Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 5. oktobar nakon 7 godina- uspesna revolucija ili izneverena ocekivanja  (Pročitano 11916 puta)
07. Avg 2007, 11:29:54
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
5 OKTOBAR NAKON 7 GODINA- USPESNA REVOLUCIJA ILI IZNEVERENA OCEKIVANJA


2000. godine narod u Srbiji vise nije mogao da trpi jednoumlje SPS-a i njegove bliznakinje JUL-a .
Levica koja je vladala Srbijom vise od 60 godina – kada se uzme period  vladavine komunista je izneverila Srbe.
Najveca krivica je bila na bracnom paru Milosevic – Markovic  koji su postali tokom 90-tih mali carevi Srbije .
Narodu se sve smucilo .
Partije su se udruzivale u DOS I dogodio se 5 oktobar- nakon kradje glasova na izborima septembra 2000 godine od strane SPS  i JUL.
Proslo je skoro 7 godina od tada .
Mnogih iz prvih redova nema – revolucija je pojela svoju decu.

Kakva su vasa misljenja o Srbiji 7 godina nakon 5. oktobra ??
Da li se nesto znacajno izmenilo u Srbiji nabolje ?
Da li je sa ove vremenske distance 5. oktobar posluzio svojoj svrsi ili se osecate izdanim, prodanim i razocaranim u stilu – borismo se da sjase Kurta a uzjahao nas je Murta ?

Prosto i jednostavno – desio se 5 oktobar 2000. godine a sada je 20007.

Ide li Srbija napred ili jos uvek tapka u mestu ili je gore  nakon 5. oktobra 2000. godine ?????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung U900
5. Октобар...

Добро је што Милошевић од тада више не влада Србијом!
Све остало се може сматрати под лоше...тј исто чак и још горе!
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


lajava po potrebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
naravno da uopste nije gore. nije dobro ali svakako nije gore nego ranije. ovo je pitanje zahteva vise odgovora. prvi bi bio da je svakako bila uspesna revolucija jer je skinuta diktatura. jer svet makar pregovara sa namaa ne bacaju bombe na nas, i jos mnogo takvih primera. izneverena ocekivanja svakako jer se nije dogodio famozni 6. oktobar. nije bilo lustracije, nisu otvoreni tajni dosijei, te nam zemljom vladaju jos uvek kadrovi iz onog rezima.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom. Ako je nemas - javi se. Mislicu umesto tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung U900
Земљом влада нова багра коју баш брига за наородм.Појединци се труде али узалуд!
Мислиш ли ти да је Милошевић хтео да ратује?Или му је рат био наметан...све је то малсо америке!
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 12:11:53 od JFront »
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Све то смрди на велику муљачину, тај дан, и сви потоњи дани.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
nevezano od dosadasnjih postova:
ja msilim da je najveca uvreda koja moze postojati za nekog ko je bio na 5.oktobru i svim ostalim demonstracijama da vidi kako svaki prokleti dan oni dembelani sede u Skupstini deru se,svadjaju,prozivaju i mi ih za to placamo onolke pare!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile 
al,neka...znate sta?ja sam vec bio na 5.oktobru,popio malo suzavca,i isterao svoje...nije mi problem opet to da uradim,kao ni ovom narodu...a oni samo neka tako nastave da lenstvuju u Skupstini... Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


