Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:33:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Adsl sezampro ili verat?  (Pročitano 7393 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ma znam ja to. Nego kazem ako svi skidaju kao ti, onda mora doci do zagusenja, a ako ti imas internet tako da nekada ide dobro, a nekada ne, onda je to sranje. Opet ako sve funkdionise kao kod sezama, onda se isplati preci. To sam samo pitao. Inace, ja nisam preterano zahtevan korisnik tako da meni treba recimo jos jedno 300-500 mb, preko postojeceg limita.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Kapiram  Wink  ja ne znam za adsl, ja sam na kablovskom, ptt i nikad nemam zagusenja... uvek je oko 30 kb/s...  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To sto si upravo rekao:
Citat
Inace, ja nisam preterano zahtevan korisnik tako da meni treba recimo jos jedno 300-500 mb, preko postojeceg limita.

Je isto kao sto sam ja rekao pre 3 godine dok sam sedeo za svojim Philips 14' ekranom kako je super i kako ga nikad necu menjati za veci ..  pritom sam komp imao vec 7 godina i prilicno sam ga przio.. Sad imam za kucnu upotrebu 2x22' i povremeno mi je malo tih 3840x1440 pixela.
Ne znas sta ti treba dok nemas mogucnosti...
Zasto ne bi nekad skinuo film ako ti na to ode jedna noc ili jedan dan... a dzabe je Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ne kazem da mi ne treba, vec da mi za sada ne treba, odnosno da za sada zavrsavam posao sa ovim sto imam, skoro. Znaci jos jednom, pitao sam da li valja adsl kod verata, posto oni jedini daju flat za male pare. To sam pitao upravo zato sto bihmozda prelazio kod njih, ako nisu losiji od sezama i upravo zato da bih mogao da skidam filmove i slicno i ako za sada ne znam ni jedan site, odakle bih tako nesto moga da ucinim.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prvo.
Maltene svi sem zezama daju unmetered bandwith. I beocity, i beotel, i verat ....
Drugo.
Ovo je Srbija.. shvatas... S r b i j a... zemlja u kojoj u okviru jednog stana ja imam 2 digitalne telefonske linije na 2 razlicite centrale .. sa dva razlicita pocetna broja.. ni na jednom dial up ne radi ni prosecno.. ni na jednom adsl nije moguc... i ni jedan od ta 2 broja nije slican onima koje imaju moje komsije...
Poenta pricice.. To uopste nije stvar Verata.. to sto oni nude je pic.. dim i sto se protoka tice i sto se zauzetosti tice.. sve je do infrastrukture.. a da li to radi kako valja.. jedino sto mozes je da uzmes i probas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Kapiram ja to. Znam da je opsta anarhija, sto bi Karic rekao monarhija, u zemlji. Stvar je u tome sto ja vec imam sezam adsl i zadovoljan sam svime osim ogranicenja, koji mi je skoro dovoljno, ne potpuno. Zato razmisljam da li mi se isplati da se zezam sa prebacivanjem, raskidanjem ugovora, vracanja opreme, onda kupovine nove, jer verat ne daje za dz modem, pa onda ja ovde imam router, a to sto oni preporucuju je samo modem i tako dalje. Znaci ima puno peripetija pa me interesuje da li mi se isplati da se zezam sa time ili ne? Zato sam pitao kakav je protok kod verata? Ja koliko kapiram svaki provajder dobije od telekoma odredjeni link sa odredjenim protokom koji on dalje deli svojim korisnicima. Ako verat daje flat i ako svi skidaju i ono sto im trbeba i ono sto im ne treba, onda ce po nekoj logici stvari zagusiti link i onda neko kao ja ko nije toliko zahtevan nece moci da otvori par stranica i skine mail. Ne znam da li je to tako, samo pretpostavljam, zato sam i pitao, ali izgleda nema nikoga ko koristi verat. Sta ti kazes, da jos neko daje flat? Za beotel znam, ali kodnjih je nesto preko 2000 dinara, ako se ne varam, a za ostale ne znam. Sta ja znam, razmislicu jos, a ako neko ko je na veratu procita ovo, bilo bi ok da mi javi.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Opet ti isto...
I sta ako je neko na veratu i radi mu savrseno a tebi kad uzmes bude radilo ko go kurac?
Rekao sam ti vec, to je sto se protoka i resursa tice za sam provider maltene nista.
Po statistici, zauzetost linka na providerima je ispod 2% u proseku, najvise u top vreme bude oko 30%.
Ti si platio 256 i imas svojih zagarantovanih 256k. Nikakva filozofija.
Na beotelu je tacno 2000dinara.
Na ostalima mozes videti cene na sajtu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Koliko sam pričao sa poznanicima .. adsl za sada radi kod svih provajdera ok .. (kada proradi)
Verat je izašao sa dosta nižim cenama za svoje pakete .. e sad sam prelazak sa jednog provajdera na drugi
mislim ad niko do sada nije radio .. pitanje je kako bi to išli i koliko bi se čekalo na novo priključenje.

Po meni je bolje da ostaneš na sadašnjem provajderu i pazariš neki flat režim. Na vreme si trebao da razmisliš da li ti nešto treba ili ne.
Ja sam se recimo za Beotel odlučio zato što su mi najbliži provajder ..
mislim na telefonsku infrastrukturu .. modem mi nije potreban a oni ga daju na korišćenje .. paket sam uzeo najslabiji .. za uobičajne poslove nije ni potrebno više mada od viška glava neće da boli ..

Ako planiraš ipak da pređeš kod nekog drugog provajdera pogledaj da li u ugovoru piše koji je minimalni period saradnje .. kod Beotela je 3 meseca.
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava n.s
mob
Apple galaxy P1000
da li neko radi adsl u novom sadu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:33:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.