Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:29:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ani Lorak  (Pročitano 1543 puta)
03. Jul 2008, 12:23:50
Svakodnevni prolaznik


Serbian Fighter je ovo lepo smislio

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava Tent.com
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson DRVA75
 
Ani Lorak - Sto posto sam prirodna
 
Drago mi je da se sviđam srpskim muškarcima. Sto posto sam prirodna, onakva kakvu me mama rodila!

Predstavnica Ukrajine Ani Lorak, uz našu Jelenu Tomašević i Rusa Dimu Bilana, najveći je favorit za pobedu na „Evrosongu". Jedna od najzgodnijih pevačica na „Pesmi Evrovizije" u ekskluzivnom intervjuu za Press otkriva da je dama iz senke poput junakinje njene pesme (Šejdi lejdi), da su njene zanosne obline potpuno prirodne, kao i da puno vremena i novca troši na šminku, garderobu i cipele.

Ani je iz drugog pokušaja uspela da se plasira na „Evrosong", a pored pevanja bavi se i komponovanjem, pisanjem, kao i humanitarnim radom. Prve nagrade za pevanje dobila je u Ukrajini još kao 14-godišnjakinja. Potom je osvajala prva mesta na takmičenjima u Americi i nastupala u brojnim evropskim zemljama. Najteže u karijeri podnela je poraz na nacionalnom takmičenju u Ukrajini, kada je osvojila drugo mesto.

- Kada sam prvi put nastupila nije presudila muzika, već politika, i zato nisam pobedila. Bilo mi je žao, kao i svima u Ukrajini, što nisam otišla na „Evrosong", i tada sam mislila da više nikada neću učestvovati na nacionalnom izboru. Nije bilo lako ponovo učestvovati, ali kada sam čula muziku za „Šejdi lejdi", ipak sam odlučila da se takmičim.

Vaša pesma je već postala popularna i van granica Ukrajine. Šta očekujete od „Evrosonga"?

- Osećala sam se prelepo kada nam je stigla fantastična vest iz Londona da je moja pesma naišla na sjajan prijem i da je na Kapital radiju proglašena za najbolju. Verujem da će Britanci glasati za mene. Ko će još glasati, to ćemo videti, ali sam puno dobila već samim dolaskom u Srbiju.

Da li ste vi ta dama iz senke o kojoj pevate?

- Zaista jesam. U 11. godini ostala sam bez brata i tada sam se suočila sa užasnom tugom. Trebalo je da iz svega izađem jača. Nisam htela da iko primeti kroz šta prolazim. Zato pouzdano mogu da kažem da sam prava „šejdi lejdi".

Mnogi u Srbiji smatraju vas jednom od najlepših učesnica „Evrosonga". Koga smatrate najvećom konkurencijom?

- Hvala na komplimentima. Drago mi je da se sviđam srpskim muškarcima, ali ne mogu o tome na pravi način da govorim. Ima puno lepih žena i teško je odlučiti koja je najlepša. Lepotu je teško porediti.

Da li su vaše zanosne obline prirodne?

- Sto posto sam prirodna, onakva kakvu me je rodila mama. Brinem o svom izgledu, a to nije nimalo lako. Puno vremena i puno novaca trošim na negu, šminku, garderobu, cipele. Nije lako biti sređen u svim situacijama.

Šta će se dešavati u vašoj karijeri posle „Evrosonga"?

- Posle takmičenja ću se mesec dana odmarati, samo ću ležati i čitati knjige. Ovo je zaista veliko takmičenje, za koje su pripreme bile iscrpne. Sve je odnelo puno energije, koju moram da nadoknadim pre nego što počnem da pripremam album, koji ću izdati i za inostrano tržište.

Karolina Miroslavivna Kujer (Кароліна Мирославівна Куєк, rođena 27. septembra 1978. u Kicmanu, Ukrajina, bivši SSSR), profesionalno znana kao Ani Lorak, ukrajinska je pevačica, predstavnica Ukrajine na Pesmi Evrovizije 2008. u Beogradu.
 

 
2005. godine, Ani Lorak po prvi put nastupila je na ukrajinskom izboru za predstavnika na Evroviziji. Bilo je gotovo sigurno da će ona predstavljati zemlju domaćina u Kijevu, međutim, pobedila je grupa Grin DŽoli, sa pesmom "Razom nas bahato, nas ne podolate". Ani i njena pesma "-{A Little Shot Of Love}-" završili su na drugom mestu.


 2008 [uredi - уреди]
2008. godine, konačno je izabrana za predstavnicu Ukrajine na Pesmi Evrovizije 2008. u Beogradu. Svoju pesmu, "-{Shady Lady}-", prvi put je izvela u polufinalu 22. maja i uspela je da se plasira u finale.

Međutim, ona nije izabrana na klasičnom izboru. Odlučeno je da će Ani predstavljati Ukrajinu, a birano je koju od pet ponuđenih pesama će pevati. 23. februara Ani je pevala pet mogućih pesama, a publika i žiri su izabrali pesmu "-{Shady Lady}-", koju je napisao poznati ruski muzičara Filip Kirkorov.

Takođe je snimila rusku verziju pesme "-{Shady Lady}-", koja se zove "S neba v nebo". Posetila je razne evropske zemlje radi predstavljanja pesme, kao što su Malta, Rusija, Bugarska, Španija i Nemačka. NJenu haljinu je dizajnirao italijanski kreator Roberto Kavali, a u kreiranju je upotrebio Svarovski dijamante.




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora ziledin (Vreme: 03. Jul 2008, 14:01:14)
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 12:24:54 od Gargolin »
IP sačuvana
social share
Dodjite u piceriju "Golub!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I tako...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38246
Zastava Šta te se samo tiče!?
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola DynaTAC 8000X
Pametna je za sve pare!  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 12:58:21 od aca soko »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:29:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.