Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:48:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 50 Cent....sta mislite  (Pročitano 14586 puta)
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
Kažeš da su Power Of The Dollar i Guess Who's Back bolji od Get Rich Or Die Tryina i Massacra?


to tvrdim moralno i materijalno !!!
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ali po broju prodatih primeraka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
Kao prvo-svi su oni komercijaliste...i u pocetku,naravno da su "bolji" posto nemaju kintu ni za sta ..dok ne padne slava...i naravno lova...i s' ovim mozes vishe..i s' onim mozes bolje...sve se svodi na novac....haaaleluja!!!


lepo !!! ajd sad bilo ko od vas neka se drzi stvari o kojima zna da prica !!!

A ti kao znas,nikad crnca verovatno u zivotu nisi video.... Smile
Video si njegov film ( koji je OSNOVAN na njegovom zivotu),cuo 10 pesama,i vec znas sve! Smile svaka chast!...kad budes cuo svojim ushima pricu jednog gangstera i o chemu je sve to....vrati se da cujemo koliko je "sve to cool"....do tada... Smile

hmm ... crnaca u mom gradu ima 3, a zahvaljujuci nekim mojim vestinama, znam dva crnca !!! da li ja znam pravu gangsta pricu ili ne - ostavimo po strani !! vaznije je da ti i ostali znate da ga slusam ne zato sto volim sranja tipa : pucanje, droga, kuce itd. vec zato sto jednostavno ne peva nista sa frulom i gajdama, ako ce te to smiriti (ovim ciljam samo na narodnu muziku) !!! nisam zrtva nicijeg ukusa i misljenja, tako da sta god da kazes ili pokusas da kazes nece uticati da ja promenim svoje uverenje, tebi svaka cast, jer kao i ja slobodna si osoba i imas pravo na svoje misljenje !!! osim toga, taj rep meni i nije toliko vazan, jednostavno ga sad zasad slusam i gotivim ga, a do pre neku godinu sam slusao (i dalje slusam (ponekad) heavy metal, jer smatram da osoba koja citav svoj civot posveti jednoj vrsti muzike ili stilu zivota nema razloga da zivi !!! ko proba - ne skita ( ili tako nesto )  Smile

i za kraj !!! james hetfield je moj covek !! toga ja branim do groba !!! ovaj sad, samo prolazna faza i nista drugo (mozda i ponekad pustena pesma u autu, tek da povatam mace)
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
Ali po broju prodatih primeraka...


hmm .... moze biti !!! opet, tiraz ne kreira moj ukus, tako da ja ostajem pri svojoj tvrdnji, a drugi neka misle kako oce !!!
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Pa jel se tebi sviđaju 2 poslednja albuma?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
Pa jel se tebi sviđaju 2 poslednja albuma?


pa naravno !! ne kazem ja da su oni losiji od ovih prethodnih, cak stavise, po muzici i lirikama su veoma dobri, ako ne i bolji, ali ja licno ne gotivim te teme tipa : kola, mace, pucali su me, pucao sam ih !!! na ovim prethodnim ima nekih pesama, koje veoma lagano i lepo opisuju njegov kraj, njihov nacin zivota i jos ponesto !!!! sve u svemu, meni su ova 4 izdanja : Power of the dollar, guess who's back, get rich or die truyin' i the massacre, od 50 centa prilicno dobra i protiv njih nemam nista protiv !

