Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:48:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ads by google (adwords)  (Pročitano 2675 puta)
14. Jun 2006, 10:04:10
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K700
1. Da li može da se zaradi nešto preko ovog servisa?
2. Da li znate neki drugi boljji servis?
3. Više puta sam pokušao da registrujem nalog kod njih, ali su me par puta zbog jezika otkačili i poslednji put zbog "loše organizacije ili linkaže" (Imam SMF Forum). Kako se srpski sajtovi registruju (šta upisuju kao jezik?)
IP sačuvana
social share
x (Ne znam da se podpišem)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
1. Da li može da se zaradi nešto preko ovog servisa?
Da, ako imas kvalitetan sajt za englesko govorno podrucije.
Citat
2. Da li znate neki drugi boljji servis?
Za Srbiju ne postoji ni bolji ni gori, ne postoji ni jedan servis.
Citat
3. Više puta sam pokušao da registrujem nalog kod njih, ali su me par puta zbog jezika otkačili i poslednji put zbog "loše organizacije ili linkaže" (Imam SMF Forum). Kako se srpski sajtovi registruju (šta upisuju kao jezik?)
Postoji mnogo nacina da se na fini nacin kaze "decko, tvoj sajt realno ne moze nista dobro da nam donese, dovidjenja".

I to nije adwords neko adsense.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K700
Yup, uvek ih mešam, jbg. Inače, upravo su mi odobrili, nego što si ti skinuo? Ako se tebi sa ovolikom publikom ne isplati, da se ja ne cimam bezveze.
IP sačuvana
social share
x (Ne znam da se podpišem)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ne cimaj se.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Par likova mi je pričalo priču kako mesečno imaju oko 200e od tog adsense, ne bih sad da ih imenujem, glupo bi bilo... Znači gledao sam ih ovako  Smile
Kad sam pitao jednog zašto su mu na sajtu onda one reklame koje se ne plaćaju, on mi je rekao zato što ja hoću da one budu tu, neću tu one što se plaćaju... Pa kako imaš 200e mesečno... Kaže pa ima fora...

Znači MegraPortal, nađi "foru" i mlati pare...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
200e cak ni u ovoj zemlji nije mlacenje para. A ne bih vam preporucio te fore, posto u principu nisu zdrave za pokusavanje narocito ako imate jedan sajt.
Moze da se zaradi nesto legalnim i normalnim putem, ali to nesto je prilicno smesno...
Moze da se zaradi malo vise uz razne zajebancije ali to nije narocito pametno raditi...
Na domacim sajtovima reklama ili nema ili se placaju smesno. Posebno na tako malim sajtovima.
Da je sajt strani, sve je drugacije i lakse...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K700
Polako, reklamirace se i u inostranstvu   Smile imam španski i engleski podforum, koje ću malo stabilizovati vremenom.
Budući da sam upravo završio srednju, 200 mi je više nego dovoljno za sada, a kad nađem neki bolji način, će vidimo  Smile Inače, pošto sam već sve setovao pre no što je stigao odgovor, ostaviću pa šta bude, nego, mislim da je na Bureku bilo nekoliko reklama u adsensu, a kod mene se vrti jedna za uragan katrunu i neke češke i poljske. Jel to oni menjaju ili ja (i ako sam ja, kako)?

Uvek sam bio optimista, pa ajde da se ne predajem. Ako mi za par meseci ne bude baš ništa donelo, bataliću.
Hvala!
IP sačuvana
social share
x (Ne znam da se podpišem)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Te koje se kod tebe vrte se ne placaju, ovo sto se ovde vrtelo se placalo ali je nalog ugasen kao i obicno cim se dodje do neke pristojne cifre...
To sto imas jednu sekciju na sajtu na nekom jeziku ne znaci nista.
Da ta sekcija ima 1000 kvalitetnih clanaka o dobro placenim temama i 1000-2000 poseta dnevno, imao bi zaradu od tih 200e.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 214
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung x660
Ne znam nijedan sajt na exYu jezicima koji ima postenim nacinom stecenu adsense zaradu.

Postoji nekolicina ljudi koja zaradjuje pristojnu sumu putem adsense, ali prevarama.

Od "nasih" PPC (plati po kliku) servisa jedino postoji http://www.urbae.com/ koji ima jako malo oglasivaca za sada. Da bi njime zaradio moras da imas jako jako dobru posecenost i posetioce raspolozne za kliktanje po banerima.
IP sačuvana
social share
zato što se igram...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Apple iPhone 6s
I onda kad podvuces opet zarada ispadne vise nego smesna :| A vrti se bukvalno 5 reklama od kojih je 4.5 reklama njihovih servisa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:48:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.