Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:38:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: albanska knjizevnost i nauka?!!?!  (Pročitano 9688 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ovo ce biti tema sa najmanje postova, jednostavno nema sta da se kaze na ovu temu! Smile
Banjac, svaka cast za temu, a Glavitja kandidujmo za Nobela. Smile
Sramota i tuga za zemlju. Srbija ima istoriju, pozamasnu, ali ako je spala na ove kretene, sto ovako 'jaduju' (zaista ima raznih ljudi...o0tvori temu i onda lupaaaaa, do mile volje....fasizam, cist fasizam) na forumu...onda, ne zasluzuje zaista nista.
Ko o cemu baba o ustipcima, prati temu i daj neko ime, ako ga ima.....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
hahahaha....e Srbi, pa nisam ja kriv sto ste toliko napaljeni na Kosovo i sto to uskoro nece biti Srbija. Nemam nameru da na ovako odvratnoj temi (pa kad vidim ko ju je otvorio) dajem bilo kakvo svoje misljenje. ova tema ipak sluzi za iznosenje onih najprimitivnijih osecanja kod coveka....Srbi toga imaju na izvoz, pa navalite narode  Smile Psuj, urlaj, pljuj, omalovazavaj, ali kako god da okrenes mi ne gubimo nista  Smile   naprotiv  Smile
 Smile


pa covjece kad sam ja spomenuo albanski nedostatak mislioca i pisaca ti si rekao "otvori temu pa cemo razgovarati"....pa evo otvorio sam i sta sad???i ako ti smatras da je albanska kultura odvratna onda svaka cast tvoj sam istomisljenik......uostalom pogledaj malo bolje temu ona je sasvim ozbiljna.zasto ti ne otvoris temu srpska kultura i knjizevnost.....ja cu ti napisati omanju knjigu!!! Smile Smile Smile Smile

Primecujem da pises ijekavicom, i da dosta "patriota" na ovom forumu potpiruje svadje i mrznju i pise ijekavicom. Pretpostavicu dakle da imas veze ili sa Srpskom ili sa ex-Krajinom.. Imam samo jedno pitanje - ako ste vec usrali svoju zemlju, zasto hocete i Srbiju? Znam da ste kroz svasta prosli u Bosni, ali to je vas posao i drzite ga se. Nama taj teret ne treba, i ne potpirujte mrznju i u Srbiji kako ste tamo.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
hahahaha....e Srbi, pa nisam ja kriv sto ste toliko napaljeni na Kosovo i sto to uskoro nece biti Srbija. Nemam nameru da na ovako odvratnoj temi (pa kad vidim ko ju je otvorio) dajem bilo kakvo svoje misljenje. ova tema ipak sluzi za iznosenje onih najprimitivnijih osecanja kod coveka....Srbi toga imaju na izvoz, pa navalite narode  Smile Psuj, urlaj, pljuj, omalovazavaj, ali kako god da okrenes mi ne gubimo nista  Smile   naprotiv  Smile
 Smile


pa covjece kad sam ja spomenuo albanski nedostatak mislioca i pisaca ti si rekao "otvori temu pa cemo razgovarati"....pa evo otvorio sam i sta sad???i ako ti smatras da je albanska kultura odvratna onda svaka cast tvoj sam istomisljenik......uostalom pogledaj malo bolje temu ona je sasvim ozbiljna.zasto ti ne otvoris temu srpska kultura i knjizevnost.....ja cu ti napisati omanju knjigu!!! Smile Smile Smile Smile

Primecujem da pises ijekavicom, i da dosta "patriota" na ovom forumu potpiruje svadje i mrznju i pise ijekavicom. Pretpostavicu dakle da imas veze ili sa Srpskom ili sa ex-Krajinom.. Imam samo jedno pitanje - ako ste vec usrali svoju zemlju, zasto hocete i Srbiju? Znam da ste kroz svasta prosli u Bosni, ali to je vas posao i drzite ga se. Nama taj teret ne treba, i ne potpirujte mrznju i u Srbiji kako ste tamo.
Ijekavica je jedan od dva ravnopravna izgovora u srpskom jeziku.Jedini koji ovdje vrsi fizioloske potrebe si ti. Po cemu je Srbija tvoja zemlja, a ne i moja ili Banjca. Pa ti si je toliko oblatio da si i rodenoj majci pljunuo u facu. Idi se s Glavicem igraj "Ne mrzi se covjece"......
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
hahahaha....e Srbi, pa nisam ja kriv sto ste toliko napaljeni na Kosovo i sto to uskoro nece biti Srbija. Nemam nameru da na ovako odvratnoj temi (pa kad vidim ko ju je otvorio) dajem bilo kakvo svoje misljenje. ova tema ipak sluzi za iznosenje onih najprimitivnijih osecanja kod coveka....Srbi toga imaju na izvoz, pa navalite narode  Smile Psuj, urlaj, pljuj, omalovazavaj, ali kako god da okrenes mi ne gubimo nista  Smile   naprotiv  Smile
 Smile


pa covjece kad sam ja spomenuo albanski nedostatak mislioca i pisaca ti si rekao "otvori temu pa cemo razgovarati"....pa evo otvorio sam i sta sad???i ako ti smatras da je albanska kultura odvratna onda svaka cast tvoj sam istomisljenik......uostalom pogledaj malo bolje temu ona je sasvim ozbiljna.zasto ti ne otvoris temu srpska kultura i knjizevnost.....ja cu ti napisati omanju knjigu!!! Smile Smile Smile Smile

