Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:25:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Agresivnost i delinkvencija mladih  (Pročitano 8019 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy SII
kad sam bio klinac u osnovnoj moje drustvo je nosilo nozeve. upravo zbog agresivne bagre! kad nema ko da brani - moras sam sebe. drzali se u grupi. protiv pravila zivotinjskog sveta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Cale kad bi ti video sta sve moze sa da se uradi sa ciglom i flasom, sigurno ti to nebi rekao.
Ali razume se svako mora da se brani,institucije nerade svoj posao,policija neradi nista sto nema veze sa lovom...sve dok se nedesi neka tragedija,e onda jedna nedelja analize i opet isto!

Ja sam bas skoro imao problem,kad mi je malog burazera(4 razred),drug iz razreda zaustavio ispred skole i naslanjao skalper na vrat!.I sta? odes u skolu,oni kao pricace sa roditeljima,ali roditelji to smatraju normalnim,kao deca i nije to sve ozbiljno... Sta nije ozbiljno,sta da cekam,nemogu ja da jurim decu po ulici,kome se u ovoj zemlji obratiti za tako nesto,ali da oni ne popricaju samo malo o tome i bice bolje!
Da mu kazem da i on nosi noz i kao resio sam problem,samo da se nadam da nece gadno zavrsiti...?
Sve u svemu,ako se jos tako nesto  desi  uzecu neku palicu,pa cu ja da popricam sa roditeljima!!!,sta drugo!
             upravo je to ono sto sam i ja rekao...bezbolku u ruke,pistolj za pojas,pa pravac kod njegovih roditelja,pa njegovom tati polupas glavudzu sto ne vaspitava dete kako treba,pa da vidis kako ce da ga ostave na miru... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Agresivnost mladih ne mora uvek da bude baš delinkventna, ali je vrlo specifična. Boreći se da odrastu u svetu koji ne podržava njihovo pravo na detinjstvo deca danas stalno dolaze u sukobe sa okruženjem. Pre svega u školi i institucijama.

Baš sam sinoć bila kod ćerke na vanrednom roditeljskom sastanku. Potpuno pat pozicija. Nastavnica matematike pritiska a pola razreda onda preda prazne listove na kontrolnom. I šta dalje. Svako od njih ima neki segment gde je u pravu i neki gde nije u pravu. Ona sprema za prijemni u srednju školu ali je loš pedagog. Oni ne razumeju, nisu motivisani u ovom raspad sistemu da se trude. Njihovu volju niko ne čuje i ne obraća pažnju do izbijanja ekscesa.

Povrh svega promenjena im je razredna jer su bili nezadovoljni, promenjene su im je nastavnice srpskog i biologije zbog penzije. I sve te promene uz pubertet, povećanu tenziju prijemnog za srednju školu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 1234
ja se nikad u zivotu nisam kacila ni svadjala ni sa kim, ali u srednjoj mi je jedan mali dupe pomerao godinu dana, i ja sam ga ignorisala, ali posle je okrenuo pricu i skroz normalno se ponasao prema meni, cak smo se i uortacili  Smile
treba znati preci preko toga, uvreda i prozivki, ali to se uci vremenom, nije ni meni bilo tada lako uopste da slusam gluposti svaki dan, u tim godinama, ali fizicko nasilje, to je druga prica, to ne moze ni tek tako da se vrati milo za drago, ni da prodje nekaznjeno. ja bi to sve u popravni  Smile. veliku slobodu imaju deca danas, kao da se odrasli boje da im nametnu autoritet, u razumnim granicama
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:25:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.