Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 62. Godisnjica od ubistva Djenerala Dragoljuba Mihailovica  (Pročitano 22986 puta)
18. Jul 2008, 23:13:31
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Danas je 62. godisnjica od ubistva od strane komunista, komandanta JVUO G. Dragoljuba Mihailovica. Iako je danas postalo ocigledno da sve ono sto su komunisticke vlasti sirile o njemu, njegovom pokretu i njegovim pristalicama bilo lazno, jos uvek Srbija nije rehabilitovala jednog od njenih najvecih heroja i vojnika. Da li mislite da treba Dragoljubu Mihailovica dati ulicu u Beogradu? Ili makar podici neki spomenik zahvalnosti?
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Ulicu svakako treba dati a spomenika ima fala Bogu jedan manje ili vise nikom nece smetati, mene nervira zasto se vec jedared ne obelodani gde je streljan i gde mu je baceno telo da se vise ne spekulise oko toga!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
mene nervira zasto se vec jedared ne obelodani gde je streljan i gde mu je baceno telo da se vise ne spekulise oko toga!

To i mene zanima.
Sta se ceka toliko...
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KOSMET SRCE SRBIJE!!!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 196
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung D900
I mene!
Voleo bih da znam de su ga ona komunisticka djubrad streljala i bacili.. Smile

I da,trebalo bi da dobije ulicu,a spomenik ima na Ravnoj,mada jos jedan nebi skodio.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ако је Ђинђић могао булевар да добије, могао би и прави српски јунак... али сада како дођоше ови наранџасти што се извињавају и не замерају никоме...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
I da,trebalo bi da dobije ulicu

najmanje

mene nervira zasto se vec jedared ne obelodani gde je streljan i gde mu je baceno telo da se vise ne spekulise oko toga!

To i mene zanima.
Sta se ceka toliko...

postoji akcija ali višeo tome na  http://forum.burek.com/index.php/topic,164769.110.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne bi trebao da dobije ishta. Svi zaboravaljaju da je hteo etnicko cistu srbiju ako je to normalno vama ja nemam reci  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Ulicu svakako treba dati a spomenika ima fala Bogu jedan manje ili vise nikom nece smetati, mene nervira zasto se vec jedared ne obelodani gde je streljan i gde mu je baceno telo da se vise ne spekulise oko toga!

Nije on jedini... Kosti mog pradede su ostale pokopane negde u rodnom mestu "heroja" Slobodana Milosevica...  Smile

Ne bi trebao da dobije ishta. Svi zaboravaljaju da je hteo etnicko cistu srbiju ako je to normalno vama ja nemam reci  Smile

Mislim da si ga pomesao sa Pavelicem... Smiley
Jeste da su se moji borili na drugoj, partizanskoj strani, ali Mihailovic je bio oficir kraljevske vojske, sto je nekada nesto i znacilo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
Ne bi trebao da dobije ishta. Svi zaboravaljaju da je hteo etnicko cistu srbiju ako je to normalno vama ja nemam reci  Smile

Tako je, u pitanju je osuđeni nemački kolaboracionista. A to što vam neko puni glavu "istinom", neću da komentarišem.
Potičem iz porodice koja ja bila među osnivačima KPJ i znamo šta se sve dešavalo...

Citat
Mihailovic je bio oficir kraljevske vojske

Anea, moj deda je bio oficir na aerodromu u Sarajevu. Kada su nemci napali, nije imao pojma šta da radi.
Kralj pobegao, draža ćuti....
« Poslednja izmena: 19. Jul 2008, 09:43:29 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 5610
Ne bi trebao da dobije ishta. Svi zaboravaljaju da je hteo etnicko cistu srbiju ako je to normalno vama ja nemam reci  Smile
А у својим редовима је имао словенце, хрвате, муслимане... Уколико у нешто ниси упућен боље ћути!  Smile

Ne bi trebao da dobije ishta. Svi zaboravaljaju da je hteo etnicko cistu srbiju ako je to normalno vama ja nemam reci  Smile

Tako je, u pitanju je osuđeni nemački kolaboracionista. A to što vam neko puni glavu "istinom", neću da komentarišem.
Potičem iz porodice koja ja bila među osnivačima KPJ i znamo šta se sve dešavalo...



Осудили су га исти ти који су сарађивали са Павелићем против четника у Лици, Далмацији, Босни... Пошто потичеш из породице која је била међу оснивачима КПЈ, онда вероватно добро знаш каквим су се све нечасним делима комунисти служили. Истина о комунистима треба тек да изађе на видело. Жалосно је да у Србији и дан данас је јак утицај људи са комунистичким педигреом. Док их год има многе истине се неће сазнати. Али полако... све ће доћи на своје, тако и дан кад ће бити отворени досијеа разних комунистичких кадровика! Онда ће се лепо видети ко су били комунисти...
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.