Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 6630 Colour palette? i QuickOffice??  (Pročitano 2303 puta)
29. Avg 2006, 12:31:04
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6630
Pozdrav svima. Ako moze dva pitanja:
1. Gdje se mogu vidjeti promjene kada se promjeni ''Colour pallette'' od neke teme? (Themes>tema>edit>colour palette) Ja nigdje ne mogu da primjetim neku promjenu u bojama.

2. Zasto mi kada god pokusam instalirati QuickOffice (bez obzira koju verziju i odakle da ga skinem) nikako ne mogu da ga krekujem. Pokusavao sam instalirati one koje su ovom sajtu i sve potrebno instaliram i sve uradim po uputstvima kako ljudi kazu da ga krekujem ali uvijek mi govori da sam u trial periodu i kada on istekne trazi mi registraciju!
Thanks

(01. May 2007, 10:42:18)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
koristim officesuite.v2.10 i sve je ok!potrazi ga u download sekciji
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 White
Pozdrav svima. Ako moze dva pitanja:
1. Gdje se mogu vidjeti promjene kada se promjeni ''Colour pallette'' od neke teme? (Themes>tema>edit>colour palette) Ja nigdje ne mogu da primjetim neku promjenu u bojama.

Promenu izmedjio ostalog mozes da vidis u boji systemskih ikonica ako imas neku...a to je kad program sam po sebi nema uradjenu ikonicu nego mu telefon dodeli jednu u obliku Puzzle..I boja se menja na mestu gde senka pada na izbrane opcije...ne znam da li si me razumeo sta sam htela da kazem... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
2. Zasto mi kada god pokusam instalirati QuickOffice (bez obzira koju verziju i odakle da ga skinem) nikako ne mogu da ga krekujem. Pokusavao sam instalirati one koje su ovom sajtu i sve potrebno instaliram i sve uradim po uputstvima kako ljudi kazu da ga krekujem ali uvijek mi govori da sam u trial periodu i kada on istekne trazi mi registraciju!
Thanks
Zato što te mrzi da pročitaš i .nfo fajl koji dolazi uglavnom u arhivi sa programom koji si skinuo sa ovog foruma. Tu ti lepo piše kako se registruje program i koji je kod. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 White
I ja predlazem da predjes na Office Suite...mnogo je bolji... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia n95 + 8gb sdhc
Mislim da bi ti mnogo bolja opcija bio repliGO - imao sam quick office i office suit.............Ali kvalitet prikaza je neuporedivo bolji. Ako ti nije bitno da editujes obavezno skini ovaj program!
IP sačuvana
social share
potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6630
Nisam do sada uspjeo da primjetim tu promjenu u bojama ali to je nevazno. To je bilo pitanje cisto iz znatizelje.

@ Cigla Tel.: Procitaj, lijepo sam rekao da uradim sve kao sto ljudi kazu da se uradi (u .nfo fajlu, ne mrzi me da ga procitam) i takodje sam rekao da sam pokusavao sa svim verzijama i QuickOffice-a i OfficeSuite-a. Instalirao sam i onaj iz download sekcije koji navodno svima radi! Ali kod mene izgleda jednostavno nece krek da upali!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Nisam do sada uspjeo da primjetim tu promjenu u bojama ali to je nevazno. To je bilo pitanje cisto iz znatizelje.

@ Cigla Tel.: Procitaj, lijepo sam rekao da uradim sve kao sto ljudi kazu da se uradi (u .nfo fajlu, ne mrzi me da ga procitam) i takodje sam rekao da sam pokusavao sa svim verzijama i QuickOffice-a i OfficeSuite-a. Instalirao sam i onaj iz download sekcije koji navodno svima radi! Ali kod mene izgleda jednostavno nece krek da upali!!!
Aman bre - ne postoji krek za zadnji i ujedno i najbolji program - Quickoffice.Premier.v2.36.S60.SymbianOS7.Cracked-SyMPDA, jer je isti već krekovan. Postoji samo .nfo fajl u kome piše kako isti registrovati. Preciznije: koji kod uneti da bi bio potpuno registrovan.
Što znači da ti uopšte nisi kako veliš: "pokušavao sa svim verzijama"!!! Smile

Takodje radi fenomenalno i verzija - QuickOffice_Premier_v2.13_S60_CRACKED_SMPDA_2005, no i tu mora da se pročita .nfo fajl u kome piše da se svi delovi moraju instalirati(ima ih 5) kako bi program radio. I veruj da svima program i radi, jedino što nekoga mrzi da instalira svih pet delova aplikacije!

I manite se da se žalite džabe kada ne obraćate pažnju na uputstvo za instalaciju!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6630
Vidim da je dzabe pricati ovdje. I njega sam pokusavo i INSTALIRAO SAM SVIH PET DIJELOVA I REGISTROVAO KAKO PISE U UPUTSTVU i kaze da je registrovan ali nakon odredjenog vremena ponovo izbaci upozorenje da je istekao trial period i da treba registrovati!!! Kada tad pokusam ponoviti registracju iz uputstva, kod vise nije validan! Dzaba pricati kad lijepo kazem da sam sve probao ali izgleda da je neka greska kod mene u OS-u.
Nije ni vazno, zaboravi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Kao prvo: ubaci u svoj profil i model telefona koji poseduješ!
Kao drugo: niko ovde nezna šta si ti sve instalirao u telefon i koliko ima u njemu nekompatibilnih fajlova!
Kao treće: programi koje sam ti preporučio svima rade savršeno i nikada se niko nije žalio da zahtevaju ponovnu registraciju. Jedino ako nemaš pametnija posla pa često formatiraš memoriju telefona i misliš da su programi sigurni jer se nalaze na MMC. No nije moje da nagadjam već tvoje da objašnjavaš podrobnije problem a ne samo da tvrdiš: "sve sam probao"!!
Kao četvrto: ako je po tebi "džabe pričati ovde", onda je meni još lakše jer nemam potrebe da se smaram i nagadjam umesto tebe.

Ako ti je i dalje stalo da rešiš problem pošalji pp da otključam temu, ovako ide pod Lock jer je "džabe pričati ovde"!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.