Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: After effect pomoć hitno...  (Pročitano 1507 puta)
14. Feb 2009, 09:17:44
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla SeaMonkey 2.0a2
mob
SonyEricsson k800
Nov sam u ovome, tek 2 mjeseca sljakam, vec sam radio neke kratke animacije, ali sad trebam uraditi 10 minuta... Konkretno treba mi da ko na slici zvijezde idu sa lijeva na desno...da idu iz opacity i jos nesto
Nije mi problem rucno napravit za 15-ak sekundi animacije ali za 10 minuta... Znam da ima to automatski jel sa wigglerom..ali ja to neznam, ako neko zna nek pise ili da link do tutorijala jer neznam kako da trazim, kad me neki efekt zanima, upisam taj efekat i nadjem tutorijal a ovako nemam pojma sta cu upisati..
Hvala unaprijed

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled-1.jpg
(26.27 KB, 720x576)
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 09:18:43 od iwo »
IP sačuvana
social share
Necu zvake ocu kusur!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Evo ti, samo ih napakuj u nastavku koliko ti treba. Naravno, moraces da koristis Chromu kako bi izbrisao pozadinu.



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Untitled.part1.rar (2441.41 KB)
*
Untitled.part2.rar (2431.88 KB)
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 10:50:56 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla SeaMonkey 2.0a2
mob
SonyEricsson k800
Ej hvala na pomoci, vidi kako sam ja to uradio...
Zvijezde imaju animiranu transparenciju, skalu, poziciju...vidi sliku, ali mislim da mora biti jednostavniji nacin da se ne kopiraju keyframeovi. Vidis na slici kako sam se snasao za poziciju, ispod se vraca, pa iskopirao keyframeove, pa dupliro layere..
Evo i video da pogledas kao primjer
Mislim nesto kao wiggler, ali nisam bas to skonto, ucim u trku, dok radim Smile a volio bi sve tutorijale sto imam pogledat, ali sad da po svakom trazim gdje mi je to... nemam kad..ovako rucno mi ne treba puno vremena, ali sta bi da je nesto slozenije...Znas li na sta mislim  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

slika.jpg
(338.37 KB, 1680x1050)
*
Comp 1_5(1).avi (2067.78 KB)
IP sačuvana
social share
Necu zvake ocu kusur!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
UNIX
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120c
google : After Effects wiggle expression


U sustini... alt+click na stopwatch za odredjeni parametar i upises expresiju (al mi prevod  Smiley 1 ) : wiggle(2,50) npr (prvi parametar je frekvencija (koliko cesto), drugi je kolicina) npr. wiggle(2,50) ako primenis na Xposition nechega znaci da ce svake 2 sekunde za 50 pixela da promeni vrednost... grubo objasnjeno  Smile


edit: videh da imas otvoren vcp, bar si to mogao tamo videti, gosn. kramer stalno koristi wiggle Smiley
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 18:31:34 od Zenit »
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.364 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.