Primecujem da pises ijekavicom, i da dosta "patriota" na ovom forumu potpiruje svadje i mrznju i pise ijekavicom. Pretpostavicu dakle da imas veze ili sa Srpskom ili sa ex-Krajinom.. Imam samo jedno pitanje - ako ste vec usrali svoju zemlju, zasto hocete i Srbiju? Znam da ste kroz svasta prosli u Bosni, ali to je vas posao i drzite ga se. Nama taj teret ne treba, i ne potpirujte mrznju i u Srbiji kako ste tamo.
Ijekavica je jedan od dva ravnopravna izgovora u srpskom jeziku.Jedini koji ovdje vrsi fizioloske potrebe si ti. Po cemu je Srbija tvoja zemlja, a ne i moja ili Banjca. Pa ti si je toliko oblatio da si i rodenoj majci pljunuo u facu. Idi se s Glavicem igraj "Ne mrzi se covjece"......

Pa ako si iz Bosne - Bosna je tvoja zemlja, a ne Srbija. .Logika.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Albanska knjizevnost uopste nije bitna ni za sta (sto je u vezi Srbije), otuda zakljucak da je ova tema otvorena samo da bi se stvari dodatno iskomplikovale. Vi ste u govnima i to je tako, pomirite se s tim, nikakva 'knjizevnost' (koja god) vam nece pomoci.
alex dobro kaze, vrlo je ocigledno ko si i sta si i zasto si otvorio ovu temu.
ja nigde nisam rekoa da je Albanska kultura odvratna, to sto mi izrces reci je  cisto "srpska polsa". Ja svoju knjizevnost mnogo vise cenim, nego sto vi cenite sopstvenu i dopustate sebi ovakve teme i izlive primitivizma i niske svesti...
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Mislis Republika Srpska....
Albanska knjizevnost uopste nije bitna ni za sta (sto je u vezi Srbije), otuda zakljucak da je ova tema otvorena samo da bi se stvari dodatno iskomplikovale. Vi ste u govnima i to je tako, pomirite se s tim, nikakva 'knjizevnost' (koja god) vam nece pomoci.
alex dobro kaze, vrlo je ocigledno ko si i sta si i zasto si otvorio ovu temu.
ja nigde nisam rekoa da je Albanska kultura odvratna, to sto mi izrces reci je  cisto "srpska polsa". Ja svoju knjizevnost mnogo vise cenim, nego sto vi cenite sopstvenu i dopustate sebi ovakve teme i izlive primitivizma i niske svesti...
Svoje nemamo, tude necemo.... Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2007, 22:20:17 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Mislis Republika Srpska....

Kako god.. Za sada je deo Bosne.. Meni apsolutno nebitno. Ja ne idem na forume u Srpsku i mesam se u vase poslove, pa bi bilo lepo i da vi gledate svoja posla. Ljudi koji su dosli iz ratova u Srbiju poneli su mnogo mrznje i vole da njome truju okolinu. Divno.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Albanska knjizevnost uopste nije bitna ni za sta (sto je u vezi Srbije), otuda zakljucak da je ova tema otvorena samo da bi se stvari dodatno iskomplikovale. Vi ste u govnima i to je tako, pomirite se s tim, nikakva 'knjizevnost' (koja god) vam nece pomoci.
alex dobro kaze, vrlo je ocigledno ko si i sta si i zasto si otvorio ovu temu.
ja nigde nisam rekoa da je Albanska kultura odvratna, to sto mi izrces reci je  cisto "srpska polsa". Ja svoju knjizevnost mnogo vise cenim, nego sto vi cenite sopstvenu i dopustate sebi ovakve teme i izlive primitivizma i niske svesti...
pa ja tebi nisam stavio rijeci u usta jer si ti sam rekao da je tema odvratna ,a ako tema govori o albanskoj kulturi ja sam shvatio da je albanska kultura odvratna.....izvini sto mislim ti to ocigledno ne radis cesto!!! Smile Smile

pa ja ti sve vrijeme i pokusavam dokazati da albanska knjizevnost ne vrijedi nista jer je nema!!!a ova tema je otvorena da bi me(nas) razuvjerio jer si rekao da ces "razgovarati" prema tome ako nemas nista da kazes napusti temu!!!  Smile

i odakle ti uopste znas koliko ja cijenim svoju knjizevnost???alexa ne komentarisem jer je on gori tebe i na njega ne treba trositi rijeci!!!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
nemam ja tebe sta da razuveravam...ti si nebitan u celoj prici. Bitno je Kosovo  Smile Pusti ti sad knjizevnost, umetnost i to....uvek na kraju pametniji pobedi, a vi nesto ne delujete tako, barem ne po postovima i temama koje besomucno otvarate  Smile
nadam se da si me uspeo shvatiti... Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
ja ovde nisam postavio temu o kosovu nego o albanskoj kulturi!!!tema o kosovu ima mnogo pa idi na njih....jedini cilj tvog dolaska na sajt je da pricas srbima kako ce kosovo biti albansko??!!?! Smile Smile

ti stalno pricas da su albanci bolji od srba!!!!kultura je sveukupno stvaralastvo jednog naroda pa ajmo onda uporediti te narode!!!

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:38:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.