Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:11:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Amnesia Dark descent  (Pročitano 12089 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Sensation
Ма све сам пробао  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam imala taj problem jer sam koristila Skidrow patch..
Zatim sam obrisala igricu, instalirala i samo upisala prilozeni serial... radi bez problema....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Sensation
Ja sam imala taj problem jer sam koristila Skidrow patch..
Zatim sam obrisala igricu, instalirala i samo upisala prilozeni serial... radi bez problema....

ОК,пробаћу и ја тако,па се јављам да ли сам успео Smile


еит; Пробао,опет исто  Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2010, 19:16:29 od malkin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Igra dobila 87 u SK. Nije lose.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Obrnuo sam igru, davno nisam igrao nista zanimljivije. A sto zna da "isece"...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Igra je odlicna. Cista desetka, pogotovo sto volim horor stelt igre. Mada, mislim da nije bolja od Penumbre iako je vrlo, vrlo slicna tim pre sto je pravi ista firma...

Nisam je obrnuo jer sam se sjebao i to bas. Stigao sam tek do onog lifta kada treba da ga pokrenem a posto pricu nisam bas razumeo odlucim da odem na Wikipediu i procitam o cemu se radi. I ja budala procitam celu Wikipediu i provalim celu igru Smile sad mi bedak i da igram kad znam sta ce se desiti Smile

I da, dobre su igre gde ima vise zavrsetaka tj. nekoliko razlicitih krajeva...

Moja preporuka sto se tice same igre.


Probao sam igru.

Djeluje mi kao sasvim solidna. Arhitekturu eneterijera kao da su preuzeli iz jedne od UT2k4 mapa. Igra sadrzi dosta biblijskih motiva, pa me po tome snazno podsjeca na Painkiller koji takodje obiluje motivima iz biblije, gnostike i mistike. Sto stvara jednu posebnu atmosferu koja mi se svidja. Sto se tice lika koga vodim izgleda mi preplaseno i iscrpeljno sto me opet podsjeca na Bioshock. Na momente sam primjetio da cak i puza po podu. Sto motivise igraca da sazna o cemu se tu zaista radi. Gameplay i pricu jos nisam skapirao, ali vidim da su ubacili interesnatan "mrak" efekat. Izgleda me mrak prilicno iscrpljuje . Mada nije mi jasno na koji nacin. Smile U svakom slucaju moram da palim svjece kada se ugase.      
Radi se o tome kako je glavni lik sa jos par arheologa pre par meseci krenuo u istrazivanje zamka. Istrazujuci zamak nasli su nesto "nadprirodno". I tako dok su oni trazili po zamku, nalete na "glavnog" u tom zamku Aleksandera. I sve to vreme glavnog lika je pratila "senka" kroz zamak. Aleksander odluci da mu pomogne tako sto ce iz svojih zatvorenika (koje je drzao u podrumu) "izvuci" to sto mu treba da bi spasao ovoga. Na to pristaje glavni lik ali se kasnije kaje zbog toga i zatim pije napitak da bi sve to zaboravio. Budi se i krece igra...
Posle, kao sto znas i sam, nailazis na dnevnike glavnog lika i polako mu se vraca secanje... a taj Aleksander izvodi neke eksperimente u podrumu sa zatvorenicima ili tako nesto (ne znam da li sam dobro razumeo) pa ti je zadatak da ga ubijes...

To je to ukratko Smiley

Al verovatno si vec i sam provalio tokom igre Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Niko ne pominje da je izasao DLC Justine




Je li igrao ko?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Justine? Odlicna mini kampanja sa zackoljicom da moras da odigras u jednom cugu i bez pogibije posto nema sejv. Posto je izasla kao deo Potato sack ima podosta referenci na Portal (narocito kraj!)

Skrenuo bih paznju na ove modove za igru posto dodaju solidnu dozu novog sadrzaja:
http://blog.fileplanet.com/2011/08/18/amnesia-mods-for-the-brave-or-stupid/
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Justine? Odlicna mini kampanja sa zackoljicom da moras da odigras u jednom cugu i bez pogibije posto nema sejv.


Nije to za mene.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung Galaxy S III
Justine, prekratka... sramno prekratka, sa sve oduzetom save opcijom. Mada eto, na momenat je bilo ugodno prisjetiti se amnesia atmosfere.

Ko voli ovakve igre neka obavezno odigra Penumbra serijal. Prvi naslov "Penumbra: Overture" je po mom misljenju genijalan. Drugi je solidan, na momente odlican, dok je treci satkan iskljucivo od zagonetki, sto je samo po sebi promasaj.

IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:11:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.