Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:34:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 8600GTS za reklamaciju  (Pročitano 2944 puta)
13. Jan 2008, 18:47:44
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam procesor e4500,gigabyte plocu S serije,2GB ddr2. . . i 8600 gts WinFast. Dakle cim se graficka optereti u nekoj tezoj igri pojave se sitne crtice po ekranu. Igra tece a i pre toga ne secka,samo odjednom pocne gomila,preko cele slike, tih malih belkastih crtica,horizontalnih. I malo boje isijavvaju na mestima. . . Probao sam sa drajverima koje sam dobio uz kartu i sa nekim 169. xx sve isto. Kad se restartuje komp sve normalno radi. Ako je neka igrica sa slabom grafikom nikad ne pravi gresku,a kada se upali recimo test drive,ili nba greska se pojavi vec posle desetak sekundi. Dok gitar hero nikad nije pravio problem,cak i cryses samo ponekad. Da li ovo moze da se resi softverski,ili da vratim karticu na reklamaciju?Sumnjam da joj je cip los.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 330
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5800 XM
Ja mislim da ti je to do software-a i mislim da zato neces proci sa reklamacijom........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
ako ti vazi garancija ,onda vrati  Smile - mada slichni problemi nastaju kad je loshe hladjenje ,ili slabo napajanje kucishta (jer kartica ume da povuche  Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ukoliko mislis da je do kartice, odmah je vrati.
Al prvo proveri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da ali sta moze da ne valja kod softvera?Imam SP2,drajveri su najnoviji,a svaki put je bas ista greska. Istina,tad se i vise zagreje kartica,logicno kad se pokrene igra,ali ne deluje mi da se pregreva. Lakse mi je da probam sa reklamacijom,nego da isprobavam drugo napajanje,i nemam kod koga da ubacim kartu da je pobam na drugom kucistu. Stvar je u tome sto je firma u gradu 250km daleko,a ja sam kupio od zastupnika,tako da ce da salju celo kuciste tamo,vec sam pitao. Najgore sto ce proci 20 dana. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7
Da ali sta moze da ne valja kod softvera?Imam SP2,drajveri su najnoviji,a svaki put je bas ista greska. Istina,tad se i vise zagreje kartica,logicno kad se pokrene igra,ali ne deluje mi da se pregreva. Lakse mi je da probam sa reklamacijom,nego da isprobavam drugo napajanje,i nemam kod koga da ubacim kartu da je pobam na drugom kucistu. Stvar je u tome sto je firma u gradu 250km daleko,a ja sam kupio od zastupnika,tako da ce da salju celo kuciste tamo,vec sam pitao. Najgore sto ce proci 20 dana. . .

Ajde da ti objasnim "Zakon o zastiti potrosaca" :
Ukoliko je kartica kupljena do 3 meseca     >>>  Duzni su da ti je odmah zamene ili da ti vrate novac(Ti moras da naglasis da neces da je ostavljas za servis ,ma sta god oni tebi rekli u pravu si ti)
Ukoliko je kartica kupljena do 6 meseci      >>> Duzni su da ti otklone kvar ili zamene za istu ili razlicitu koja je istih ili boljih karekteristika(U ovom slucaju ide na servis i mogu da je drze najvise 45 dana)
Sve preko je isto kao i pod dva dok ti garancija ne istekne.

Veruj mi ja sam imao nekih problema sa firmom koja se bas ovde reklamira,rekao sam im da me zeza grafika(bila je stara 2 meseca) oni su hteli da je prime na servis,medjutim ja sam insistirao na zameni .....i nije upalilo,na kraju sam pred njima uzeo mobilni i poceo da zovem inspekciju .....e tad su se predomislili i dali mi novu.

Inace mislim da ti je problem hardverski jer tu karticu i ja imam i ne pravi mi probleme.Ne mora da znaci da je ona otisla moguce je da je lose napajanje ili cak i ploca.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Memorija na kartici kada zeza daje te simptome. Vracaj je kada je vec pod garancijom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mod je uveliko u pravu.
boli te uvo,komp nov,grafika jaka...
idi bre tamo neka joj rade sta hoce,neka ti daju i novu boli te uvo...
kao sto herros kaze...musterija je uvek u pravu.
tako je svuda i ti se drzi toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Da ali sta moze da ne valja kod softvera?Imam SP2,drajveri su najnoviji,a svaki put je bas ista greska. Istina,tad se i vise zagreje kartica,logicno kad se pokrene igra,ali ne deluje mi da se pregreva. Lakse mi je da probam sa reklamacijom,nego da isprobavam drugo napajanje,i nemam kod koga da ubacim kartu da je pobam na drugom kucistu. Stvar je u tome sto je firma u gradu 250km daleko,a ja sam kupio od zastupnika,tako da ce da salju celo kuciste tamo,vec sam pitao. Najgore sto ce proci 20 dana. . .

Ajde da ti objasnim "Zakon o zastiti potrosaca" :
Ukoliko je kartica kupljena do 3 meseca     >>>  Duzni su da ti je odmah zamene ili da ti vrate novac(Ti moras da naglasis da neces da je ostavljas za servis ,ma sta god oni tebi rekli u pravu si ti)
Ukoliko je kartica kupljena do 6 meseci      >>> Duzni su da ti otklone kvar ili zamene za istu ili razlicitu koja je istih ili boljih karekteristika(U ovom slucaju ide na servis i mogu da je drze najvise 45 dana)
Sve preko je isto kao i pod dva dok ti garancija ne istekne.

Veruj mi ja sam imao nekih problema sa firmom koja se bas ovde reklamira,rekao sam im da me zeza grafika(bila je stara 2 meseca) oni su hteli da je prime na servis,medjutim ja sam insistirao na zameni .....i nije upalilo,na kraju sam pred njima uzeo mobilni i poceo da zovem inspekciju .....e tad su se predomislili i dali mi novu.

Inace mislim da ti je problem hardverski jer tu karticu i ja imam i ne pravi mi probleme.Ne mora da znaci da je ona otisla moguce je da je lose napajanje ili cak i ploca.
Daj broj za tu inspekciju, za ne daj Boze! Smile
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Merak nema cenu !!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 184
Zastava Nish
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N 95 8gb
Ja sam imao problema sa gigabytovom 8600 GTS. Ledila je na vecim opterecenjima! Smile
Vratili su mi pare, dodao i uzeo 8800 GT! Imao sam srecu
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:34:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.