Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ako hoćete nešto da uradite - idite do kraja  (Pročitano 8285 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.32
mob
Samsung Galaxy S III
Hvala L.  Smile
Sve ozbiljnije uzimam u razmatranje takvu mogucnost... Jos uvek sam u fazi prikupljanja sto veceg broja infromacija... jer se period odluke blizi. Mene koci to sto sam u isto vreme realista, idealista i nadrealista... Na kraju se sve to izmesa a ja ostanem potpuno zbunjen i neodlucan.



« Poslednja izmena: 09. Nov 2009, 14:57:49 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 



Svi smo takvi pri vecim zivotnim odlukama i moje misljenje je da nikad neces znati da li si nesto trebao ili ne dok ne krenes u to .Hrabro ,svesno i odlucno . Kad se nadjes u tim vodama vremenom ces spoznati da li je odluka bila prava ili ne .A uvek mozes da se vratis na kopno ....nadam se  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia E
Hvala L.  Smile
Sve ozbiljnije uzimam u razmatranje takvu mogucnost... Jos uvek sam u fazi prikupljanja sto veceg broja infromacija... jer se period odluke blizi. Mene koci to sto sam u isto vreme realista, idealista i nadrealista... Na kraju se sve to izmesa a ja ostanem potpuno zbunjen i neodlucan.

Jel si ti covek ili baba koja se premislja? To su bre ugovori na odredjeno vreme 4-6 meseci ne vidim u cemu je problem, jel si bio u vojci, jel si radio nekad na gradjevini? Ti neces to da radis ceo zivot odes vidis radis i lose iskustvo je nekad dobro, dobro u smislu da ces spoznati sebe svoje mogucnosti za koje nisi znao, pa na kraju krajeva il si nindza il si mindza Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.32
mob
Samsung Galaxy S III
Radi se o tome da sam malo razmazen po pitanju ljudi, hrane i uopste kvaliteta zivota Smiley... Mozda bi tih 6 m. bilo kao robija za mene  Smile ... a mozda bih se bas pronasao u tome  Smile

U svakom slucaju, verovatno cu se zaleteti.... pa sta bude  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
"Never retreat. Never explain. Get it done and let them howl." ~ Benjamin Jowett
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Motorola 
Zelim da odem na brod.... ali se plasim da nisam dovoljno svestan kolko je ta odluka velika i koliko odricanja zahteva..  Smile



Ti si punoletan čovek koji sam odlučuje u životu šta će da radi i šta bi mu moglo biti životno opredeljenje.
Ne može tebi niko opisati nešto ako ti to stvarno ne doživiš i sam vidiš da li ti to odgovara ili ne.
Ja i ti nismo isti - možda se meni nešto sviđa a tebi ne. Tako ti je i sa ovim - ja ne bih odustao, otišao bi i probao. Niko te ne obavezuje da tu i ostaneš ako ti to ne odgovara i uvek u svakom trenutku ti možeš da odustaneš.
Probaj, nemoj da posle neko ispadne kriv što si ih slušao a nije bilo onako kako su ti pričali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
„Ako hoćete nešto da uradite - idite do kraja. U suprotnom, ni ne počinjite. To bi moglo da znači da ćete izgubiti devojku, ženu, rodjake, poslove, i moguće je - glavu! Moglo bi da znači da nećete jesti dva ili tri, četiri dana... Moglo bi da znači da ćete se smrzavati na klupi u parku. Možda vam donese i zatvor, porugu i ismejavanje, ili izolaciju... Izolacija je dar, sve ostalo je proba vaše izdržljivosti... vaše želje da to - stvarno radite! A vi ćete uspeti. Uprkos odbijanju i slabim šansama, i biće bolje od bilo čega što možete da zamislite. Ako ćete da pokušavate - zato idite do kraja! Nema sličnog osećanja, bićete sami sa bogovima, a noći će bukteti u plamenu. Jahaćete život sve do savršenog smeha. I to je jedina borba vredna truda!”

- Čarls Bukovski

 Smile

U određenim situacijama ovaj gore citat može biti od izuzetne koristi.

Dodao bih citat Marka Aurelija:

"Budi kao stena o koju se talasi neprestano lome. Ona stoji nepokretna, a more koje oko nje besni postepeno se smiruje. Nikada nemoj reći "Teško meni jadniku kad mi se to moralo desiti!" Nego: "Blago meni što živim bezbrižno, što me sadašnji položaj nije srušio, i što se ne bojim budućnosti iako se to desilo." Jer se tako nešto moglo svakome desiti, ali nije svako u stanju da u takvoj prilici ostane bezbrižan. Zašto je onda jedan događaj više "nesreća" nego što je neki "sreća"? ..... Ubuduće se pri svakom događaju koji te uzbuđuje seti da  se moraš upravljati po načelu:"To nije nikakva nesreća, ali je sreća podneti to hrabro."
IP sačuvana
social share
I am here to chew bubble gum and kick some ass, and I'm all outta' bubble gum.

Those who are weak, wait for opportunities. those who are strong, make them.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Samsung Galaxy S III
Zelim da odem na brod.... ali se plasim da nisam dovoljno svestan kolko je ta odluka velika i koliko odricanja zahteva..  Smile



Ti si punoletan čovek koji sam odlučuje u životu šta će da radi i šta bi mu moglo biti životno opredeljenje.
Ne može tebi niko opisati nešto ako ti to stvarno ne doživiš i sam vidiš da li ti to odgovara ili ne.
Ja i ti nismo isti - možda se meni nešto sviđa a tebi ne. Tako ti je i sa ovim - ja ne bih odustao, otišao bi i probao. Niko te ne obavezuje da tu i ostaneš ako ti to ne odgovara i uvek u svakom trenutku ti možeš da odustaneš.
Probaj, nemoj da posle neko ispadne kriv što si ih slušao a nije bilo onako kako su ti pričali.

Znam, to je velika istina. Zbog toga se ne drzim svake informacije kao najverodojstojnije, vec upijam sto vise saveta, kako bih imao sto jasniju sliku povodom toga. Ja se inace na kraju krajeva zaletim, pa sta bude.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Hehe.. .moja drugarica iz detinjstva radi na kruzerima vec par godina...
Nju na taj potez nije naterala puka radoznalost, vec muka - nedostatak para...
Medjutim, po svemu onome sto sam citala i videla, ona je prezadovoljna... oplovila je vise puta Karibe, upoznala razlicite i zanimljive ljude... i mislim da se nece na tome zadrzati... Smiley
« Poslednja izmena: 17. Nov 2009, 10:45:14 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ko god je otisao, od mojih prijatelja, samo ih je obaveza prema djeci 'vratila na kopno'.
Ostali su zadovoljni (iako im je bilo tesko da se adaptiraju prve dvije-tri sedmice) i ostali su, svi produzili ugovore i ne pada im na pamet da se vracaju...jedan je kelner, druga je hostesa, treci kuvar, cetrvrti krupije i da ne nabrajam jer ih je zaista mnogo tamo...Sve je to SSS, a ti sa VSS moda dobijes i bolji polozaj...Probaj, dok si mlad!


Srecno i Posalji razglednicu  Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2009, 10:49:36 od mazzuljica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.