Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ako je ovo istina...  (Pročitano 9268 puta)
02. Sep 2004, 00:15:02
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
...trebalo bi tadica na kolac nabiti:

Прeдсeдник Србиje Бoрис Taдић, кojи сe нaлaзи y пoсeти Вaшингтoнy, нoћaс je, y интeрвjyy TВ мрeжи ЦНН, изjaвиo дa ћe бивши кoмaндaнт вojскe Рeпyбликe Српскe бити изрyчeн Хaшкoм трибyнaлy и дa сe Србиja мoрa oдлyчнo сyoчити сa рaтним злoчинимa.
"Moрaмo дa сaзнaмo гдe сe нaлaзи Рaткo Mлaдић. Moj oдгoвoр je дa, oн ћe бити изрyчeн Хaшкoм трибyнaлy", изjaвиo je Taдић oдгoвaрajyћи нa дирeктнo питaњe нoвинaрa ЦНН-a дa ли ћe Mлaдић бити oткривeн, лишeн слoбoдe и изрyчeн Meђyнaрoднoм сyдy зa рaтнe злoчинe пoчињeнe нa пoдрyчjy бившe Jyгoслaвиje. Прeдсeдник Србиje, мeђyтим, ниje прeцизирao кaдa ћe тo бити yрaђeнo.

Taдић je y интeрвjyy изjaвиo дa Србиja мoрa дa сaрaђyje сa Хaшким трибyнaлoм. Oкo тoгa, рeкao je oн, пoстojи кoнсeнзyс пoлитичких пaртиja и тy вишe нeмa прoблeмa. "Mи мoрaмo дa сe сyoчимo сa рaтним злoчинимa", изjaвиo je прeдсeдник Србиje y интeрвjyy aмeричкoj TВ мрeжи.
Гoвoрeћи o држaвнoj зajeдници СЦГ, Taдић je нaвeo дa пoстojи мoгyћнoст дa сe пoбoљшajy дeмoкрaтиja и приврeдa y oбe држaвe члaницe. "Пoстojи прoблeм бeзбeднoсти зaтo смaтрaм дa фрaгмeнтaциja рeгиoнa Бaлкaнa прeдстaвљa вeликy oпaснoст зa бeзбeднoст зeмaљa y рeгиoнy. Истoврeмeнo, мoрaмo дa пoштyjeмo oдлyкe нaших грaђaнa. Слeдeћe гoдинe бићe рeфeрeндyм y Црнoj Гoри и видeћeмo штa ћe бити oдлyкa грaђaнa Црнe Гoрe", дoдao je прeдсeдник Србиje.  (РTС)
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
on to stalno izjavljuje..... ali i ne verujem da ce naci Mladica i Karadzica.... uverena sam....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
pa pazi ... volim Srbiju puno , veliki sam patriota i nisam za izrucenje bilo kog Srpskog drzavljanina/gradjanina tom sudu . Ali ako cemo svi mi u Srbiji da robujemo zbog jednog coveka onda dajte ljudi predajte ga . Ili mu sudite ovde u zemlji pa ako je kriv na robiju ako nije kriv pustite ga da zivi normalno .

Mada i ako ga predamo , cisto sumnjam da ce nas ostaviti na miru ... onda ce naci neki drugo razlog pa da nas karaju . A moramo biti svesni da moramo da "igramo" po pravilima koja nam namecu inace odosmo u kurac a vec smo otisli .....

