Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:43:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Amor iz Markovca za usamljena srca  (Pročitano 1479 puta)
23. Jun 2005, 08:44:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Amor iz Markovca za usamljena srca
Milorad Đurđević, poznatiji kao gazda Mida, pet godina traži ženu. "Mlada" mora da bude šlank, između 40 i 50 godina, da mu neguje roditelje, pere i pegla, a ne mora dobro da kuva

Vladan Milutinović iz Markovca vlasnik je agencije za posredovanje "Srce". Ima trideset pet godina i po zanimanju je moderni Amor. Osim toga, on je i profesionalni muzičar - lupa bubnjeve i peva narodnjake, ali mu i provodadžisanje ide od ruke. Do sada je ugovorio više od 200 brakova. Pre oko mesec dana ekipa Glasa razgovarala je s njim u Kragujevcu, u malom stanu u naselju Erdoglija. Tu naš sagovornik zakazuje susrete svojim klijentima. Pitamo ga odmah da li je oženjen, a on kaže:

- Oženjen jesam, ali sam trenutno razveden! Poznat sam po ženama i sportu! Ovaj posao radim već petnaes' godina. Ženim i udajem po Kragujevcu, Svilajncu, Viteževu, po Bosni i po inostranstvu. LJudi pozovu i kažu svoju želju. Neki hoće ženu za seks, ali to ne radim. Ja, kad nalazim nekom ženu, onda idem do kraja - kaže Vladan.

Kad kaže - kraj, misli na brak!

NJegovi klijenti su učlanjeni u agenciju "Srce" i plaćaju, bar kako Vladan kaže, mesečnu članarinu od deset evra. Priča kako je dosad imao zaista zanimljive slučajeve.

- Došla jedna, ima 34 godine i 160 kila. Nema stakala na prozorima, štrokava, a puši "marlboro" i pije viski. Ona traži ljude od 35 do 60 godina. Drži ih po nekoliko dana pa izbaci! Svakoj tražim papire za zdravlje! Sve je u diskreciji! Muškarci traže da žena nema decu i da nije mnogo stara - priča Vladan.

Dok smo razgovarali sa njim, klijenti se smenjuju. Jedan od njih bio je i Milorad Đurđević, poznatiji kao gazda Mida. Razveden je, ima 53 godine i dve odrasle ćerke. Kaže da je poznat domaćin iz Svilajnca, a hvali se četvorospratnom kućom, vikendicom, vinogradom, zemljom, "mercedesom" i kućnim pomoćnicama. Evo kako Mida pripoveda svoju životnu priču i potragu za ženom svog života:

- Vek sam proveo u Nemačkoj. Kad sam došao, imao sam farmu za tov svinja. A moja žena me pokrala za 150.000 maraka i dala ih na vanbračnog sestrića. Ja zaćutim, pare joj ostavljam k'o psetu na stalažu u hodniku. Ona bolovala od lepote i visine, a kad je videla koliko je sati, ona ode. Prodali smo farmu svinja i podelili pare. A imao sam nekad i Italijanke i Švabice. U životu šta sam sve propustio, stvarno sam bitanga!

Mida kaže da njegova potraga za ženom traje već pet godina.
- Žene iz Svilajnca se ustručavaju - kaže on, i dodaje da ne traži puno - da mu čuva i neguje ostarele roditelje, da mu opere, popegla, i radi ono što sada rade dve zaposlene kućne pomoćnice, pošto će, planira, da ih otpusti čim se oženi.

- Ne mora čak ni dobro da zna da kuva. Ma, ja sam profesionalac. Kako samo kuvam kupus sa ovčetinom, pasulj i gulaš - hvali se Mida. Uz sve to, budućoj mladi obećava i sto evra džeparca za šminku.

Za sebe kaže da je stidljiv i skroman, ne previše zahtevan samo da je "mlada" šlank i da ima između 40 i 50 godina.

Prva potencijalna tog popodneva je lepuškasta ženica. Ne razgovaraše dugo. Ženi se odjednom žurilo. Vlasnik agencije nam došapnu da je pomenuta gospođica imala hitan telefonski poziv, a kasnije i da ona "radi kao poslovna pratnja pa je pozvao klijent". Razočarani Mida kaže:

- Ne volim ofucane barske dame. Jedna nastavnica likovnog imala je sladak glas, al' neću za nju da palim "mercedesa" kad je debela. Ja volim šlank. Ova prethodna što sam je upoznao samo me jednom zvala, što nije opet zvala, ja ne mogu da zovem da je napadam.
Mida, kaže, ne zove žene na drugi sastanak i ne pali "merdžu" tek tako.

Stigla je i dama broj dva. Svi nestrpljivo očekuju Midinu reakciju, ali njemu se odjednom žuri da se vrati u rodni Svilajnac.
- Ne sviđa mu se, matora je - kaže Vlada, vlasnik agencije.
Tog kišnog prolećnog dana Vlada-Amor nije nikoga "spario". Nije pristao da se fotografiše sa svojom klijentelom, a gazda Mida je otišao razočaran, zaklinjući novinare da mu nađu ženu...
Piše Marija Raca,Foto Miloš Milivojević
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:43:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.