Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Adidas Climacool Response Patike  (Pročitano 2128 puta)
10. Jul 2011, 02:21:36
Ucesnik diskusija

Beauty will save the world

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Browser
Chrome 12.0.742.112
Ovako, ja posedujem ove patike koje sam dobio pre par godina, znaci nisu nov model nema da se kupe trenutno, za basket su i ne odgovaraju mi. Probao sam da ih nosim ali ne mogu da funkcionisem u dubokim patikama. Patike nisu nove, em su mi stajale od kako sam ih uzeo em sam probao da ih nosim na trcanju ali izgledaju bas dobro, tu su i slike a mozete i licno da dodjete i bacite pogled. Najvise bi mi odgovaralo da sa nekim menjam ove za neke druge tipa ignition za trcanje ili neke za tenis ili pak setnju i manekenisanje u slicnom stanju kao moje...ne bi mi bas odgovarala prodaja. Broj patike je 43 1/3 ili 27,5cm. Menjao bih samo za adidas drugo ne, U principu moze i neka climacool majica plus neki novac ma sve se mozemo dogovoriti. Placene su 90e tako da bih menjao za nesto u vrednosti 30-35e. Eto tako ako nekom ne smeta sto sam ih malo prosetao neka me kontaktira i samo da naglasim a valjda se i podrazumeva da dolazi u obzir samo licno da se nadjemo (Beograd), kuriri i ostalo jok. Nadam se da oglas ne zvuci smesno Smiley Kontakt na broj 0656342034

Pozdrav svima!

p.s. imam problem da nakacim 3 slike od po 500kb (???) dodacu link sa slikama sutra.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Photo235.jpg
(624.43 KB, 1799x1349)
« Poslednja izmena: 10. Jul 2011, 02:22:41 od nebitan_lik »
IP sačuvana
social share
Beauty will save the world
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Beauty will save the world

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
IP sačuvana
social share
Beauty will save the world
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Beauty will save the world

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Patike sam kupio juce vise mi ne trebaju tako da moze prodaja (30e) ili menjanje za neke climacool/lite majice ili bla bla bla S/M velicina ma sta god Smiley

IP sačuvana
social share
Beauty will save the world
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Beauty will save the world

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Aktuelno . . .
IP sačuvana
social share
Beauty will save the world
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.162 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.