Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:54:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A sad nesto sasvim drugacije!  (Pročitano 2546 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 Smile

lele ... grow up !

mislim, krajnje ti je vreme  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Nisam napomenuo da sam u tom periodu zivota imao ogromne obaveze, radio sam od jutra do mraka i uz to mi je toliko pao imunitet da sam svaki treci dan bio bolestan sa povisenom temperaturom. Osecao sam se tada kao da nemam vise nikakva osecanja, jednostavno su otupela. Zbog toga nisam uspeo da joj se revansiram. To me je navelo da pomislim da me ne privlaci vise. Uvek kad smo zajedno bio sam ljut na sebe jer nisam nista osecao sto bi se moglo nazvati ljubavlju, nije bilo leptira u stomaku kao u pocetku. Rekao sam joj to, ali ona nije mogla da razume, kad je ispratim kuci nisam mogao da krenem po pola sata od njenih poljubaca koji su trajali do beskonacnosti. To me je tada mnogo smaralo.



E, posle toga sam mnogo uprskao i ne znam zasto vam sve ovo pisem kad znam da mi nista ne mozete pomoci.
Jedini nacin je da je vratim, mada je mozda kasno. U tome mi mozda mozete pomoci, jer ovih dana nisam bas u stanju da racionalno razmisljam i reagujem.

Edit by arlekin:Poruke spojene.  Nemoj pisati vishe postova zaredom koristi opciju
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 00:57:47 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mmm a ona koliko godina ima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mmm a ona koliko godina ima?
Ona ima 23.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
jesi li ti siguran da su sadasnja osecanja iskrena ili da su zapravo prouzrokovana tvojom nemogucnoscu da je imas jer ona sada nece.Moras to da raskrstis sa sobom!
Ne znam sta da ti napisem, te godine mogu da budu malo problematicne, i jeste i nije klinka... mislim, tesko je definisati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Mozete li da shvatite ove paradokse:
nema tu nikakvog paradoxa,nezreo si i to je sve  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Reci cu vam, volim je vise od svog zivota, nijednu nisam tako voleo. Poslednji put pre nje sam imao vrlo nezgodnu vezu koja je rezultirala raskidom zbog gluposti i ona se udala. To je ostavilo gotovo neizbrisiv trag na mom srcu i zbog toga sam mozda navukao komplekse i onda se ponasao ovako kao sto jesam. Zaista vam hvala sto ste mi posvetili vreme, nadam se da ce imati svrhe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ajde boga ti... jos si mlad...ima vremena za tebe... Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ja mislim da si ti nesiguran u sebe i da se zato vracas toj devojci. Pogotovo znajuci sad za to iskustvo sa drugom koja se udala  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ja mislim da si ti nesiguran u sebe i da se zato vracas toj devojci. Pogotovo znajuci sad za to iskustvo sa drugom koja se udala  Smile


Svestan sam da ta devojka nije savrsena naravno, ali imamo mnogo toga zajednickog, oboje sviramo gitaru, volimo istu muziku, romanticna je i ranjiva dusa isto kao i ja, osecajna... Moram da priznam da jos nisam upoznao takvu u zivotu, a znam ih na stotine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:54:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.