Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:35:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: American Sniper (2014)  (Pročitano 5757 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Naposao sam gore da ne znam šta se stvarno desilo jer nisam bio tamo. Opak ne moram da budem tamo da bih znao da žene ne otkrivaju lice nigde osim u krugu porodice ili ispred druge žene. A ova zla žena i još gora majka je baš tako izašla na ulicu, sa otkrivenim licem.
  Podrazumeva se da niko ne bi pustio nekog da uleti sa bombom ali zar ne postoji nešto što se zove ranjavanje ili pucanj upozorenja. Dete je ipak bilo dosta daleko, nije ono Karl Luis da tako brzo pretrči to rastojanje.
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 24. Feb 2015, 21:02:27
  Naposao sam gore da ne znam šta se stvarno desilo jer nisam bio tamo. Opak ne moram da budem tamo da bih znao da žene ne otkrivaju lice nigde osim u krugu porodice ili ispred druge žene. A ova zla žena i još gora majka je baš tako izašla na ulicu, sa otkrivenim licem.
  Podrazumeva se da niko ne bi pustio nekog da uleti sa bombom ali zar ne postoji nešto što se zove ranjavanje ili pucanj upozorenja. Dete je ipak bilo dosta daleko, nije ono Karl Luis da tako brzo pretrči to rastojanje.
 
Mozda u nasoj vojci, u Americkoj nema isto tako, a ni u Britanskoj. Shoot to kill.  Ja ako se secam, zena je drzala dete u narucju sa bombom u ruci, sad ne znam na kojoj razdaljini. Uostalom on je dobio naredjenje da puca. I to je to.  Ali film je kao i svaki drugi Americki, cista propaganda. Koliko ja znam, postoji neko nepisano pravilo da svaki Americki film ima bar jednu zastavu u njemu.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Držala je dete i dala mu je bombu. Mislim da joj je lice bilo otkriveno zbog dobrog američkog gledaoca koji je morao da bude siguran da se ispod burke ne krije muškarac. Mnogo je jači utisakna njega  kad žena (možda mu je bila majka) uradi ono na filmu. Baš zbog tog otkrivenog lica sumnjam u tu verziju događaja.
  Klinac je bio dosta udaljen od vojnika kojima je išao u susret i koji su stajali.
  Sasvim sam ozbiljan u vezi hitlera koji bi danas bio omiljen. Borio se za ujedinjenu Evropu, bio je vegan, danas bi možda bio vođa i nekog nju ejdž pokreta, i što je najvažnije,pokupio je ono najgore od opskurnih eugeničkih engleskih društava.
 
« Poslednja izmena: 24. Feb 2015, 22:03:51 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 24. Feb 2015, 21:31:51
  Držala je dete i dala mu je bombu. Mislim da joj je lice bilo otkriveno zbog dobrog američkog gledaoca koji je morao da bude siguran da se ispod burke ne krije muškarac. Mnogo je jači utisakna njega  kad žena (možda mu je bila majka) uradi ono na filmu. Baš zbog tog otkrivenog lica sumnjam u tu verziju događaja.
  Klinac je bio dosta udaljen od vojnika kojima je išao u susret i koji su stajali.
  Sasvim sam ozbiljan u vezi hitlera koji bi danas bio omiljen. Borio se za ujedinjenu Evropu, bio je vegan, danas bi možda bio vođa i nekog nju ejdž pokreta, i što je najvažnije,pokupio je ono najgore od opskurnih eugeničkih engleskih društava.
 
Ja koliko sam razumeo, ona je drzala bebu u narucju ili veoma mlado dete ispod 4 godine ili tako nesto. I da koliko sam procitao bila je na dobroj udaljenosti od Marinaca.  I ta bomba u njegovim rukama je bila rucna granata, ne bomba iz haubice ili nekog djavola. 

Hitler je humanitarijanac, i borac za ljudska prava, ko Ameri Wink
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Držala ga je za ruku, izvela ga je na ulicu. Tu mu je dala ručnu bombu koju je krila u odeći.
  Film je čista propaganda koja treba da opravda ubijanje žena i dece.
  Hotler je samo sproveo u delo sve ono što su izmislili englezi koji su zaboravljeni i glume gospodu. Nešto je čak i usavršio, konc lagere na primer.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 25. Feb 2015, 21:16:23
  Držala ga je za ruku, izvela ga je na ulicu. Tu mu je dala ručnu bombu koju je krila u odeći.
  Film je čista propaganda koja treba da opravda ubijanje žena i dece.
  Hotler je samo sproveo u delo sve ono što su izmislili englezi koji su zaboravljeni i glume gospodu. Nešto je čak i usavršio, konc lagere na primer.
Pa naravno.  Koji je film bio tu da preispita Americku "borbu za slobodu?"  Ne smeju nista da prikazu tako.  Sad propaganda jeste, ali nazalsot Muslimani to rade sve vise i vise, samo to su ti isti Muslimani koje amerika finansira, i Saudijska Arabija i Izrael.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
http://forum.burek.com/the-untold-history-of-the-united-states-2012-t605040.html

  Stoun je lepo objasnio noviju istoriju amerike.

http://forum.burek.com/the-fifth-estate-2013-t609975.html

  Ne moraš da gledaš film, pročitaj citirano.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Hvala Wink
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Nema na čemu.

South of the Border (2009)

http://forum.burek.com/dokumentarci-t537460.msg10112721.html

  Ovo sam zaboravio.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:35:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.