Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:10:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: adsl telekom banda  (Pročitano 1427 puta)
23. Avg 2009, 16:57:02
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Korisnik sam telekom adsl-a vec dve godine. Pre mesec dana sam se preselila u novi stan i pokusala da prenesem svoj adsl na novi broj telefona u novom stanu.

Odem u telekom predstavnistvo i tamo mi ljubazna brkata salterusa kaze nikakav problem sve ste redovno placali internet ce vam biti aktiviran za dan dva.
Medjutim prolaze dani od interneta nista! Opet odem u predstavnistvo i opet me debela brkata baba doceka i kaze:
- Na vasem broju telefona ne mozete da imate adsl jer tu vec postoji adsl, koji nije placao prethodni stanar, pa ako zelite da vam aktiviramo morate da platetite njegove racune.
- Alo baba, ne pada mi na pamet da placam racune nekog lika kojeg ni ne poznajem, a taj lik je u Americi i ne moze da dodje da plati svoje reacune!
- Zao mi je, to je jedini nacin, ponovo se oglasila brkata.
- Ok, ja te racune necu platiti, a sta sa mojim adslom s obzirom da mi ugovor istice tek u februaru mesecu? Nemam adsl, znaci ne moram da ga placam, logicno!
- Raskinite ugovor, i to se placa 6.000 dinara plus taksa 2.000 dinara
- ?????
- A kome bre ja da placam racune, kada NEMAM internet?
- Ako ne zelite da platite mi cemo vas sudski goniti, pa vi vidite!

I sta sad? Sah-mat pozicija? Nemam net jer na sadasnjem broju vec postoji adsl, koji zbog neredovnog placanja privremeno obustavljen, placam adsl racune za prethodni stan u kojem ne zivim?

Toliko o brizi za svoje korisnike!

NIKOME, NIKOME NE BIH PREPORUČILA telekom ADSL!
Banda lopovska koju samo interesuje kako da otme novac, a za sve ostalo ih zabole!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
postoji tema za ADSL Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:10:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.