letač , zar nisi ti malo paranoičan. Mani Hrvate, ko ih šiša.Doduše Marković, je održao predvanje našim političarima, Cvetković obesio surlu , kada je saznao da je nesposoban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Letač , zar nisi ti malo paranoičan. Mani Hrvate, ko ih šiša.Doduše Marković, je održao predvanje našim političarima, Cvetković obesio surlu , kada je saznao da je nesposoban.
Hehe ... moguće, ja ako šta ne bi voleo da se desi, a to je vaspostavljanje Jugoslavije.
 Nego ... zar je moguće da je tebi trebao Ante Marković pa da shvatiš da je Cvetković nesposoban. To ti je tragedija Srbije, svi kukaju na Dinkića, a da mora da dođe jedan Ante Marković da bi se shvatilo da je od 5. oktobra ekonomska "strategija" bila pogrešno. Još malo ni ispiti neće moći da se polažu sve dok neko iz inostranstva to ne potvrdi. Kažem ja, oslušni malo svoj narod, nemoj sve trčati preko grane da ti objašnjavaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, posto je opsti lelek za Antom, ja se secam da smo za vreme Ante kupili Jugo od jedne kevine plate, ali sto se kvaliteta zivota tice... danas zivim mnogo bolje...
Jednostavno, Srbija se otvorila prema svetu...
Da, treba mi viza da putujem po Evropi, ali ako odem u tu Evropu ne gledaju me kao svercera...
Eto, nadjoh podatak da je u Pragu prosecna plata oko 900e (bruto), u ostatku Ceske je znacajnije manja...  U Srbiji 450e (bruto), sto ce reci da je u Beogradu oko 500e, mozda malo jace...
U Madjarskoj je plata oko 800e...
A Prag je grad koji je skoro pa potpuno okrenut turizmu i koji dobija veliku pomoc u EU... Prag je grad koji je potpuno otvoren investitorima...
Beograd nije...
Pa ipak se drzimo...
« Poslednja izmena: 27. Apr 2009, 22:04:26 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Alcatel 
Nije meni trebao Ante Marković, već Cvetkoviću. Za mene su svi naši političari u krajnjem slučaju neodgovorni, a mahom nesposobni. Za mlađe da znaju obični radnici u putarskim preduzećima koji su osamdesetih gradili autoput plata je bila mesečno i do 5.000 maraka.Ko kaže da smo stigli taj nivo ili je glup ili bezobrazan.
Ne znam za čega se držimo, za vetar možda? Naša privreda je ruinirana, bez ikakave šanse da se oporavi .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
U Srbiji 450e (bruto)

Не не не не не никако!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
osamdesetih je plata za nekog sa visokom spremom bila 1000-2000 maraka. Direktori su imali 2500-3000. Razlike u platama su bile manje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Totalno nepravedno...
Obrazovanje+zalaganje=visoka plata...

Inace cemo i dalje biti u buli kao i do sada... doticna profesorka rece da smo mi jedna od retkih zemalja koje placaju nerad, te da je samo 17% gradjana otislo u penziju sa punim radnim stazom...


Mislim da se upravo takvi sa setom secaju Ante...

U Srbiji 450e (bruto)

Не не не не не никако!!

Imas Zavod za statistiku, pa proveri...

Citat
Ne znam za čega se držimo, za vetar možda? Naša privreda je ruinirana, bez ikakave šanse da se oporavi

Za razliku od tog vremena kada su SFRJ pogadjale razne afere vezano za proneveru...
Secali se jos neko slucaja Agrokomerc ili i to spada pod parolu "dobra stara vremena kada se dobro zivelo i nista se nije radilo"? Smiley
« Poslednja izmena: 27. Apr 2009, 22:46:27 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:45:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.