2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:44:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aleksandra Krunić  (Pročitano 1936 puta)
11. Jan 2010, 14:36:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Mlada srpska teniserka Aleksandra Krunić priznala je da nije očekivala da će osvojiti titulu na ITF turniru u kineskom gradu Kvanžuu.

"Definitivno nisam očekivala ovakav rezultat. Rešila sam da učestvujem na tom turniru samo pet dana pre odlaska za Kinu. Roditelji, sestra i trener su me ispratili sa nadom da ću proći kvalifikacije", rekla je Krunićeva u za zvanični sajt Teniskog saveza Srbije (TSS).

"Još ne mogu da verujem da sa turnira odlazim sa osvojenim trofejom. Jako sam ponosna, s obzirom da sam ovde bez trenera, u pratnji njegove devojke koja mi pruža neopisivu podršku što mi daje veliko samopouzdanje", dodala je 16-godišnja teniserka.

Titula u Kvanžuu Krunićevoj je prvi trijumf na turniru sa nagradnim fondom od 50.000 dolara, pa joj je to najveći uspeh u dosadašnjoj karijeri, takođe, to je njena prva titula u 2010. godini. Ona joj je donela i napredak od čak 238 mesta na WTA rang listi teniserki, pa je Krunićeva sada zvanično 333. teniserka sveta.

Naredni turnir Krunićeva će igrati takođe u Kini, u gradu Pingguou, koji se igara za nagradni fond od 25.000 dolara.

"Igraću koliko mi telo dozvoli, pošto sam zbog osam uzastopnih mečeva u Kvanžuu jako umorna, a i povredila sam se", rekla je Krunićeva, koja je u polufinalu prošlonedeljnog turnira eliminisala i zemljakinju Bojanu Jovanovsku.

"To je bilo finale pre finala. Protiv Bojane sam potrošila toliko snage i nerava, da ću mišiće oporaviti tek za Fed kup meč Srbija - Rusija koji igramo 6. i 7. februara u Areni. Jedva čekam susret sa svim reprezentativkama, kao i ostalim članovima našeg tima i dolazak u Beograd", istakla je Krunićeva, koja je rođena i živi u Moskvi.

Ovo je bila četvrta titula na ITF turnirima za Krunićevu, koja je prethodno bila najbolja u Dubrovniku, Velenju i Prokuplju, na kojima je nagradni fond 10.000 dolara.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Мислим да она коначно заслужује мало пажње, у опакој је форми

Krunić i Jovanovski zakazale duel u četvrtfinalu Bakua


Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Bakuu (Azerbejdžan) pošto je savladala Lauru Pous Tio iz Španije, a naredna rivalka biće joj reprezentativna saigračica Bojana Jovanovski.


Mladoj teniserki je ovo najveći uspeh na WTA turniru, a do njega je došla kroz dva seta - 7:6 (5), 6:3. Nažalost, voljom žreba, u četvrtfinalu će Krunićeva igrati protiv Jovanovski, koja je bila bolja od Valerije Slovljeve - 6:2, 6:3.

Turnir u Bakuu se igra za nagradni fond od 220.000 dolara.


Блиц
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia



23/07 Baku

четврт-финале Јовановска добила Крунићку 6/0  и 0/0 предаја у другом сету...

полу-финале:  200 бодова и 19.000 долара!


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:44:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.