Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:38:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Albanian AirForce - Shiptaria Vazduhoplovstvo  (Pročitano 13556 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
ma mene jedan šipac na jednom stranom forumu (mislim da ste čuli za Gon4Z-a) ubeđivao da albanija ima oko 100 (i više) kineskih aviona (J-6, J-7) u rezervi i da bi mogli odmah da ih aktiviraju (a on izgleda nije čuo za resurse) u slučaju rata. Takođe pričao o nabavci 20 L-159, 30 F-16, 20 F-5 i 30 F-4 (ovi amerikanci od Turske) kao i A-129 i još mnogo maštarija... ma ja sam čuo da njima Italijani (NATO) čuva vazdušni prostor, i ako je kod njih bilo isto kao i kod nas (reorganizacija pa modernizacija) oni neće imati ni aviona ni tenkova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
koji ce njima kurac vojska imaju Nato i najjacu mafiju na svetu  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
ma mene jedan šipac na jednom stranom forumu (mislim da ste čuli za Gon4Z-a) ubeđivao da albanija ima oko 100 (i više) kineskih aviona (J-6, J-7) u rezervi i da bi mogli odmah da ih aktiviraju (a on izgleda nije čuo za resurse) u slučaju rata. Takođe pričao o nabavci 20 L-159, 30 F-16, 20 F-5 i 30 F-4 (ovi amerikanci od Turske) kao i A-129 i još mnogo maštarija... ma ja sam čuo da njima Italijani (NATO) čuva vazdušni prostor, i ako je kod njih bilo isto kao i kod nas (reorganizacija pa modernizacija) oni neće imati ni aviona ni tenkova.
Ma kenjaju k'o foke, šta sve šiptari sanjaju po forumima i po you tube, ja sam čak našao info da će Kosovo dobiti dva f 16 od Turske  Smile

Plaćaju oni nekome da im čuva nebo, ja sam mislio da Bugari čuvaju i njima i Makedoncima.Nisam siguran zaista, jer me njihova vojska nije preterano zanimala.Pratio sam malo kod nabavke helikoptera od USA i kada su tek počeli da kadrove šalju na školovanje u njihove škole.Kod njih je reforma vojske u povoju.Reforma se sprovodi slično kao kod nas, samo što oni smeća od naoružanja imaju mnogo više.I sve je to staro i uglavnom neupotrebljivo.Ono što nije razgrabljeno iz skladišta za potrebe OVK devedesetih, ameri su im uništini u Rinasu.Kod nas je to mnogo bolje odrađeno, jer su ovi imali i žrtava.Imaju kineskih aviona, sve živo su kupovali od Kine.Ali to da imaju preko sto operativnih aviona  Smile uvode polako novo naoružanje, nešto sam gledao po military forumima.Dakle avijacija im je kesa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ko poslednji iskace iz Albanskog vojnog aviona?
odgovor je:"Lozac". Smile
Smile Smile

ljudi jeste videli vi one njihove aerodrome usecene u planinama?kao skrivene?mora se priznati da su se snasli a stvaro do jaja izgleda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
Evo malo njihove avijacije sa you tube  Smile





Pogledao sam dosta klipova i koliko vidim jedino što leti su ti helikopteri  Smile jedini klip gde lete one kršine od aviona datira iz osamdesetih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
1997. su dopustili kriminalcima da iz njihovih kasarni odnesu svo pjesadijsko naoruzanje kojim su opremili OVK. Kakvo vazduhoplovsvo se moze ocekivati u toj i takvoj zemlji?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
1997. su dopustili kriminalcima da iz njihovih kasarni odnesu svo pjesadijsko naoruzanje kojim su opremili OVK. Kakvo vazduhoplovsvo se moze ocekivati u toj i takvoj zemlji?
To je bio jedini način da se OVK obetbedi naoružanje, da ga preko Albanije na magarcima prebace na teritoriju KiM.Sve što su vojska i policija zaplenili na Kosovu od njih je bilo kineske proizvodnje i sve je bilo iz tih magacina.Kao pokrali im magacine, jest' svi su poverovali.Sad polako uvode novo naoružanje prema NATO standardima, ali od avijacije za sada jedino što sam video te helikoptere i neka dva aviona (verovatno školska) koja su se skršila prilikom sletanja  Smile ima video na you tube  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Znaci sada imaju samo neke helikoptere i to najvise(14) onih talijanskih transportnih  AB 205 i AB206, avioni nista. Smile


Mi dal i to imamo takoreci ( sarkazam ). Nasi avioni su u propalom stanju, nekih 50%, a mozda i vise nisam siguran. Vojska nam je u raspadu. Nedaj Boze da neko krene da nas dere..
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


תל אביב-יפו

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1525
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Omnia
Da je srece da nam je samo vojska u raspadu, ali sa druge strane narod kaze koliko para toliko i muzike. Divim se entuzijazmu Srpske vojske da sa toliko malo para je uspela da prezivi. Lako je imati jaku vojsku kada imas puno para ili bogate prijatelje. Ali ovo je druga tema i zbog toga sta ce Albaniji avijacija kada imaju NATO pedere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Znaci sada imaju samo neke helikoptere i to najvise(14) onih talijanskih transportnih AB 205 i AB206, avioni nista. Smile


Mi dal i to imamo takoreci ( sarkazam ). Nasi avioni su u propalom stanju, nekih 50%, a mozda i vise nisam siguran. Vojska nam je u raspadu. Nedaj Boze da neko krene da nas dere..
pa sad...jeste u raspadu,ali i dalje je daleko najjaca u zapadnom Balkanu.ima ona dosta potencijala,ali...ipak je ovo cudan narod...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:38:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.