znam da nedelimo svi moje misljenje i ja ne podrzavam slanje u Hag ali nemamo druge .... zar ne ?
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
To sto je Zrenjaninac napisao je tuzno, ali tacno... Sila Boga ne moli... "Ili cemo se pokloniti ili ce nas ukloniti..." Tuzno je to, ali mi jos uvek nismo u poziciji da se ponosito busamo u grudi... Pa pogledajte na sta lici Srbija? Na ivici gradjanskog rata smo... Iskreno, ja ne vidim resenje krize... Toliko smo polarizovani kao narod, da je to jezivo... Sami smo sebi najveci neprijatelji...
Po meni, i Ratku i Radovanu bi trebalo suditi ovde. Ali, nemamo izbor. Evidentno je da politicki vrh nema snage da stisne petlju i izruci optuzene, i to u strahu od eventualne reakcije gradjana... Zato su upravo Mladic i Karadzic ti koji treba da skupe hrabrost i pokusaju da se odbrane od svega onoga sto im se stavlja na dusu. Pa makar to i bilo u Hagu, a ne u Beogradu. Ako su vec resili da se bave politikom, neka ostanu na "prvoj liniji" do kraja. A ne da se kriju iza opsteg haosa i krize nacionalnog identiteta koja je opsteprisutna u Srbiji...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Najgore od svega je sto nista od toga se nece desiti,jer sasvim sam sigurna da ni Mladic ni Karadzic vise ne izgledaju onako kako ih mi pamtimo..
Oni setaju Srbijom,Bosnom itd...prolaze gradovima,najacim centrima pored nas,ali mi ih ne vidimo,plasticna hirurgija je stvorena za kamuflazu najpre!!!
Naravno da ih treba izruciti Hagu,ako je to uslov da nasoj zemlji bude bolje..zbog njih nekolicine strada ceo jedan narod,vec smo medju prvima u svetu gde vlada bela kuga,muka mi je vise da citam istrazivanja kada ce nasa vrsta nestati.. :x
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Ma je ne znam sta da kazem vise na ovu temu, trebalo bi im se suditi ovde ali ja samo ne znam zbog cega, mozda zato sto su pare tolike pokrali, o nekakvom glupoj muslimanskoj izmisljotini necemo ni da pricamo...
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel tebi mozda da nas ponovo jebu i bombarduju ?
Meni nije, pa ako to znaci da idu njihove guzice na guzenje u hag... nek idu... jer drugacije ne moze. Da moze, nikad ih ne bi izrucio. ALI NE MOZE.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
Ja mislim da je najveci problem to sto je nasa politika puna suprotnosti: hocemo u NATO i EU a tuzimo njihove clanice. To je nemoguce. Hocemo da u potpunosti saradjujemo sa svetom a necemo da uradimo ono cime je ta saradnja uslovljena-da saljemo u Hag ljude koje taj isti svet smatra zlocincima bez obzira sta mi kao pojedinci ili kao narod mislili o tome. Sve dok se ne nadje neko sa dovoljno velikim mudima da presece i okrene se na jednu stranu, ili povlacenje tuzbe i Hag-ili jebi se svete mi smo sebi dovoljni, nama ce sve ovako da se razvlaci i politicka i ekonomska situacija.
Moramo da se odlucimo ili ostadosmo za svima, vec nam i jedna Rumunija uvodi vize a i dan-danas dolaze da fizikalisu kod nas za neki evro.
Ja licno jesam protiv svega toga ali-previse smo mali da bi neko previse ozbiljno shvatao nase stavove! Nazalost!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Imas pravo makedonac ali malo je ljudi u srbiji koji imaju muda da kazu americi a i svetu "odjebite od nas", i koliko god tih ljudi bilo, oni niti u vladu a niti na vlast nece doci. Ne zelim bombardovanje, otkud svet zna sta se desavalo od '91 do '95 u bosni. hrvatskoj i dalje? Ne znaju, jer kako vidimo sve i jedan veci srpski general je u hagu. 90 hrvata ili muslimana cak nije ni osudjeno...ne znam, jednostavno mi uvek dobijemo po pi*** kad se radi o ratovima, jer u ratu znamo biti heroji a poslije ne. Da je Mauzer jos ziv i njega bi sigurno osudili zna se da je covek u krajini cinio cuda i branio srpski narod od ustasa. Ratko Mladic isto tako, ja ne znam sto uopste generale okrivljuju, boze moj ratno je stanje, ako vec sude nekom nek sude milosevicu za sve to, karadzic i mladic su ga morali slusati. U zadnje vreme slusam samo o konc. logorima gde su muslimani i hrvati drzani a nigde se ne spominje ni jedan gde su srbi drzani a toliko ih je...Ne znam vise sta da kazem, jednostavno sam iznenadjen na sta je sve tadic spreman da se uvuce amerima u supak...
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ako su Srbi i ako vole Srbiju neka odu i dokazu nevinost i neka spasu Srbiju sranja , nevolja , patnji , muka .....

ali jos jedno dokazuju da ih boli kurac i da gledaju svoje dupe ....

pun mi je kurac tih koji zarad svog dupeta podmecu druge ......
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.