IN < - 50 Cent ili Eminem? - >LO
(1/8) > >> :: Odgovori!
Autor: kokota :
K`o je po vama bolji reper?Meni se iskreno pre vise svidjao Em,ali posto je previse otisao u komercijalu,glasam za 50 Cent-a...A vi?
Autor: SerbianFighter :
Kako mozes da poredis takve 2 stvari?
Pola dolara ne ume ni da prica, a ne da napise tekst....
Autor: kokota :
Pa nisam pitao ciji su tekstovi bolji vec ko je bolji reper...A i da je zaista tako on ne bi imao milione prodatih ploca i pesme koje, i klinci koji ni engleski ne znaju, znaju skoro napamet...
Autor: X3mE :
ne znam ko je bolji, ali ja vise slusam 50 cent-a
Autor: SerbianFighter :
Prvo, jeste tako.
Drugo, objasni mi samo koja je poenta rep muzike ako to nije tekst? To je isto kao kad bi rekao da je za dobrog glumca neophodno da neko ima bicepse, a da je potpuno sporedno da li zna glumiti.
Trece, broj prodatih ploca nije merilo ni za sta, i Britney ima platinasti tiraz, a kada te najveci promovise gde god ide kao sto je Em to za njega radio uopste nije problem izgraditi popularnost.
Cetvrto, klinci koji ne znaju engleski znaju njegove tekstove upravo zato sto je covek nepismen pa mu se "tekstovi" sastoje od 2.5 recenice za razliku od svih onih koji su zaista reperi i ciji tekstovi govore o necemu, cak imaju i sadrzaj koji ima smisao i moze se i bez muzike procitati i shvatiti.
Peto, Em i kad bude jos gori i jos komercijalniji za Pola dolara ce biti pojam jer je to covek cije se 4 "najvece pesme" sastoje bukvalno od jedne recenice koja se ponavlja dok i najgora eminemova pesma ima bar stranu.. dobrog.. teksta.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana