Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blamovi...  (Pročitano 1993 puta)
12. Apr 2003, 16:01:50
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
-Kada je u nas grad prvi put stigao Mc Donalds, ja sam prvo pola sata sedeo cekajuci da dode kelner, zatim sam bacio posluzavnik u korpu za dubre i kao vrhunac zapalio cigaru pitajuci se sto nema piksle!

-Ovo sam jos davno cula od jedne poznanice, pa evo sad sta mi je ispricala da joj se desilo: "Sinoc mi zvoni telefon i ja se javim, kad cujem neki muski glas sapuce: "'Ajde, gde si ti? Cekam te vec pola sata, evo me pred tvojom zgradom!" Vidim da je pogresio broj, pa se nasalim sa njim i kazem mu "Pa penji se gore!". A on "Pa jel' ti tu muz?" "Ma nije, otisao je na put! Hajde penji se!". E da mi je znati ta se tamo desilo!

-Pazi ovako. Dolazim u Bg da polazem prijemni za fax. Nemam pojma gde mi se fax nalazi. Nekako nalazim fax, ulazim unutra pitam gde se ovde predaju dokumenta. Jedan tip u hodniku promrmlja nesto tako da sam ja samo uspeo da cujem doktora Subotica. Konsultujem se sa drugarima gde da nadjemo tog dr. Subotica. Dolazimo do jednog drugog tipa koji mi daje isti odgovor. Na kraju srecem jednu doktorku na klinici, jer smo mi posli da trazimo ordinaciju dr.Subotica, i pitam je gde mogu da predam dokumenta za prijemni, a ona mi rece: kod dr.Subotica, i tu meni pukne film i pitam gde mogu da nadem tog dr.Subotica. Kad je zena pocela da se smeje... jedno pet minuta se ona smejala dok smo mi stajali onako zbunjeno i gledali je sta sad nije u redu? Kad je malo dosla sebi rekla nam je da je on umro. U tom trenutku sam ja pomislio ko koga sad zeza ovde. Na kraju je dilema razresena tako sto nam je rekla da se radi o ulici.

-Imali smo kontrolni iz muzickog. Posto nam je profesor vec rekao sta cemo imati na kontrolnom mi smo svi spremili ispisane papire sa odgovorima. U meduvremenu dok ne zvoni morali smo da se pravimo da nesto pisemo. Moj drugar je pisao o Bahu. O tome sta je sve radio sa mamom, sestrom, komsinicom dok nije postao peder. (Sve je to bilo zacinjeno socnim psovkama). Profesor se zaustavio bas kod njega i uzeo da pogleda sta je to on napisao. I znate sta mu je rekao? "Dobro je, samo ti fale dela!"

-Komsinica nam je ispricala: "Kupila sam osamucenu ribu na pijaci i vracala sam se kuci autobusom. Autobus je bio prepun ljudi. Stanem ja pored jednog gospodina, onako krisom, kao "ovaj ne smrdi na znoj sigurno". Bila sam u pravu. Medutim, ona riba sa pijace koju sam drzala u kesi, pored sebe, se povratila i pocela da se koprca. Samim tim je riba onog gospodina udarala po nozi. Gospodin se lagano okrenuo i rekao: "Gospodo, prestanite da me udarate po nozi." A ja mrtva 'ladna odgovaram: "Gospodine! Nisam ja, to je moja riba...ops."

-Ovo je istiniti dogadaj koji se desio u okolini Cacka tokom '98 godine. Jedan covek po imenu Radosav koji je po prirodi saljivdzija, hteo je da se nasali sa svojom zenom ali na neobican nacin. Usao je u svoju stalu i zakacio se na gredu gde se vezao kaisevima, a predhodno se namazao brasnom po licu u nameri da se kao bojagi OBESI. Njegova zena ulazi u stalu i videci svog muza kako se klati mrtav na gredi pada u nesvest. U tom se skuplja pola sela i niko od njih se ne usuduje da Radosava skinu sa grede. Potom dolazi policija. Jedan od policajac se penje na gredu u nameri da skine Radosava. U tom trenutku Radosav se okrece i namigava policajcu. Policajac pada u nesvest (jer je mislio da je mrtav) i pada sa grede i lomi ruku. Nesrecni Radosav je zbog ove neslane sale dobio 6 meseci zatvora.

         strasno ...  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
to sam sve vec negde citala al dobro je
IP sačuvana
social share
forever punk i ritam nereda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Ovo poslednje i nije blam Smiley
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Radosav legenda,za njega sam vec cuo negde ali ove ostale nisam.
McDonalds je najjakiji Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Svi su vec poznati ali i dobri.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.