Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Akademski gradjanin  (Pročitano 2431 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
A pazite sta se meni desilo. Devojka, sveze diplomirani menadzer, nekom privatnog fakulteta, valjda Zecevic ili tako nesto, zove mene da joj objasnim kako da posalje svoje podatke preko e-mail-a jer tako trazi posao. Onda ja pocnem da joj objasnjavam nesto - ne vredi. Onda pokusam ja malo da se "spustim" na nizi nivo - ne vredi. Treci pokusaj - isto. Na kraju ja vise nisam znao kako da joj nesto objasnim i kazem joj, pa pomeri misa horizontalno. Sa druge strane cuje se tajac, onda nastupa dramska pauza i posle svega toga, cujem se glas, "horizontalno, a jer to ono levo-desno"? Smile  Tada sam rekao da ostavi sve i saceka me da ja dodjem, jer sam totalno ostao u neverici. Pazite vi kakvi su ti nasi privatni "fakulteti", kada ih zavrsavaju osobe koje ajde sto ne znaju da posalju mail, ali koje ne znaju sta znaci rec horiznotalno. Zato je vazno da je svaka godina nesto oko 5 000 eu, ali isplati se, bar steknes kvalitetno znanje.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Ne, ja primjecujem da je sve vise ljudi nepismeno... A usmeno iskvarise i ono malo naseg jezika sto je ostalo... Jos ako uzmemo u obzir da to varira od mjesta do mjesta, bicemo ko oni sto su gradili vavilonsku kulu, svaki na svom jeziku... Ovo je offtopic...ali istina...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pa ako niste znali do prosle godine je 25% ljudi bilo ne pismeno, sada da li se taj procenat povecao ili smanjio ne znam ali isto znam da statistike kazu da su u USA 20% odraslih NEpismeni. Mislim svuda u svetu ima ne pismenosti ali zasto tome nema leka e to mi nije jasno. Prva godina fakultet, a ne zna ni da se podpise jao mama moja...  
A ne znam sta je tuznije i smesnije dali TamaPa ili Ford?!?!
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Ma djevojka je mozda zaboravila da promijeni font... A ima ih ovdje koji su zavrsili drugu godinu fakulteta pa im je notepad najbolji text editor, jos samo da ga skontaju... Ne preuvelicavam, ozbiljno...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
@ Bad .. sreća da te nije pitala o mobilnim telefonima ..  Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 155
mob
Nokia 6230
Eh!
Kao sto bi jedan jedan stariji covek iz komsiluka rekao : "nema budale bez skolovane budale!" Smiley
Ipak neverujem da ce TamaPa postici nesto vise od prve godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SVITAC
@ Bad .. sreća da te nije pitala o mobilnim telefonima ..  Smile


Da znas... Wink


@jasenpiva

Pa pazi, kakvi su likovi na nasim fakultetima, narocito privatnim, a jos ako TamaPa ima para, onda moze daleko da dogura. Sta dalje da ti pricam kada je Karic MAGISTAR ne znam ni ja cega, verovatno salate, a Kojadinovic profesor knjizevnosti. To je sve tako smesno i kontradiktorno, da kao sto Canak rece u sinocnoj emisiji klopke, jos samo fali da Miodrag Kostic postane predsednik udruzenja dijabeticara pa da sve bude kompletno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Pare vrte gde ni ucenje ne moze Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.