Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aktivnije ucesce u Partnerstvu za mir a kasnije i u NATO  (Pročitano 30564 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
I call em as I see 'em ...  Smile

Нисам од оних који наводно не смеју да кажу да су Срби јер нема овде ко да ти тако нешто брани ...

Битна је ствар да нисам од оних код којих постоји аутоцензура када тако нешто треба да кажу а ни од оних који би најрадије да легну увече у кревет и да се ујутру пробуде бар као Лилипутанц само не Србин. А таквих има  Smile

Dobro, onda smo razjasnili da niko ne govori "amorfnoj masi" da treba da se ježi na sam pomen reči srpsko. To je mene zanimalo, jer po tvom pisaniju neupućen čovek bi stekao zaključak da neki otuđeni centar moći vrši plansko rasrbljivanje "amorfne mase".

IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Е јадниче, Срлоба личио на Србина. Јел се зато држава звала Југославија. јебени комуниста.
Sloba je još i ličio na Srbina, kažem ličio, šta je sa Tadićem? On bato čak i ne liči na Srbina, i ne samo Tadić, nego i Koštunica, Dinkić, Nikolić, Šešelj ... Kako taj problem da rešimo? Lako bi bilo da je samo Sloba bio problem u ovoj zemlji.Imaš ljude na vlasti koji se čak i ne foliraju da su Srbi, i oćeš da ti on danas pravi državu za ovaj narod. Ne može, prvo jer ne razume sopstveni narod. Inače slažem se da je u korenu svega Sloba, jer se narod prevario i glasao za nešto što liči na Srbina, pa pojeo govno. Sad više ne veruje ni sam sebi, pa glasa i ove što čak ni ne liče na Srbe. To će sad teško da se razreši.
Шта бре Коштуница није Србин.

....
Jbge, ja samo mogu da nagađam, predpostavljam da ne zna šta je to.
Sloba je još i ličio na Srbina, kažem ličio, šta je sa Tadićem? On bato čak i ne liči na Srbina, i ne samo Tadić, nego i Koštunica, Dinkić, Nikolić, Šešelj ... Kako taj problem da rešimo? Lako bi bilo da je samo Sloba bio problem u ovoj zemlji.Imaš ljude na vlasti koji se čak i ne foliraju da su Srbi, i oćeš da ti on danas pravi državu za ovaj narod. Ne može, prvo jer ne razume sopstveni narod. Inače slažem se da je u korenu svega Sloba, jer se narod prevario i glasao za nešto što liči na Srbina, pa pojeo govno. Sad više ne veruje ni sam sebi, pa glasa i ove što čak ni ne liče na Srbe. To će sad teško da se razreši.

Ovo je shvatanje svetske politike i mesta svoje države u odnosu snaga i interesa na nivou malog Perice. Ovi političari posle Miloševića nisu idelani, daleko je od toga. Ali ipak mnogo bolje razumeju da se jedna mala, slaba i siromašna država koja je odlučna u tome da ne uđe u interesnu zonu drugima za svoje interese može boriti samo diplomatski. Da u tome mora trpeti mnoge poraze i popravljati bezdan loše propagande u koji je gurnuo američki ogranak Al Džazire, CNN.

Izvinjavam se za dupli  Smile
Džabe je to. Diplomatijom se završavaju poslovi koji se pre toga završe vojno. Tako to ide, na žalost. I ja bi voleo da to može po Vukovoj ideji da se moljakanjem dođe do nekih rezultata, al ne može. Međutim, nisam ja ni pričao o diplomatiji i sl, nego o tome da nemamo Srbe na vlasti, i to nema veze nikakve sa qrčenjem ili neqrčenjem u međunarodnoj politici. Ni Šešelj nije Srbin, jednako kao ni Tadić, Nikolić, Dinkić ili Koštunica. Zato i velim da je Sloba ličio na Srbina, pa se narod prevario i doveo ga na vlast. Sad je neko objasnio narodu da je najebo zbog nacionalizma, a realno mi nacionaliste u Srbiji nemamo praktično više od pola veka.
@Zemunac
Narod je izvukao pogrešan zaključak da je naebo zbog "srbovanja", a suština je da je naebo upravo obrnuto, jer nije dovoljno "srbovo". Da se do kraja držao srpske matrice u razmišljanju odma bi na početku rat skinuo Miloševića i doveo na vlast čoveka Đinđićevog profila, mada ne tvrdim da je sam Đinđić morao ili mogao biti taj. Uostalom, srbovo ne srbovo, hiperinflacija je bila "dedlajn" da se Sloba isprati u političku penziju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Citat
O kakvim ladama pričaš? Kupljeni su Land Roveri...

