Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Александар Вучић некада у РСК, а сада у Хрватској  (Pročitano 12870 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ako misliš na škorpija njega su zarobili Tuarezi i pustili ga jer ih je pocela da boli glava od njega !  Smile
« Poslednja izmena: 14. Sep 2009, 23:29:05 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
njega je neprijatelj vec zarobio, jel tako  Smile  ako sam dobro shvatila Ameri su ga propustili kroz sake  Smile
Pa i nisu, samo sam dao primer koliko su fini momci. Mogu da zamislim kako reaguju na nekog koji im se suprostavi.
Tek da ljudi ne ostanu pod utiskom filmova, kako postuju zakon a i humani su jebalo majku.
Da se ne cudite zasto je onaj grmalj pobegao od postenog sudjenja. Do sudjenja bi pisao krv ceo zivot.

No tema je Vucko, a izgleda da je sicrpljeno sve o njemu. Smile Smile Smile
I on ti je karakter kao policajac iz americkog filma. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 14. Sep 2009, 23:39:30 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Jel škorpi šta rece onaj Tuareg , vodite ga u Srbiju i ne vracajte ga više ovamo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Izgleda mi hotlips, jako uvredjen sto ga ne razume niko.
Evo danas Toma brani Kurir. U pravu je covek. Sta ce njegovi glasaci bez informacija iz prve ruke: Cheda cigance oterao ruske tenkove a peshcanik prodao Kosovo za dva miliona dolara.

Dok clanovi partije prodaju imanja na Kosovu za debelu lovu.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2009, 19:23:01 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
Идеологија... није свето слово па да вреди за сва времена. Она је израз једне политике, која може доживети пораз
и у том случају јој следи само делимична или потпуна еволуција, а по некад и потпуно напуштање.
А што се нисте одмах 2003. одвојили од Шешеља и припојили Олију Рену, зашто сте чекали 5 година?

Одлучили сте да промените веру тек након што сте извисили за власт. Веома љигаво.
И још вас није срамота да оптужујете СРС.
Као да Тодоровић и СРС нису могли да оду у Брисел да се потурче с вама, то је лако.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 
Морам признати да су твоји постови непресушан извор глупости.  Smile

Citat
А што се нисте одмах 2003. одвојили од Шешеља и припојили Олију Рену, зашто сте чекали 5 година?


Николић је те године почео са коренитим реформама у СРС, одмах пошто ју је преузео. У свој председнички програм пре пет година, уврстио је Европску унију као једно од опредељења и приоритета. Где су тада били ови правоверни радикали који унију сматрају сатанистичком творевином? Лицемери.


Citat
Одлучили сте да промените веру тек након што сте извисили за власт. Веома љигаво.
И још вас није срамота да оптужујете СРС.


Променити политички став, не значи променити веру, можда за синове КПЈ попут Вјекослава, којима је партијско слово све и сја, али такви појмови никако нису за поређење. Не постоји политичка странка у демократским или чак квази демократским системима, која није у току свог трајања мењала начела. Некада чак и веома сушто, онако како то изазови времена постављају.

А радикале нико не мора да оптужује, нити то чини. Они довољно сами раде на своју штету.

Citat
Као да Тодоровић и СРС нису могли да оду у Брисел да се потурче с вама, то је лако.


Разговарати са неким, успоставити контакт или споразум, савезништво није турчење.
И наравно да кукавни Тодоровић није могао нигде. Њега ни у Бриселу, ни у Вашингтону, ни у Москви не примају. За разлику од Николића.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 15:27:49 od Ramms+ein »
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
И наравно да кукавни Тодоровић није могао нигде. Њега ни у Бриселу, ни у Вашингтону, ни у Москви не примају. За разлику од Николића.

pa dobro...verovatno toma koristi kvalitetniji vazelin Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 
Citat
И наравно да кукавни Тодоровић није могао нигде. Њега ни у Бриселу, ни у Вашингтону, ни у Москви не примају. За разлику од Николића.

pa dobro...verovatno toma koristi kvalitetniji vazelin Smile Smile Smile

Па не ради се о томе да ли Николић и Тодоровић примају некога, већ да ли примају њих.  Smile
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Citat
И наравно да кукавни Тодоровић није могао нигде. Њега ни у Бриселу, ни у Вашингтону, ни у Москви не примају. За разлику од Николића.

pa dobro...verovatno toma koristi kvalitetniji vazelin Smile Smile Smile

Па не ради се о томе да ли Николић и Тодоровић примају некога, већ да ли примају њих.  Smile
Ja sam ti bre vojnice postavio neka pitanja u vezi tvoje tvrdnje da se vidi Boze Toma promenio, pa cete sada svi u reformi drustva.
Recimo najprostiji odnos prema monoplu kao vidu pljacke svih gradjana.
Recimo bajkovita Jorgovanka moze da objasni kako ce sa unutrasnjim dugovima javnih preduzeca, koji su veci od spoljnjeg duga. Da necete slucajno da seodreknete vlasnistva nad javnim preduzecima, sto je sutina reforme u Srbiji?
Za sada sam je cuo samo da promenis samo taj clan i uberes 7 milijardi.

Dakle, ko sme da kaze: Srbiji treba infrastruktura, mi za to nemamo para a moramo da sagradimo dakle raspisujemo javne radove. Nema davanja sise, ima da ides na kazan da savijes grbachu i da dobijes rucak.
Ko u Beogradu sme da kaze: nema posla, nema davanja hajde strvine na kopanje metroa za kutlacu corbe.
Ko sme da kaze: kopaj strvino, vuci pruge, montiraj, izgradjuj kontektne mreze, pa kad bude gotovo, radices kao skretnicar, poslovodja inspektor elektricar ili sta vec.
Lakse je bre da mu das 100 evra i da mu pricas bajke: cekaj ruski tenk da napravi Srbiju silu na Balkanu.
A oni 100 evra ce morati dete da mu placa, jer ni to nemas nego pozajmljujes.

Hajde recite stvarima po imenu.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 17:27:01 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Nema davanja sise, ima da ides na kazan da savijes grbachu i da dobijes rucak.
Ko u Beogradu sme da kaze: nema posla, nema davanja hajde strvine na kopanje metroa za kutlacu corbe.
Ko sme da kaze: kopaj strvino, vuci pruge, montiraj, izgradjuj kontektne mreze, pa kad bude gotovo, radices kao skretnicar, poslovodja inspektor elektricar ili sta vec.


živeo drug tito  Smile

šalu na stranu,ali samo tako i samo tako mi možemo izgraditi državu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.