Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ameri puštaju Šiptare niz vodu jer im nisu više prioritet- sele Bondstil ????  (Pročitano 10473 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
kakvi ba rusi,jel ti ne vidis dobro,uzmi mapu zemalja clanica NATA i vidi dje ste vi tu?bez NATA srbijanska namjenska industrija bi propala ko grcka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 2610
kakvi ba rusi,jel ti ne vidis dobro,uzmi mapu zemalja clanica NATA i vidi dje ste vi tu?bez NATA srbijanska namjenska industrija bi propala ko grcka!

Postajes ZALOSNO smesan.
 Da su EU i NATO mogli da odrade posao na KIM  kako su hteli odradili bi ga nego sele Bondstil nakon dolaska Rusa u Bujanovacku bazu.
Razmisli malo da li bi oni dali tek tako neke stvari, SVOJE ineterse.
Seti se Poljske, Ukrajine,....zemlaja koje su htele NATO STIT pa sta bi.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
a da ne govorim kolika je fizicka udaljenost rusije od srbije,valja priletit toliko zemalja clanica NATA!vama je turska sudjena za tutora,kao i nama!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 2610
a da ne govorim kolika je fizicka udaljenost rusije od srbije,valja priletit toliko zemalja clanica NATA!vama je turska sudjena za tutora,kao i nama!
Rusija je juznim krakom gasovoda i uopste gasovodom po Evropi PRISUTNA i vise no sto se moze pretpostaviti i na Balkanu i u Evropi uprkos , kako si rekao fizickoj udaljenosti i moranju preleta preko neba zemalja vclanica NATO-a.
Seti se kako je bilo u Ukrajini-Ruski specijalci su cuvali krak gasovoda duz Ukrajinske trase,......
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
mogu to rusi u tako nekim lijevim zemljama,ajd pitaj njemce,francuze i ostali razvijeni svijet bil im dali na svojim teritorijama da cuwaju gas,uostalom te zemlje najvise i trose,nisi valda mislio da je srbija neki weliki kotac u swemu tome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 2610
mogu to rusi u tako nekim lijevim zemljama,ajd pitaj njemce,francuze i ostali razvijeni svijet bil im dali na svojim teritorijama da cuwaju gas,uostalom te zemlje najvise i trose,nisi valda mislio da je srbija neki weliki kotac u swemu tome?

nasmeja me bas,ali bas, bas...
Zavrnule Ruje gas-tresla se Jevropa-dolazili da gi mole,.....zajeb malo pa o kojoj zemlji da je rec jer Ruje pokupovase mlllogo u tim zemljama+gas+sila= ne zezaj se sa Rujama i njihovim interesima.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
oj tebe,jel to hoces rec da je rujama waznija srbija od njemacke?uostalom taj juzni tok nije ni zapocet,prolazi kroz crno more i innformacije koje imam mi kazu da turci imaju vec neke primjedbe na to!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mogu to rusi u tako nekim lijevim zemljama,ajd pitaj njemce,francuze i ostali razvijeni svijet bil im dali na svojim teritorijama da cuwaju gas,uostalom te zemlje najvise i trose,nisi valda mislio da je srbija neki weliki kotac u swemu tome?

Au Bosna je vazan faktor u p. m.  Smile


oj tebe,jel to hoces rec da je rujama waznija srbija od njemacke?uostalom taj juzni tok nije ni zapocet,prolazi kroz crno more i innformacije koje imam mi kazu da turci imaju vec neke primjedbe na to!

Juzni tok ne ulazi u Tursko more, tako da se oni nista ne pitaju, i nisu nikakav vazan faktor, dovoljne su slike TOPOLJA-M u borbenoj gotovsti da posalju u Tursku ovi ima odma da se useru.

Ajde ahmete nemoj da se lozis, turska moze proci ko Irak ali ameri imaju koristi od njih, kad vise ne budu imali ima turska da se seli u irak sve cemo vas preorati zajedno sa bracom rusima...
« Poslednja izmena: 25. Apr 2011, 19:44:32 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 2610
oj tebe,jel to hoces rec da je rujama waznija srbija od njemacke?uostalom taj juzni tok nije ni zapocet,prolazi kroz crno more i innformacije koje imam mi kazu da turci imaju vec neke primjedbe na to!

Turci ce bas da budu pitani.
Mozda kao i sada za Kipar  Smile Smile Smile Smile
Oni su sjebali sebe  za ulazak u EU i sada pokusavaju vas poturice BIH da stave pod svoje ALI,.......
 
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
moraju da ih pitaju i uvazavaju njihove stavove jer su te dwije zemlje strateski partneri koji prema nekim geopolitickim analiticarima twore novi blok il savez zemalja i ciji veliki uspon treba ocekivat u naredne dvije decenije...mi smo him vazali!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.