Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Agim Ceku: Na Kosovu se neće ponoviti Hrvatska 1990. s balvanima  (Pročitano 7034 puta)
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 8800-N73
dok mi kao i ostali svijet budemo zivjeli i uzivali u zivotu, ti ces nitskok sjedit i dalje u nekoj rupi i bit zelen od zavisti bijesa prema cijelom svijetu !!!!.....Ps, ne dajte Kosovo !!!!!!!
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tema Nitsoke tema...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia ?
Sta tebe boli k...c za KIM i ovu temu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sta tebe boli k...c za KIM i ovu temu! Smile

Tko kaze da me boli k...c ,nemoj ti svoje spolne probleme da prosipas po forumu ...inace ja sam ti EU pa tako ima i da kazem ovdje sto hocu ! Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Motorola 
Ko je on da govori,kome su ruke krvave do lakta, fasista i ubica.Rekao je da Srbima iz severnog dela Kosova nece biti dozvoljeno da se odvoje,pa da ima pravde ne bi Amerika i EU tezili ka nezavisnost. E kakvi divljaci su nam uzurpirali svetu srpsku zemlju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
@nitsok, a i ostali, lakse malo i birajte reci!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Тигер, без увреде али која је твоја занимација да седиш на Српском политчком форуму? Како немаш неку бољи хоби? Мени никада не би пало на памет да идем на хрватске форуме.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Тигер, без увреде али која је твоја занимација да седиш на Српском политчком форуму? Како немаш неку бољи хоби? Мени никада не би пало на памет да идем на хрватске форуме. Smile
koja je tvoja zanimacija da doalzis na burek???
iskreno.

ja cesto idem na HR forume i citam njihove vesti..interesujem se.
koji ti problem imas pa da neces da ides na njihove?

znas, iak osam srbin, necu da budem zatucan kao neki ovde i pricam ostvarima u koje se ne razumem...
takodje, iako sam DS-ovac, citam i kurir i press i novosti i danas i blic...
to je ono, kad neces da ti bilo ko ispira mozak jednom priom, nego cujes vise misljenja i odredis koje je po tebi najlogicnije.

kako ti znas za bilo sta iz spoljnog sveta???cuo si na RTS-u??pa znas da svi mediji po malo lazu, neki vise, neki manje..cujes istu pricu iz vise uglova da bi mogao da procenis i spoznas pravu istinu. Smile

ako mislis da nisam u pravu, kreten si. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Тигер, без увреде али која је твоја занимација да седиш на Српском политчком форуму? Како немаш неку бољи хоби? Мени никада не би пало на памет да идем на хрватске форуме. Smile
koja je tvoja zanimacija da doalzis na burek???
iskreno.

ja cesto idem na HR forume i citam njihove vesti..interesujem se.
koji ti problem imas pa da neces da ides na njihove?

znas, iak osam srbin, necu da budem zatucan kao neki ovde i pricam ostvarima u koje se ne razumem...
takodje, iako sam DS-ovac, citam i kurir i press i novosti i danas i blic...
to je ono, kad neces da ti bilo ko ispira mozak jednom priom, nego cujes vise misljenja i odredis koje je po tebi najlogicnije.

kako ti znas za bilo sta iz spoljnog sveta???cuo si na RTS-u??pa znas da svi mediji po malo lazu, neki vise, neki manje..cujes istu pricu iz vise uglova da bi mogao da procenis i spoznas pravu istinu. Smile

ako mislis da nisam u pravu, kreten si. Smile
Smile Smile

Nista netrebam dodati...Kamiondzija to sto ti neces na HR forume nije moj problem to vise pokazuje kako ti razmisljas...a to sto ja ovdje dolazim i pisem nije tvoj problem...jednostavno ako se neslazes sa stavovima mojim pricaj nesto drugo ili reci sta mislis....kada bude ovdje napisano zabranjeno diskutovati Hrvatima i ostalim narodima ja onda moje vrijeme necu da gubim.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Краљевићу Марко, твој проблем је што ти немаш своје мишљење. Теби мишљење намеће странка, према томе ти си имбецил без свог "ја"!!!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.