i jos jedan je tu koji ti preporucujem da preslusas ako nisi (ali mislim da vec jesi) : Get rich or die truyin' soundtrack !!! i ovo mu je odlican potez ! Respect
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ne mogu da kažem da sam ga preslušao, čuo sam dosta puta samo Hustler's Ambition i Window Shopper. Ima li još dobrih pesama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
@Emir
Nisam ovde da ikoga savetujem sta treba da radi il da se prepirem....naprotiv,ne ocekujem da moji postovi utici ni na koga....tu sam da kazem ono sto JA mislim,a na osobama koje to procitaju je da pokusaju da pronadju tu granicu izmedju shale i ozbiljnosti.
Ne mozes se savijati kako vetar duva........cenim tudja misljenja podjednako kao svoja,naravno u granicama normalne diskusije...al mi izgleda da ni na jednoj ozbiljnijoj temi to ne postoji.....prosto ce se uvek naci taj neko ko ce uhvatiti da predrasudjuje i vredja druge sa njemu nepoznatim podatcima,luta od mila do nedraga.....to je ono sto ne podnosim!...ako me ne znas i pogesno shvatas......just stay away from me......zato sto nikome necu precutati izjavljenu glupost.Nepotrebno je davati psiholosku analizu necijih misljenja koja je sukobe tvojim....(bar po meni)
Sve u svemu...mislim da znam dovoljno o repu da bih mogla da ga komentarishem i dam moje misljenje,al za moj ukus ovi novopecenjaci nemaju dve ciste sa repom (mislim da je sam pojam rep zlostavljen i iskasapiran od strane njih). Ovo je samo takmicenje sukoba scene crncuga koji su dobili rec u javnosti,i mogu da kazu sta hoce,gde hoce,i kako hoce,jer su okruzeni orangutanima od 2.5 metra i 200kg zive vage bez kojih ne mogu ni do klonjare da odu. Plitka voda brzo zubori... Smile Smile
Navodim opet-to je samo moje misljenje Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2006, 20:24:17 od SpookShowBabe »
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
Ne mogu da kažem da sam ga preslušao, čuo sam dosta puta samo Hustler's Ambition i Window Shopper. Ima li još dobrih pesama?

ima !! Have a party, when death becomes you, i'll whip ya head boy, when it rains it pours, we both think alike, best friend !!! ni ostale nisu lose, al ove su pun pogodak !!!
predlazem ti da ih nadjes sto pre, neces zazaliti !!!
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
@Emir
Nisam ovde da ikoga savetujem sta treba da radi il da se prepirem....naprotiv,ne ocekujem da moji postovi utici ni na koga....tu sam da kazem ono sto JA mislim,a na osobama koje to procitaju je da pokusaju da pronadju tu granicu izmedju shale i ozbiljnosti.
Ne mozes se savijati kako vetar duva........cenim tudja misljenja podjednako kao svoja,naravno u granicama normalne diskusije...al mi izgleda da ni na jednoj ozbiljnijoj temi to ne postoji.....prosto ce se uvek naci taj neko ko ce uhvatiti da predrasudjuje i vredja druge sa njemu nepoznatim podatcima,luta od mila do nedraga.....to je ono sto ne podnosim!...ako me ne znas i pogesno shvatas......just stay away from me......zato sto nikome necu precutati izjavljenu glupost.Nepotrebno je davati psiholosku analizu necijih misljenja koja je sukobe tvojim....(bar po meni)
Sve u svemu...mislim da znam dovoljno o repu da bih mogla da ga komentarishem i dam moje misljenje,al za moj ukus ovi novopecenjaci nemaju dve ciste sa repom (mislim da je sam pojam rep zlostavljen i iskasapiran od strane njih). Ovo je samo takmicenje sukoba scene crncuga koji su dobili rec u javnosti,i mogu da kazu sta hoce,gde hoce,i kako hoce,jer su okruzeni orangutanima od 2.5 metra i 200kg zive vage bez kojih ne mogu ni do klonjare da odu. Plitka voda brzo zubori... Smile Smile
Navodim opet-to je samo moje misljenje Smile Smile Smile


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
postovanje, sve gore navedeno primoran sam da postujem, sto mojim prijasnjim, sto tvojim sadasnjim odgovorom !!! opet, ako sam u bilo kojem odgovoru banuo i izleteo, izvinjavam se, dzaba, nervoza je cudo ...  Smile
konacno, kada se sve sagleda, it is what it is, you can like it or love it !!!!!
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:48:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.