Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A jel' mogi i ja da dobijem neko tumecenje natala? :)  (Pročitano 4866 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Posto je podznak u zoru isti sa znakom, a u suton u "suprotnom" znaku, tj. onom 180 stepeni udaljenom, a posto pocetkom novembra sunce zalazi oko 5 sati popodne, verovatno podznak jeste bik. Naravno, bez mesta rodjenja nemoguce je pravilno izracunati horoskop.

Ukratko, posto ne znamo jesu li podaci tacni, jer nemamo mesto rodjenja:

Horoskop na gornjoj slici -- ako je tacan -- vise je tezak nego sto je los, sa jedne strane postavlja osobu u situacije koje zahtevaju napore dosta vece od prosecnih (uobicajenih) da bi se u zivotu nesto postiglo, a sa druge strane daje sklonost da osoba pristupa olakim i brzim resenjima. Zato je potrebna stroga (samo)disciplina i izuzetno postenje (ne naivnost, nego potpuno postenje) u odnosu sa prijateljima, koji su obicno na polozajima veceg ugleda od osobe u pitanju -- ali i selektivnost kod izbora prijatelja, a nikako preveliki krug.

Vazno je kad god je moguce izbegavati upotrebu bilo kakvih hemikalija (alkohol, droge, lekovi) -- narocito ni po koju cenu to ne ciniti hronicno, tj. na duze staze.

Takodje je vazno da osoba ne zluoupotrebljava svoju seksualnu privlacnost (moze biti i ruzna osoba, ali je gotovo zivotinjski seksi), nego da pokusa da pronadje trajnog zivotnog partnera, jer nedostatak emocija u domu gde je osoba odrastala (mozd a nedostatk jednog ili cak oba roditelja) projektovace se i u dom koji gradi kao odrasla; zato je potrebno da neko drugi (zena/muz) to nadomesti.

Novca nece biti mnogo, a savetujem da se ne ulazi u bilo kakvo ilegalno manipulisanje istim (ovo kazem posto je u motou postavljaca "pranje novca"), jer postoji ozbiljna sklonost -- dve planete + 1 aspekt -- da se "padne".

Iako postoji zelja da se vidi svet, gornji horoskop nije dobar za selidbe ni u zemlji ni u inostranstvu, mozda eventualno krace puteve, a najbolji posao bi bio u vezi sa velikim insitucijama gde se meri ili se vrsi klasifikacija (bibliotekar, kontrolor kvaliteta proizvoda, mozda cak i policijski islednik zbog Plutona u Vagi u VI -- ne pozornik) i gde se polako -- ali sigurno -- napreduje u karijeri (ne znam da li ima takvih poslova danas; nekad je to bila vojska, gde se svakih 4-5 godina gotovo automatski dobijao cin, ali ovo na slici nije horoskop osobe koja treba da nosi oruzje).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
hahahaha. strelac - ribe su izrazeni.. to obicno daje odredjen talenat..
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Expert za pranje novca

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 32
Tralalala i Dionis6 nadam se da ste gledali moju kartu jer je ona 100% tacna... Mada me je Tralalala bas ubio u pojam . Smile Pa zar za mene nema nikakve nade.... Oh okrutni svete...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Picasso, ja sam gledao horoskop na slici. Ako si dobro izracunao, to je tako.

Naravno, nade ima. Ja sam skrenuo paznju na probleme, jer ono sto ide dobro i sam znas: oko za detalje, za klasifikaciju itd, rad u velikim institucijama gde karijera sporo raste, snazna seksualna privlacnost i prijatelji na polozajima.

Ali ako me pitas da li horoskop na slici -- koji je verovatno tvoj, mada ja to ne znam, cak i da jesi ostavio mesto rodjenja, to moze da bude tvoj horoskop ili neciji drugi, ja to ne mogu da znam, a bez mesta rodjenja horoskop se ne moze praviti -- nudi sansu da se lako dodje do velikog novca i zivot provede u zezanju, to nije tako.

Ne znaci da je potpuno nemoguce, ali bi zahtevalo napor veci od uobicaejnog i za obican pristojan zivot, a kamoli za lagodan kakav sanjaju tinejdzeri. Uostalom, ti vise nisi tinejdzer.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.