Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:10:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aleksandar Šapić prelazi u SNS?  (Pročitano 4974 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Ili da ti ne skaces svaki put kad ti se dirne u stranku? Posto je odbrana po partijskoj liniji definitivno najveci nivo smaranja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Zabole me sta ti mislis, samo sam ti odavno rekao da me ne smaras ali izgleda da nece vredeti dok te skroz ne banujem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Kada budes imao razloga me banujes... za sada ga nemas a ako zelis da zloupotrebis funkciju i banujes nekoga zato sto ti smeta sta pise na odredjenu temu, samo izvoli.  Smile

Jel vredjam? Ne. Spamujem? Ne. Reklamiram nesto na forumu? Ne. Zloupotrebljavam forum? Ne.

Elem, zbog suprotnog misljenja se jos uvek ne banuje... iako bi ocigledno to bio pozeljan model ponasanja u Srbiji u poslednje vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
3.1. Zabranjeno je vređanje i provociranje sagovornika

Ti se vodis pod provociranje i to traje vec duze vreme. Vec sam te upozoravao da prestanes, i ti jesi na neko vreme. Koliko vidim opet nastavljas. Ovaj put necu tako dugo cekati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sve je ok, znam ko si, no hard feelings ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 762
Zastava Munze Konza
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Samsung GalaxyS3
Koji gmaz smrdljivi. Taj bi i dupe dao za vlast.

Daje on dupe iz hobija ... prica se po gradu  Smile
IP sačuvana
social share
Kill all my demons and my angels might die too
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ja ne vidim zbog cega se vi cimate kada preletaca ima na sve strane?

Kao da je vazno gde je ko "preleteo" kada je to postao sastavni deo politickog miljea Srbije?

Vazna je politicka korektnost i umerenost u govoru  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Citat
Po receptu koji je SNS upotrebio protiv Radulovica?

Citat
Znaci isti su?

Citat
Pa to i kazem, i jedni i drugi nisu mogli da istrpe neslaganje i odlazak ljudi im nije bio dovoljan... morali su pritom da ih provuku kroz svu kaljugu i mulj koji je moguce zamisliti... elem, isti.

Ovo je provociranje? Ako je ovo provociranje, onda bar 80% foruma zasluzuje da bude banovano pre mene, po 3x dnevno.

Prihavtam da ti se ne dopadaju moja misljenja ili stavovi, ali to nikako ne moze biti izgovor za banovanje uzrokovano provociranjem.

Uvek cu izneti moje misljenje i komentar na bilo koju temu, kao sto cu uvek komentarisati postove, kako se na forumu to inace i radi. Ne vredjam i ne provociram i to svako vidi. Ovo sto radim se zove dijalog. Niko nije duzan sa mnom da ga vodi, ko god zeli moze da izignorise moje pitanje ili komentar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Provokacija ili izazivanje je izraz koji u najširem smislu označava svaku aktivnost usmerenu sa ciljem da se izazove određena, najčešće emocionalna, nasilna ili iracionalna reakcija kod druge osobe, grupe osoba, ili društva u celini.

Provokacija također može predstavljati čin čiji je krajnji cilj skretanje pažnje na samog sebe.

Izvor: Wikipedia



Znas i sam da sam te vec upozoravo da ne provociras. Ako kazes da nisam onda si lazov.

Rekao sam ti da vise necu da te tolerisem. Dakle:

Ukoliko odmah ne prestanes, ali mislim momentalno da mi se obracas, sledi ti ban na 72h Smile Nemoj da mislis da blefiram, znas me za toliko. Kraj diskusije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Izvor: Danas
Beograd -- Predsednik opštine Novi Beograd i funkcioner Demokratske stranke Aleksandar Šapić mogao bi da pređe u redove Srpske napredne stranke, piše Danas.

Funkcioner DS Aleksandar Šapić mogao bi da pređe u redove Srpske napredne stranke, jer je nezadovoljan reakcijom DS na vest da je plagirao doktorat, ali i zbog planova naprednjaka da u narednom periodu preuzmu vlast na Novom Beogradu, saznaje Danas.
 
Šapić u izjavi za ovaj list nije demantovao da planira da promeni stranku.

“Moji planovi i sva energija su usredsređeni na opštinu Novi Beograd, da ona shodno mojim nadležnostima i ingerencijama radi što je moguće bolje“, istakao je kratko Šapić za Danas. Na pitanje da li to ipak znači da ne isključuje opciju prelaska u naprednjake, on je odgovorio: “Mislim da sam bio poprilično jasan što se mojih planova tiče, oni su vezani za Novi Beograd i trudim se da tome budem kao i do sada maksimalno posvećen“.

Prema rečima izvora Danasa, Šapić je nezadovoljan zbog načina na koji je DS reagovala kada je objavljena vest da je njegov doktorat na Fakultetu za poslovni i industrijski menadžment Univerziteta Union, u pojedinim delovima plagiran. DS je povodom toga saopštila da joj ne pada na pamet ni da pomisli da je u pitanju “najgluplje obrazloženje o plagijatu koje su ikada čuli“, a kamoli da to kažu, da im ne pada na pamet da ruše internet sajt Peščanika, na kojem je tekst grupe autora o doktoratu objavljen.

Stranka je tada saopštila i da se pridružuje pozivu grupe autora da Univerzitet Union u Beogradu pokrene postupak preispitivanja disertacije i doktorskog zvanja Šapića. Demokrate su dodale da će svi naredni postupci kako Aleksandra Šapića, tako i DS, zavisiti od ishoda tog preispitivanja, kao i da će biti preduzeti bez oklevanja, patetike i spinovanja.

Izvori lista Danas navode da Šapića sem problema oko doktorata muči i stalna pretnja naprednjaka da će prekomponovati vlast u Novom Beogradu, jer je njemu, kako kažu, jedino taj posao bitan. Međutim, naši sagovornici navode da je SNS u toj opštini poprilično dezorijentisana i podeljena u nekoliko struja, odbornici slabo dolaze na sednice Skupštine opštine, te da je to jedan od razloga zbog kojeg do promene vlasti još nije došlo. Prema proceni naših sagovornika, SNS na Novom Beogradu prvo mora da se konsoliduje ne bi li preuzela vlast i odgovornost u tako velikoj opštini.

Vladajuću većinu u Skupštini opštine Novi Beograd najpre su činili č DS, LDP, SPS-PUPS, a nedavni su im se pridružili i odbornici NDS. Šapić je tim povodom rekao da „na lokalu nisu bitne stranke, već ljudi“. “U ovom slučaju reč je o osobama koje dobro poznajemo i verujem da ćemo sa njima na najbolji mogući način raditi u korist građana Novog Beograda“, naveo je tada Šapić.


<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Crowz (Vreme: 18. Jul 2014, 11:03:22)


Uopste me ne bi iznenadilo da ga prime u stranku ako izrazi zelju za tim. Ako su mogli Martinovica koji je Vucica pljuva gore nego bilo ko iz opozicije od dana kada je dosao na vlat, ne vidim kako bi im dr Sapic odmogao.

Niko ne odbija kadrovsko pojacanje pogotovo ako je rec o nosiocima najvisih akademskih zvanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini

Niko ne odbija kadrovsko pojacanje pogotovo ako je rec o nosiocima najvisih akademskih zvanja.

Ne kaki  Smile

Shone banuj ga, medijski mrak, ovo ono  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:10:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.