Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:32:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: albanska knjizevnost i nauka?!!?!  (Pročitano 9685 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
ok....hoce neko meni ovde da odgovori na vrlo logicno pitanje ili ce te da nastavite sa glupim ignorisanjem?
dakle: "sta trazi tema o knjizevnosti na politici? ko je tu lud? jesi ti moderator? " ili je to samo tema, da se Srbi "uzdignu"  Smile u odnosu na Albance Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Svako ko svog protivnika potceni obavezno sam sebe uljuljkuje i vodi porazu. Dok je Srbija pričala o tome kako su Kosovski Albanci primitivni, oni su se čvrsto povezivali sa stranim političarima, ozbiljno analizirali svoje interese, naoružavali se, bogatili i na kraju okrenuli ceo svet na svoju stranu. Tako da džabe Srbiji sva naša pamet, Vuk Karadžić, Nikola Tesla, Sveti Sava, kad njih danas nema među nama da nam protresu uši i probude ove učmale guzate deduskare po akademiji i ministarstvu spoljnjih poslova.
Vecina predrasuda o Albancima je tacna, a to sto velikim silama odgovara stvaranja neke majmunske tvorevine zvana Velika Shiperija, to je pitanje politickog momenta i sta postizu tim.
ok....hoce neko meni ovde da odgovori na vrlo logicno pitanje ili ce te da nastavite sa glupim ignorisanjem?
dakle: "sta trazi tema o knjizevnosti na politici? ko je tu lud? jesi ti moderator? " ili je to samo tema, da se Srbi "uzdignu"  Smile u odnosu na Albance Smile
Nemamo mi sta de se uzdizemo od vas. Mi smo samim tim sto smo Srbi, uzdignuti od vas....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
ok....hoce neko meni ovde da odgovori na vrlo logicno pitanje ili ce te da nastavite sa glupim ignorisanjem?
dakle: "sta trazi tema o knjizevnosti na politici? ko je tu lud? jesi ti moderator? " ili je to samo tema, da se Srbi "uzdignu"  Smile u odnosu na Albance Smile

Tema ima znakove interpunkcije u svom nazivu. Dakle poziva na raspravu o tome da li postoji tako nesto i da li je to nesto i na koji je nacin to nesto prisutno na modernoj knjizevnoj i naucnoj sceni. Ne mora neminovno da okuplja misljenja o knjizevnosti i nauci, vec o opstem stupnju razvoja ili ne-razvoja ove drzave u raznim oblastima. Dakle ne moramo se neminovno zadrzati na Albanskim piscima i naucnicima. 

To da li si ti lud, ili sam ja luda ili su moderatori ovde ludi, mozemo da utvrdimo kod cika doktora. Sto verujem nema preke potrebe, jer se iz dosadasnjih tvojih, mojih i postova ostalih moderatora, supermodova i admina kojima oduzimas vreme i zivce da citaju tvoje gluposti i bacaju ih u kantu, moze izvuci sasvim prizeman zakljucak na tvoje postavljeno pitanje "ko je ovde lud?" .

Ako ti bilo sta smeta ,bez obzira da li je u pitanju rad moderatora ili Burek tima uopste, ili si jednostavno nezadovoljan iz bilo kog drugog razloga u koji mi ovde ne zelimo da ulazimo da ne bi potpuno skrenuli, imas deo foruma na kome mozes to nezadovoljstvo i iskazati. Bice ti uvek adekvatno odgovoreno. Da li ces biti zadovoljan odgovorom, ne znam. Ali znas kako se kaze : Das slepcu kiflu, on kaze da je kriva.

Mozes nastaviti sa komentarima u okvirima teme, pri cemu ti je sada kulturno objasnjeno sta tema podrazumeva, posto ti nije bilo jasno.
Sav off-topic ce biti brisan, kao i do sad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Munka, mozemo da se pravimo ludi ili sta vec, ali oboje znamo pravu pozadinu ove teme...tako da  Smile
ti rece: "Ne mora neminovno da okuplja misljenja o knjizevnosti i nauci, vec o opstem stupnju razvoja ili ne-razvoja ove drzave u raznim oblastima. Dakle ne moramo se neminovno zadrzati na Albanskim piscima i naucnicima. " zasto onda pravis problem kad spomenem Kosovo? ako je tebi tvoj posao oduzimanje "vremena i zivaca" bolje nemoj to da radis, radi nesto gde si produktivnija...logicno. To kako ti izvlacis zakljucke, na osnovu foruma, dosta govori o tebi.
Ne bi me cudilo da ti sad ovaj moj post proglasis za off i onako 'ladno ga obrises. Samo sam ti odgovorio, jer sam bio direktno prozvan Smile
Mogla si sve ovo da obavis i na pm...ne znam zasto nisi i ne zanima me
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
Ма колико се трудио, нисам успео да нађем још једног албанског писца. Али сам зато нашао први албански играни филм. Филм говори о љубави младића према девојци, коју је зли Србин претворио у магарицу. Локална врачара је посаветовала младића, како да скине чини са своје девојке. Да вам не бих откривао целу радњу погледајте филм. Филм је високобуџетан и у њему играју доајени албанског глумишта.


kill


[Edit by vlado85: Klip nema veze sa temom]
« Poslednja izmena: 27. Jun 2007, 00:20:54 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7220
Mislim da je ova tema postavljena kako bi ismijavali albanski razvoj u svakom pogledu. Samo mali procenat nas ovdje je stvarno upoznat sa knjizevnosti i naucnim razvojem Albanije. Tema dodiruje politicke teme (drustvene pojave su medjusobno povezane Smiley ), ali samo u maloj dozi, nedovoljno da bi zasluzila zivot na politickom forumu. Zbog toga cu je zakljucati...

lock
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:32:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.