Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koi bi Operativni sistem bi hteli na vasem Symbian Telefon
Symbian OS 6,7,8
Symbian OS 9.1
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anketa: Symbian OS 6,7,8, ili OS 9.1  (Pročitano 28711 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N95
Ma 9.1 zakon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Apple iPhone
Ma 9.1 zakon

Obrazlozi.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 4
za jednu godinu a kad vec doge OS 9.5 koi je vec najavljen pa ako ovako nastave mislim da ce to biti nesto Veliko Ekstra a nadam se da docice sa Slajder sto je najavljen kao kod WM HTC
Mnogo su zaostali sa symbianom Smile tek za godinu mozda ce imati ono sto drugi imaju vec godinama.
Salu na stranu, ali moje misljenje je da novi symbian nije doneo nista spektakularno jedino sto ga vadi je to sto su na uredjaima sa novim symbianom ubacili jaci hardware.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC ONE
9.2 extra radi  Smile  , što se brzine i softvera tiče - nemam zamerki  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung S6 & Lumia 9
za jednu godinu a kad vec doge OS 9.5 koi je vec najavljen pa ako ovako nastave mislim da ce to biti nesto Veliko Ekstra a nadam se da docice sa Slajder sto je najavljen kao kod WM HTC
Mnogo su zaostali sa symbianom Smile tek za godinu mozda ce imati ono sto drugi imaju vec godinama.
Salu na stranu, ali moje misljenje je da novi symbian nije doneo nista spektakularno jedino sto ga vadi je to sto su na uredjaima sa novim symbianom ubacili jaci hardware.

Obrazlozi sta druge imaju a nema Novi Symbian
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 4
Obrazlozi sta druge imaju a nema Novi Symbian
Pa znaju svi ono najbitnije da stari Symbian ima tu prednost sto nema glavobolje oko potpisivanja aplikacija i nema zakljucane sistemske fajlove.
Pretpostavljam da ako bi napravili adaptaciju starog Symbiana da radi na ove nove telefone radio bi i brze od novog symbiana na isti hardware ali to kod Symbiana je nezamisljivo.
Ili ti si mozda mislio da obrazlozim sto kasne? Tu sam mislio na slajder tastaturu qwerty sa strane koju su, kako kazes najavili da ce da bude tek za godinu dana, a znamo svi da je HTC ima vec godinama.
Moje je misljenje da Symbian ima mnogo ogranicenja i sada sa novim Symbianom samo su povecali taj spisak i to je dobar OS za smartphone pocetnike, zato je i toliko popularan.
Recimo, vecina GPS uredjaja koriste WM, kao primer moze da bude IGO MIO kojeg ni nema za symbian , dok sa druge strane na tom polju najjaci symbian predstavnik je N95 koji ima gomilu mogucnosti koje mozes samo da probas a nikako da koristis, jer ces za tren oka ostati bez baterije i to je smesno.
« Poslednja izmena: 14. Dec 2007, 10:36:53 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ovde pricamo sporedbu starog i novog Symbiona a ti mi Pricas za HTC a nista HTC nema od Symbiona vise osim Slajder a i u tvom obrazlozenju samo to si naveo ..Upravo si za Bateriju to je jedina mana i jedini nedostatak koji Nokia nisu uradili nista vec 4 godina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ama kako nisu radili na bateriji ljudi moji. Nokia danas ugrađuje jednu od jačih baterija , 1500 mAh , u svoje telefone. Doduše samo u pojedine modele.
To je odlična baterija.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung S6 & Lumia 9
e ja neznam sta su uradili i kako ali znam da od kada sam imao 6600 pre nekoliko godina pa do dan danasan baterija mi izdrzi samo jedan dan i noc (24 casa) ako vec su radili nek urade neku kao sto mi motorola traje 5 dana i kad doge na crveno da je prazna ja jos razgovaram i se ne gasi a evo i U600 mi izdrzi po 3 dana a nokia oduvek samo jedan dan (24 casa)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa baterija se troši onoliko koliko koristiš telefon. Čisto sumnjam da ta Motorola ima bolju bateriju. Traje duže zato što ga manje koristiš.  Smile

No opet je sve ovo off.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.