Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:14:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 59 godina je proslo  (Pročitano 19193 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ko zna sta su njemu podvalili da potpise, ja kad sam video gde se sve nalazi moje ime zaprepastio sam se Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Sale


Je li adresa i dalje cbbj@sezampro.yu jer se sjećam da je bilo govora o tome da si promijenio provajder.

@ ostali

Molio bih da ovu SF-ovu jako dobro postavljenu i zamišljenu temu ne narušavate pričama o Hitleru kojih je pun net, a koje spadaju u teški "sajnsfikšn".

Pred nekoliko godina objavljena je knjiga jednog britanskog povjesničara u dva pozamašna toma o Hitleru (Ian Kershaw - Hitler) koja je općeprihvaćena najrelanija slika o njemu. U njoj su jednom zasvagda, na najobjektivniji znanstvnei način i pristup srušeni brojni mitovi o Hitlerovoj osobi: da je bio prikriveni homoseksualac, da je bio židovskog porijekla, da je imao perverznu vezu s vlastitom nećakinjom, da je bio narkoman....etc...etc...

------------------------------------------

Hitler je bio produkt svog vremena, osoba koju se nije čekalo nego koja je iskoristivši stare njemačke želje za dominacijom i traumu poraza 1918. koje je spojila sa svojom sposobnošću agitatora i tako se uspela na vlast. Da je Hitler kao organizator imao makar deseti dio sposobnosti koje je imao kao agitator možda bi tijek povijesti krenuo drugačijim putem....možda bismo danas uživali u Sauerkrautu i "vurštenu", a ne u BigMacovima i Coca-coli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
I igrali bi striktno SS Strike umesto CS i svi bi vozili mecke kao nacionalni auto Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije prvi put da ljudi satanizuju nekog ko je od njih bolji samo zbog tog razloga.
Mislim da mi je omiljeni trac o njemu da je uzivao u pissingu.... no, nebitno.
Predrasude je jako vazno odbaciti kad pricamo na ovakvoj temi, mozda sam to trebao i napisati kao uvodni komentar STOP THE PREDRASUDE jer zaista nekad covek izgubi volju da o necemu ozbiljno prica.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Evo malo i od mene.

Hitlera se može promatrati u dvije faze: prije rata i nakon izbijanja sukoba.

U prvoj fazi..mislim da mu se nema što prigovoriti. Vrsni propagator, predan svom cilju. Spretno bira suradnike dajući im odgovarajuća zaduženja, čak i onima koji nisu bili posebno sposobni kao npr. Göring. Njemačka postaje opet sila prvog reda, rješava se problem standarda i nezaposlenosti i u zapećak baca komunističku opasnost.

Nakon izbijanja sukoba, zanesen prvotnim lakim pobjedama postaje sve više izoliran od stvarnosti, uvjeren u vlastitu nepogrešivost. Izoliran od stvarnosti ne uspjeva obuzdati nesposobnjakoviće kao Göringa ili Himmlera, kojem čak povjerava zapovjedništvo nad Wehrmachtom u trenutku prodora Crvene armije na njemačko tlo. Ne dopušta prelazak na isključivu ratnu proivredu sve do 1943. kad je već prekasno. Sovjeti, naoružani američkim novcem prodiru, a on sprečava uspostavljanje čvrste linije obrane. suočen s porazom skreće u nihilizam i vlastiti narod izručuje uništenju. Svojom politikom holokausta sprečava da se uspostave jednaki standardi. Njemačka, a posredno i Europa su i danas suočene s političkom korektnošću i prihvaćaju krivnju i za ono što treba i što ne treba. Zbog njega je Europi nametnuto brisanje vlastitog identiteta, koje ljevica danas tako perfidno završava.

Bio je i vizionar i kompilator, imao je trenutaka lucidnosti, ali i fatalnih stupidnosti. Za pedestak godina ili više, kad se slegne prašina holokausta, možda će moći biti vrednovan na pravi način, oslobođen predrasuda da je bio zvijer još od razdoblja kad je bio fetus.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
ne zelim puno da komentarisem, samo smatram da je nacional-socijalizam ispravan!
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako smatras da je nesto ispravno onda obicno to treba da potkrepis nekim cinjenicama, zato i diskutujemo da bi razmenjivali cinjenice.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
Zato, sto bela rasa izumire, i u meni se javila rasna svest......
Zato sto ljudi koji vladaju svetom, ljudi koji upravljaju nasim zivotima, ljudi koji su doveli svet do ekonomske katastrofe, ljudi koji nam ispiraju mozak, ljudi koji hoce da uniste belu rasu jesu Jevreji...
I zato znam da sve sto u pise u knjigama i sto kazu na vestima nije istina....

Ovo je za mene sasvim dovoljno....
Ako hoces jos neke cinjenice, smo pitaj!
O tome mogu da pisem satima!!!!!
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jevreji su belci takodje, to bi znacilo da i oni sami sebi rade o glavi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
Чини ми се да смо из географије учили да је 54% људи кавказоидног типа. Иначе типови људи су више ствар главе него што стварно постоје, што су научно доказани или генетски проверљиви. А поготово боја коже врло, врло мало има везе с тиме.

УН забрањује помињање речи раса, и њених описних назива: бела, црна, жута. То су само типови људи: кавказоидни, негроидни и монголоидни.

Кавказоиди су генетски богаљи јер имају рецесивне гене (много су се мећусобом...) те у мешању са другим типовима наравно да се ти рецесивни гени губе. Нпр. за 100 г. нестаће природних плабуша и плавушана.

Први људи су били негроидног типа. Као што СФ примети и Арапи и Јевреји су кавказоиди (и 99% светаца + Исуцс + 12 апостола + Мухамед...).

Живело мешање типова и подтипова људи    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:14:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.