Koliko tenkovi kojima si opsednut vrede odnosno ne vrede pokazao je rat u Gruziji i u Libanu.

Tenk ništa ne vredi ako nemaš adekvatnu pvo da ga zaštiti od jurišnih helikoptera i aviona i odgovarajuću pešadiju da ga štiti od vojnika koji iz žbuna može da ispali modernu protivoklopnu raketu. Inače u ovom delu Evrope sve vojske zajedno nemaju hiljadu tenkova, jer je to čisto bacanje para i nema potrebe za tim.

Potpuno ti je naopaka logika kada pričaš o kopnenom ratu. Ovde svi pričaju šta bi bilo kada bi bilo, a niko neće da priča kako jeste bilo. Nije bio potreban kopneni rat da bi mi kapitulirali 1999. godine, tako da te priče šta bi bilo kada bi bilo mačku o rep.

Купљене су нове Ладе... То је највећа набавка војске...  Smile

Али тенкови којима сам опседнут... Хахахаха... Ја сам само исправио земунца који је причао о модернизованим 84-кама...  Smile

У Европи имаш преко 2000 активних Леопарда... Где су ту други тенкови?  Smile

Овде сви причају шббкбб... Тако да не можеш да ми ускратиш право да кажем да би ВЈ нанела веће губитке НАТО-у него ВС...

Сви овде филозофирате како би напали преко Мађарске, бла бла, трућ трућ...
1914. Аустроугарска са свим својим школованим официрима и "напредном западном тактиком" удара на Србију преко планинчуге иако има Београд на домету артиљерије...
То је оно што ви филозофи не капирате код запада... Ту ароганцију и курчевитост је тешко замислити, признајем...  Smile

Весли Кларк је био за инвазију ни мање ни више него преко Албаније и Проклетија... Са све апачима и специјалним јединицама...  Smile (неко је спомињао курчевитост?)
Чак и оне м2001 (опседнутост тенковима Smile) нисмо способни да правимо већ само да модификујемо постојеће м84...

Немамо сада могућности да правимо било шта осим пешадијског наоружања и опреме...


Opet pričaš napamet Feanor.

Vojska je kupila 30 lada niva i 70 Roverovih Defendera 110.

Invazija nikada nije bila planirana preko Prokletija. Klark se zalagao da Apači i specijalne snage budu angažovani u akcijama podrške UCK u pograničnom pojasu, ali to brale blage veze nema sa invazijom. Smile

Od kada su Slovenija i Hrvatska izašle iz Jugoslavije ovde ne postoji mogućnost pravljenja tenkova ili mlaznih aviona. A nema se ni para. A i najbolji stručnjaci sa VTI i Teleoptika su otišli u Kanadu i Ameriku..



« Poslednja izmena: 10. Apr 2009, 14:36:53 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
Dobro, onda smo razjasnili da niko ne govori "amorfnoj masi" da treba da se ježi na sam pomen reči srpsko. To je mene zanimalo, jer po tvom pisaniju neupućen čovek bi stekao zaključak da neki otuđeni centar moći vrši plansko rasrbljivanje "amorfne mase".

