Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Americki predsednicki izbori - Tramp iz in da Haus  (Pročitano 320597 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
[inicio mode ON] Smile[/inicio mode OFF]
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Трамп мења радне визе за квалификоване раднике?


Амерички председник Доналд Трамп намерава да измени уредбу о визном режиму којом се омогућавао долазак висококвалификованих радника у САД, саопштио је званичник Беле куће.

Радне дозволе за научнике, инжењере и програмере у оквиру визе Х-1Б омогућиле су долазак многих страних држављана у Силицијумску долину.

Доналд Трамп ће данас потписати декрет у Кеноши у Висконсину уз налог министарствима рада, правде и унутрашње безбедности да предложе реформе како би се програм Х-1Б вратио својим коренима, преноси АФП.

Његова "првобитна сврха – додела виза најквалификованијим радницима, спречиће да се овај програм користи на штету америчких радника", навео је званичник Беле куће.

"Предуго је програм Х-1Б био примењиван на лош начин за америчке раднике", саопштила је Бела кућа.

Извршна уредба има за циљ подршку Трампових приоритета дефинисаних фразом "Купујмо америчко, запослимо америчко".

Иако председник САД не може једном уредбом да промени број додељених виза, Бела кућа се нада да ће она бити прелазни корак ка могућој измени закона.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Трамп: Првих 100 дана – смешан стандард


Уочи 100 дана од доласка на чело САД, амерички председник Доналд Трамп оценио је да је употреба те мере за оцењивање постигнућа нове администрације "смешан стандард".

"Без обзира на то колико постигнем током смешног стандарда у првих 100 дана, а урађено је много, медији ће то уништити", навео је Трамп на свом налогу на Твитеру.

Трамп ће 29. априла обележити 100 дана у уласка у Белу кућу.

Раније ове недеље, Трамп је оценио да "ниједна администрација није постигла више у првих 90 дана", подсећа АП.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
I onokad se Kolumbijci naduvaju:

IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Tramp: Neophodne velike reforme UN


Američki predsednik Donald Tramp ocenio je danas da su u UN potrebne "velike reforme" kritikujući postupanje svetske organizacije tokom kriza u Siriji i sa Severnom Korejom.

Tramp se danas u Beloj kući sastao sa ambasadorima zemalja članica Saveta bezbednosti UN.

Predsednik SAD je rekao da je odgovor UN na nedavni napad hemijskim oružjem u Siriji bio "razočaravajući" i da bi Savet bezbednosti UN trebalo da uvede nove sankcije Severnoj Koreji zbog njenih nuklearnih i balističkih proba jer je ta zemlja "istinska pretnja svetu, hteli mi da o tome govorimo ili ne".

Tramp je rekao da odavno smatra da UN "podbacuju", mada imaju "ogroman potencijal".

"Jednostavno se ne vidi da UN rešavaju sukobe", ali "smatram da će to sada početi da se dešava", rekao je Tramp.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"Tramp će biti smenjen, STO ODSTO"


- Ko je pratio kampanju zna da je ona bila genijalna jer je on trgovao sa interesnim grupama i zato je i pobedio. On nije pobedio brojem glasova, nego brojem elektora. To znači da on ima jedno izuzetno bezbednosno vođenje i da ima taj instinkt trgovca - kaže Janjić za "Blic".

On smatra da Amerika bar za sada nema nikakav problem sa tim ko su Trampovi ministri i savetnici jer je on za sada idealno rešenje jer kako kaže, trenutno nema prostora za donošenje strateških odluka koje bi mogle da imaju velike posledice.

- Lično mislim da će, kada za to dođe vreme, ili Tramp promeniti savetnike, ili će Amerika promeniti Trampa. Sto odsto će doći do smene. Ta njegova priča nije održiva na dugi rok. On pokazuje inteligenciju i promenu, danas kaže jedno, sutra drugo. To smo videli na primeru sa Kinom, što je strateški važna promena, to se spremalo u Americi još dok su je vodile demokrate. To partnerstvo sa Kinom će se razviti do 2025. godine. Ne ide Tramp takav-kakav je izvan matrice koja je već uspostavljena i u prethodnoj administraciji - kaže Janjić.

On ne veruje da su Tramp i njegovi ljudi "ruske marionete" kako to tvrde Trampovi kritičari.

- To nije realno. Bilo je apsolutno jasn da je ključnu ulogu u njegovoj pobedi i diskreditaciji Hilari Klinton odigrao FBI. Rusi su mogli da mu pomognu time što imaju apsolutnu prednost u političkoj manipulaciji na internetu. Amerikanci su verovali da su superiorni, ali se pokazalo da Rusi imaju veliku kontrolu nad internet komunkacijama da mogu sve da prate i imaju do savršenstva razvijenu propagandnu kontrolu interneta. To jeste pomagalo, ali njihova želja je bila da otežaju demokratama, a ne da pomognu Trampu - kaže Janjić.

Prema njegovim rečima, Tramp je pobedio zahvaljujući obećanjima, ali i strahu kod Amerikanaca.

- Dobio je poene kod uplašenih Amerikanaca kada je obećao razgovore sa Putinom. Ljudi se boje nuklearnog rata. Amerika i Rusija su susedi preko Aljaske i ona može lako da dohvati Ameriku. Taj strah je pogotovo veliki kod siromašnih Amerikanaca - kaže Janjić.

Ipak, analitičar smatra da se Tramp neće dugo zadržati na čelu SAD.

- Ne vidim da će on izdržati ceo mandat. Njemu je namenjena sudbina Niksona. I Nikson je bio nedorastao sistemu i pokušao da ga izvrda, ali to u Americi teško prolazi - rekao je analitičar.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Tramp američku senatorku nazvao Pokahontas


Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će štititi pravo Amerikanaca da poseduju oružje i ponovio da ne odustaje od izgradnje ograde na granici sa Meksikom.


On je potvrdio svoju lojalnost moćnom Nacionalnom udruženju vatrenog oružja, na godišnjoj konvenciji te organizacije u Atlanti koja je okupila hiljade ljudi.
 
"Kao vaš predsednik, nikad neću dirati pravo ljudi da poseduju i nose oružje", poručio je Tramp.
 
Kako prenosi Index.hr, on je rekao da ne odustaje od ideje da se sagradi zid na granici sa Meksikom.
 
"Treba nam zid. Sagradićemo zid. Ne morate na to misliti", dodao je on.
 
Nagađajući ko bi se mogao kandidovati za demokratsku predsedničku nominaciju 2020, Tramp je spomenuo senatorku Elizabet Voren iz Masačusetsa, koju je ponovo nazvao Pokahontas.
 
"To bi mogla da bude Pokahontas", rekao je Tramp za Voren, koja je jednom prilikom izjavila da ima indijanske krvi.
 
Tramp je prvi američki predsednik koji se pojavio na skupu Nacionalnog udruženja vatrenog oružja, posle Ronalda Regana 1983. godine.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.