Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:42:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: koju opciju od 2 iz texta biste odabrali??
1. ovim tokom, neizvesnost
33.3%  (7)
2. blagostanje, zagarantovano svima
66.7%  (14)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: anketa, buducnost, 2 opcije. glasajte  (Pročitano 4876 puta)
11. Jan 2007, 10:56:33
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ovo je pitanje: kad bi bilo, sta biste odlucili...naravno da ni jedna opcija nije ni malo verovatna, ali odabir opcije dosta govori o glasacu...

opcija 1:
nastaviti ovim tokom, boriti se svakodnevno za svoj zivot bez nade i mogucnosti da se kraj agonije priblizi. Sta god mislili, svakog dana postoji mogucnost izbijanja rata. Dovoljno je da ubiju 2-3 coveka. Moguca okupacija po nekima.postajemo siromasna banana republika ili siromasnija ponosna drzava poput severne koreje samo bez atomke. Nas zivot zavisi od volje velikih sila. Moze da bude dosta bolje, ali i dosta gore... mi jos ne znamo..moguca otimacina kosova a za par decenija i vojvodine, uzica, nisha, raske.... Mozda izbije rat pa nas susedi okuipiraju i ’osvoje’..mi ne znamo..mozda postanemo deo neko druge drzave, a da to nije EU...znaci, neizvesnost.

opcija 2:
srbija vise ne postoji. Dobijamo garanciju od neke ’vise sile’(boga, isusa,vanzemaljaca, amerike  ...nebitno) da cemo X vremena(X je jako veliki broj godina,neka tezi beskonacnosti) imati blagostanje na prostorima na kojima trenutno zive srbi(srbija, RS, makedonija, RSK, CG....). obezbedjheni u svakom mogucem smislu...tih X godina nece biti nikakvih ratova...standard se dize 10-15 puta od jednom.zivimo mnormalne zivote. Svi zadovoljni . ljudi pocinju da se bave, ne pripremama za rat, za odlazak u inostranstvo vec rade na sebi na porodici, na zivotu svojih bliznjih. Jedostavnije receno: OPSTE BLAGOSTANJE svakog pojedinca, potpuno i osigurano...


ovo nije pitanje o meni, i mojim licnim interesima, vec o interesima naseg naroda...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mogao si postaviti samo jednu opciju pa da za nju glasamo... sta ce ti dvije...

glasam za prvu. zbog onog dijela "da nas susjedi okupiraju i osvoje". to bih bas volio da dozivim.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
ma covece, na temi o izborima, svi zivi se odlucili za prvu...
ja pitao onako iz zezanja, a ono stvarno svi poremeceni...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Što insistiraš na ovoj anketi kada je tako nebulozna
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ali u toj drugoj nema nista zanimljivo, osim moguceg isusa i vanzemaljaca, mada ni to ne garantujes.
opste blagostanje... mozes li ti sebi da zamislis a nama da objasnis opste blagostanje?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Što insistiraš na ovoj anketi kada je tako nebulozna
ma anketa je najidiotskija sto moze da bude...
stvarno, gluplju nisam video..ali kad sam cuo rashu i ove druge..bas sam se zapitao... Smile
reko mozda sam ja u zabludi...
pazi, neko ovde nije normalan u pravom smislu toga...ili sam ja taj ili su oni...ali jedna od ove 2 opcije je retardirana i za takve ljude...a kad mi ovaj kaze ono sto kaze...i jos se svi sloze da sam ja kao izdajnik i sl... Smile Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
ali u toj drugoj nema nista zanimljivo, osim moguceg isusa i vanzemaljaca, mada ni to ne garantujes.
opste blagostanje... mozes li ti sebi da zamislis a nama da objasnis opste blagostanje?
opste blagostanje se odnosi na ono sto ti zamisljas kao poste blagostanje...znaci od prilike nesto sto ne postoji..kao svima sve zelje ispunjene i sl...
aj sad racite da li je rasha normalan?? Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
maki, mislim da si neshvaćen u ovoj temi, ni ja te baš ne razumem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
maki, mislim da si neshvaćen u ovoj temi, ni ja te baš ne razumem Smile
da si bog i da imas 2 opcije, koju bi izabrala za tvoj narod?

u sustini, pitanje je morbidno, ali postoje jos morbidniji ljudi, a ja zelim da se oni pokazu...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne znam, volela bih da moj narod živi lepo, bogato i srećno u miru a opet bih volela da ima svoju državu, svoj nacionalni identitet. nije baš svejedno kad nemaš svoju zemlju Smile
nemam odgovor, ne znam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:42:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.