Не, не говори нико ... имамо целу галерију живописних ликова чије се деловање своди на то да народ ''пусти'' да сам извуче закључак ... а ово је већ дебели офтопик  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Добро то говори нешто о теби и тим јунацима у твојој јединици. Дакле ти закључујеш на основу Београда и своје јединице. Ти мислиш да је Београд релевантан узорак за оцену стања у целој Србији? Па онда су сви Срби европејци бисексуалне оријентације.
Ти мислиш да је мог маторог болео туки ко је на власти '91. док му убијају сународнике?? Мислиш да је послушао матер моју кад му је '99. рекла да оде у Охрид док бомбардовање не прође?? Чекао човек позив. Јебеш Слобу убијају ти народ и државу. Да су хтели да убију Слобу послали би пар хитмена и готово. Овако ти душмани нападају државу па је нормално да устанеш да се браниш. Можеш да чекаш да погинеш у својој кући или да одеш на фронт, убијеш 3 НАТОвца и часно погинеш. Да су се Срби кроз историју понашали као твоја јединица сад би се звали Ибрахим Муамер и Селџук. Срећа па су '99. на фронту већину чинили провинцијалци а не београдски фегети и фрајери иначе би се десило оно што си ти предвидео у случају инвазије. Богу хвала има часних и поштених људи још увек, само све их је мање  Smile
Razumem da si bio ljut ali ovo je vrlo ružna generalizacija koja ti ne liči.

Uostalom dosta bre više sa tim kompleksom od Beograda. Svi ste radni, svi ste patrioti, svi ste potlačeni. Samo da nije prokletog Beograda koji smeta Srbiji bi bilo najbolje na svetu.
И даље стојим иза овог става. И то чврсто! Расправу о овоме можемо пренети нанеку другу тему па ћу објаснити зашто је београди најнесрпскије место у Србији.


Слажем се са свиме што је Летач написао. Код Слобе смо били комунисти код овихизрода евроунијати.. А кад ћемо бити Срби??


@Данило
Рекао сам Земунцу да прочешњља нет и нађе неке ствари. Могао би и ти да потражиш исте. Биће ти јасно онда све, а не да се информишеш из изјава америчког генерала.
« Poslednja izmena: 10. Apr 2009, 19:57:12 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Расправу о овоме можемо пренети нанеку другу тему па ћу објаснити зашто је београди најнесрпскије место у Србији.
zato sto je tolko pun americke gamadi i placenika,kao i gomile domacih Ceodida,wanna-be-amera i evro-balvana,da uskoro mogu da naprave svoj dnevni list...
verovatno ce ga nazvati "Freedom tribune"... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Или може хкј да објасни место мене   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Svoje komplekse u vezi Beograda mozete da lecite na drugoj temi.
Ova tema se zove: Aktivnije ucesce u Partnerstvu za mir a kasnije i u NATO
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ал је Расим упуцао тему ... а баш се била развила прича  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Beograd se već decenijama formira da bude prestonica Jugoslavije, a ne Srbije i to sad može neko da naziva kompleksima, al je to jednostavno tako. Ja opet ne tvrdim da je kod svih Beograđana umro nacionalni identitet, nego da je elita usmeravana u tom smeru. I to čak nije vezano samo za komuniste, nego je proces koji traje od 1918. Sa druge strane, ulazak u Nato treba posmatrati racionalno, ne sa emocijama, a dug da se vrati može uvek, kad se zadesi pravi trenutak. Sad, za neke tačnije kalkulacije, mi forumaši ne možemo biti u poziciji da donosimo dobre zaključke, jer ne možemo imati i informacije šta bi Amerikanac dao za ulazak u Nato. Meni je opet nekako logično da bi ulaskom u Nato povećali mogućnosti, ako ništa drugo, da zaštitimo Srbe na Kosovu i RH. Po meni i to je dovoljno da se razmišlja o ulasku u Nato. Jer dečaci ... ne zaboravite da smo ipak narod kojem koreni leže u slovenstvu, a Sloven ne osvaja ratničkim veštinama, nego brojem i spremnošću na velike žrtve.  Mi smo na Kosovu tanki sa brojkama odavno i zato smo na kraju i izgubili. Te brojke treba popravljati i ako Nato može da bude od koristi u tome, što na kraju ne bi ušli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.