Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:05:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: AIR MAX  (Pročitano 6760 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 362
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b4
mob
SonyEricsson k530
Vec sam rekla na par tema sta mislim o ovim patikama...Odvratne su mi, apsolutno odvratne Smile
Kada vidim da ih neko nosi, prevrnem ocima...Sto znaci da skoro po ceo dan precrcem ocima jer ih je grad pun, i ljudi koji ih nose  Smile
... ja mislio da sam jedini koji prevrce ocima kad ih vidi!  Smile Super! Ima nade za nas Srbe!
IP sačuvana
social share
It's just the way the game is played... wait your turn.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Nisi jedini, ali mogli bi da smanjimo to prevrtanje, ne valja za oci  Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Ma daaaaaaj  50% nas prevrce a ostalih 50% nosi. Od toga 25% nosi jer su im prelepe a drugih 25% da pokazu da su u nekom us***** trendu ili da imaju para... Ko sto rekoh-napaljeni balavci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
bravo ljudi  Smile imam ideju Smile
ajde svi da nosimo iste patike, slusamo istu muziku, koristimo istu cetkicu za zube...
Vi ne shvatate, da nam nije takvih bilo bi nam dosadno
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
Vi ne shvatate, da nam nije takvih bilo bi nam dosadno

Ne znam za tebe ali meni bi bilo jako lepo bez tih koji nose air max i tripuju neki kriminal...
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
ja znam dosta ljudi koji nose tu obucu a nemaju veze sa kriminalom niti su loshe osobe
to su predrasude
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Apple 4s
sto se tice udobnosti patike su odlicne i kvalitente,svako ima svoj ukus,meni se licno svidjaju naravno nikako i nikad necu izdvojiti vise od 8k za patike nema potrebe za tim i da dajem nekom pare na mojoj gluposti,imam jedne air max koje sam dugo trazio na internetu dugo veze potezao da bi mi dosle ovde,ukupno me sve kostalo 6k,nosio ih godinu dana i sasvim sam zadovoljan,sad sam se malo iskulirao kad vidim ko sve nosi i sta nosi...kevu bi prodali za patike!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
да се не лажемо- патике су одличне... носим их,тј .носио сам их још од неке  Smile '93., и гортово ниједан комад се није поцепао... што говори о квалитету, а да су ношене само по асфалту.... нису... Данас их не носим,јер су мало неозбиљне... можда за неку шетњу поред реке и слично,остало .... Smile , а што данас омладина носи...па вероватно што су добре,а за новац...па увек бих дао уместо за неки телефон паре за добре патике,а да је тренд...па вероватно јесте...криминалци Smile,они су одавно ушли у прада ципеле  Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
jedno je nositi iz razloga udobnosti ,a sasvim drugo ako zelis da pokazes kako si crimy  i kako volis da pucas ljudima u kolena....
a sto se tice trenda otkud to da se danasnji 'trend' poklapa sa trendom iz 91, i kako to da jednom mesecno u expo centru bude neka zurka 90-e,gde se okupi 1000 dizelasa u razvoju (15-16god.)....
cak sto se tice udobnosti ,ja znam da postoje i patike od 3000 koje su udobne ,akoje opet 'ne pozivaju' na guranje baklje u usta' ili sta vec tome slicno ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
jedno je nositi iz razloga udobnosti ,a sasvim drugo ako zelis da pokazes kako si crimy  i kako volis da pucas ljudima u kolena....
a sto se tice trenda otkud to da se danasnji 'trend' poklapa sa trendom iz 91, i kako to da jednom mesecno u expo centru bude neka zurka 90-e,gde se okupi 1000 dizelasa u razvoju (15-16god.)....
cak sto se tice udobnosti ,ja znam da postoje i patike od 3000 koje su udobne ,akoje opet 'ne pozivaju' na guranje baklje u usta' ili sta vec tome slicno ..
e jesi kralj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:05:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.