Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:55:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: albanska knjizevnost i nauka?!!?!  (Pročitano 9684 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Pa pacovi kojise kote nemaju kulutru. Imaju samo krvnu osvetu kao najvece civilizacijsko dostignuce Albanaca.
Mogu se oihvaliti velikim brojem pravoslavnih crkava -koje pametni ali malobrojni arbanasi cuvaju i imaju katolicke crkve.
Nijednog naucnika ne poznajem. Mozda ce Ahtisarija- nakon mita od 40 milona dolara da proglase za najveceg istoricara moderne Albanije.
Preuzece nove Crnogorske duvanske bosove - don Mila i ostalu bagru i njih uvrstiti u velike crtace novih siptarskih granica prema Crnoj gori. Don Milo i jegova bagra jevtino- za samostalnost- ali Cetinja i okoline- jer ostalo ce im uzeti siptari, Hravti i Srbi na severu.
Ostace Crna gora cela oko Cetinja. Stidece se don Mila generacije i generacije crnogoraca ako i dalje budu imali drzavu a siptari ce ih proglasiti njihovim slavnim,...
Mozda ce pocasno mesto u novijoj siptarskoj istoriji imati i "veliki Albanski patriota Dzordz  Bus- "poklonio im sat sa ruke" i dozvolio im da najzad vide vreme i saznaju u kom vremenu zive.ne daj boze da neko kaze da su mu ga ukrali- kako bi ukrali nesto svom dobrotvoru . Ha,ha,ha,ha,
Sve ce to biti dok prolazi belo kroz Albaniju a kada se potruju od beloga onda ne znam koga ce da slave zbog tog za*eba ?!?!?!?!?!?!?!?!?!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
"Sevdailj Hiseni, predsednik SO Bujanovac, rođen je 24. marta 1959. godine u selu Pribovac, opština Bujanovac. Diplomirao je na Univerzitetu u Prištini, na smeru albanska književnost 1982 godine. Postdiplomske studije je završio takođe u Prištini. Na birou za zapošljavanje je bezuspešno čekao posao 20 godina. Otac je petoro dece.
Hiseni je, između ostalog, poznat po višegodišnjem sudskom procesu u Opštinskom sudu u Bujanovcu u kojem je na kraju oslobođen. Razlog je bila knjiga satire "Kad ti se sreća nasmeši".
Na funkciju predsednika Skupštine opštine Bujanovac izabran je kao član Pokreta za demokratski progres, partije koja se obično karakteriše kao politički naslednik OVPMB. Nekoliko dana po izboru govorio je u Dobrosinu što je izazvalo oštre reakcije srpkih političkih faktora."

Izvor : vranjske.co.yu

E sada da ga pitamo sta se to uci na smeru albanska knjizevnost, pa da nas covek prosvetli. Ipak je i postdiplomac, dakle materija postoji ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Тешком муком је пронађен један "писац".  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Cist Albanac i stvarno veliki pisac.
Culi ga ljudi dve ulice dalje od njegove, ostali zaostali pa ne znaju. HA,ha,ha,ha,
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gamad. Olos. Pacovi. Otpad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
najpoznatije djelo satira!!!! Smile Smile Smile
prvi pisac polovinom 20 vijeka..... Smile Smile Smile uz to i on terorista!!!! Smile Smile






IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
hahahaha....e Srbi, pa nisam ja kriv sto ste toliko napaljeni na Kosovo i sto to uskoro nece biti Srbija. Nemam nameru da na ovako odvratnoj temi (pa kad vidim ko ju je otvorio) dajem bilo kakvo svoje misljenje. ova tema ipak sluzi za iznosenje onih najprimitivnijih osecanja kod coveka....Srbi toga imaju na izvoz, pa navalite narode  Smile Psuj, urlaj, pljuj, omalovazavaj, ali kako god da okrenes mi ne gubimo nista  Smile   naprotiv  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
http://www.answers.com/topic/list-of-albanian-writers

http://www.answers.com/topic/albanian-literature

Koji ste vi ignorantni primitvci.. Sramota za Srbiju su bas ljudi kao vi.. A sigurno da svi zajedno niste procitali 5 knjiga..
« Poslednja izmena: 26. Jun 2007, 22:02:09 od alexnikolic »
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Sramota i tuga za zemlju. Srbija ima istoriju, pozamasnu, ali ako je spala na ove kretene, sto ovako 'jaduju' (zaista ima raznih ljudi...o0tvori temu i onda lupaaaaa, do mile volje....fasizam, cist fasizam) na forumu...onda, ne zasluzuje zaista nista.
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
hahahaha....e Srbi, pa nisam ja kriv sto ste toliko napaljeni na Kosovo i sto to uskoro nece biti Srbija. Nemam nameru da na ovako odvratnoj temi (pa kad vidim ko ju je otvorio) dajem bilo kakvo svoje misljenje. ova tema ipak sluzi za iznosenje onih najprimitivnijih osecanja kod coveka....Srbi toga imaju na izvoz, pa navalite narode  Smile Psuj, urlaj, pljuj, omalovazavaj, ali kako god da okrenes mi ne gubimo nista  Smile   naprotiv  Smile
 Smile


pa covjece kad sam ja spomenuo albanski nedostatak mislioca i pisaca ti si rekao "otvori temu pa cemo razgovarati"....pa evo otvorio sam i sta sad???i ako ti smatras da je albanska kultura odvratna onda svaka cast tvoj sam istomisljenik......uostalom pogledaj malo bolje temu ona je sasvim ozbiljna.zasto ti ne otvoris temu srpska kultura i knjizevnost.....ja cu ti napisati omanju knjigu!!! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:55:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.