Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ahmadinedžad: Novi Bliski istok bez cionista i kolonizatora  (Pročitano 43896 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Mitsubishi 111
bas i ne
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Baš i ne razumem ovog Ahmija , ili je totalno lud ( glup fakat nije to se vidi) ili je potpuno lud ili je sasvim lud .
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3510
Нека гази Ахмедин, а онда и ми да јурнемо на Косово Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa dabome .  Smile
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3510
хехехе... глупави пољак Бержински се прерачунао у шаховској партији. Матираћемо га без артиљерије и то пешацима Smile
« Poslednja izmena: 26. Feb 2010, 22:55:02 od Persona grata »
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Znam da je nekako cool biti na Ahmijevoj strani  , ali kad bi se kladili , svi bi stavili lovu na strani amera ( ja takođe Smile ) , dakle dečki mislim da će ga Ahmi na kraju ,  kako da se kulturno izrazim o pušenju ?
« Poslednja izmena: 26. Feb 2010, 23:33:10 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Za tvoju informaciju Iran nije nikoga napao vec 200 godina .... Tako je makar izracunao Comski  , a ja mu verujem na rec ...

Mani, dolazili su ranije cak do Grcke, ne bi se ja igro sa tim.  Smile

pa za sve postoji prvi put, , a gde bi nama Srbima tek kraj bio da nismo 200 godina nikog nabadali i da smo u prošlosti malo manje ratovali...

Danas bi pravili atomsku bombu  Smile

Нека гази Ахмедин, а онда и ми да јурнемо на Косово Smile

Uz alahovu i nedzadevu pomoc ima da slistimo sunite sa kosova i da sponzorusama nataknemo marame Smile

Zajebava se Ahmadinedžad,tako je i Husein talasao,a kad im se dovoljno zameri,ima da ga nema.

Može on da pravi nuklearke,samo će te nuklearke da mu sravne sa ostatkom zemlje. Smile

Tako se nekako isto i Sadam igro pa ostatak znamo, mozda ce tako i Nedzad da pusta bradu da ga ne prepoznadu, ups, pardon, vec ima bradu  Smile

Znam da je nekako cool biti na Ahmijevoj strani  , ali kad bi se kladili , svi bi stavili lovu na strani amera ( ja takođe Smile ) , dakle dečki mislim da će ga Ahmi na kraju ,  kako da se kulturno izrazim o pušenju ?

Svaka cast Nedzadu al ja dajem 10$ za Amere  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
ispravak iran nije nikoga napao 270 godina iran nije irak i dobro će ameri i židovi polomiti zube na njima to je homogena zemlja od 70 milijuna ljudi za razliku od iraka koji je podijeljen na šijte i sunite koji je imao 2 aviona i 20000 vojnika dok iran ima 500 borbenih aviona najmodernijih lovaca i  pola milijona vojnika neće amerima biti lako jer svi znamo kako je elitna postrojba padran serphan 200 njih sa 1000 hezbolahovih ratnika sprašila 30000 izraelaca
možda ameri i židovi i mogu samo gađati sa u2 iran jer u normalnom ratu bi sigurno loše prošli
30 godina sankcija a iran sve jači i jači sami proizvode skoro sve od lijekova do auta nešto ipak uvezu od rusa
mene zanima jedna druga stvar kako vi srbi gledate na to sve jer izraelci su slavili na ulicama tel aviva pad vukovara i oni su vaši partneri patnji jasenovca ali su saveznici amera koje baš i ne ljubite i s druge strane irana kojemu je saveznik rusija a opet i hrvatska koju je iran priznao među prvima i pomagao u ratu oružijem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ispravak iran nije nikoga napao 270 godina iran nije irak i dobro će ameri i židovi polomiti zube na njima to je homogena zemlja od 70 milijuna ljudi za razliku od iraka koji je podijeljen na šijte i sunite koji je imao 2 aviona i 20000 vojnika dok iran ima 500 borbenih aviona najmodernijih lovaca i  pola milijona vojnika neće amerima biti lako jer svi znamo kako je elitna postrojba padran serphan 200 njih sa 1000 hezbolahovih ratnika sprašila 30000 izraelaca
možda ameri i židovi i mogu samo gađati sa u2 iran jer u normalnom ratu bi sigurno loše prošli
30 godina sankcija a iran sve jači i jači sami proizvode skoro sve od lijekova do auta nešto ipak uvezu od rusa
mene zanima jedna druga stvar kako vi srbi gledate na to sve jer izraelci su slavili na ulicama tel aviva pad vukovara i oni su vaši partneri patnji jasenovca ali su saveznici amera koje baš i ne ljubite i s druge strane irana kojemu je saveznik rusija a opet i hrvatska koju je iran priznao među prvima i pomagao u ratu oružijem

Pa da, ja zaboravio, Hrvati su ustvari Iranci  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
pa da,ja zaboravio,hrvati su ustvari srbi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.