lajava po potrebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nevezano od dosadasnjih postova:
ja msilim da je najveca uvreda koja moze postojati za nekog ko je bio na 5.oktobru i svim ostalim demonstracijama da vidi kako svaki prokleti dan oni dembelani sede u Skupstini deru se,svadjaju,prozivaju i mi ih za to placamo onolke pare!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
al,neka...znate sta?ja sam vec bio na 5.oktobru,popio malo suzavca,i isterao svoje...nije mi problem opet to da uradim,kao ni ovom narodu...a oni samo neka tako nastave da lenstvuju u Skupstini... Smile Smile Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom. Ako je nemas - javi se. Mislicu umesto tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
5. oktobra 2000. godine smo krenuli napred i sve do 12. marta 2003. smo ubrazavali, kada je ubijen Djindjic odrzavali smo brzinu do dolaska Kostunice na vlast i jacanja Radikalnih lazova i razbojnika. Tada smo ugasili motore i sada jos uvek teramo po inerciji koju je dao Zoran, ali sve vise usporavamo! Ispada da je Kosovo bitnije od zivota ljudi u ovoj zemlji, doslo je do toga da opet ulazimo u sukob sa razvijenim svetom, i da nas vlasti ponovo uvode u robovanje pod Rusijom! Dosta vise, ako je Kosovo cena da budemo deo zapada, novog svetskog poretka, i da imamo sansu da se razvijamo, i napredujemo kao sredina onda je cena mala! Bolje je, naravno da jeste, ali nam je trebao i 6. oktobar, i lustracija pojedinih politickih ideja, potpun progon nacionalizma, i verskog fanatizma, no gospodin Kostunica se protivio takvom 6. oktobru i doneo samo nevolje! U slobodnom drustvu, ideologija kakvom se vode SPS, SRS, DSS i slicni je zabranjena s razlogom - zato sto dovodi do povecanja rasne, verske, nacionalne netrpeljivosti, nasilja, kriminala, nepismenosti, zaglupljenosti i do eskalacije ratnih sukoba! Postali smo pravoslavna dzamahirija, ovom zemljom vlada crkva koja jos uvek zivi u 12. veku, kako onda mislite da mozemo da udjemo u 21. vek? Dakle, lek je, proterati crkvu i njeno nazadno ucenje iz drzavnih institucija, skola, vladinih odbora, i staviti je tamo gde joj je mesto, u crkve i manastire! Bas iz tog razloga sto sam covek savremenih shvatanja i sirokih pogleda nisam mogao da prihvatim pravoslavnu ideologiju koju "nasa" crkva namece tako da sam se odrekao religije! I dalje verujem u boga, ali mi ne treba neki nepismeni, neuki, zaglupljeni gedza koji ne ume ni da se obrije i osisa, da mi postavlja moralna nacela! Dovoljno sam obrazovan da mogu sam sebi da ih postavljam!


I da, mozemo ponovo da napravimo 5. oktobar! Kada narodu dozlogrdi glad i rat ponovo, prici ce uz nas koji smo se borili protiv ovakvih vlasti, i tada cemo izvesti 5. oktobar ponovo! Ali s razlikom, sto cemo vodje biti sami mi bez onih koji su bili protiv lustracije, i s tim sto cemo ovog puta osvanuti u 6. oktobru!


I da, jeste Milosevic kriv za rat, ne sam naravno, ali je najvise kriv! Moglo je sve da se zavrsi onako kako se zavrsilo i za stolom za pregovore, ali cika Slobi je trabao rat da bi se narod obespismenio, plasio, da bi eskalirao kriminal, i vanrednim stanjem ostao na vlasti do kraja zivota, i uz sve to stvorio dinastiju! Neka mi onaj odozgo oprosti, ali krivo mi je sto je Milosevic umro, pravedno bi bilo da je ostao ziv jos jedno 1500 godina i da trune u nekoj tamnici, za sve ono sto nam je uradio '90-ih! Nikad nikom nisam zeleo zlo, ali zbog tog zlog degenerika vecina moje generacije nije znala sta su igracke, i nije imala detinjstvo i morala je da odraste pre vremena!
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 17:30:31 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Prosto i jednostavno – desio se 5 oktobar 2000. godine a sada je 20007.



Brate.. koliko sam ja spavao.. Smile


Ide li Srbija napred ili jos uvek tapka u mestu ili je gore  nakon 5. oktobra 2000. godine ?????

Naravno da nije gore.. Da li se oni kazu da je gore secaju kako je bilo 90-tih? Da li i sada cekaju u redovima za mleko?

Svakako da je bolje, ne onoliko koliko je imalo perspektivu da bude, ali u svakom slucaju je napredak iz jedne "bolesne" proslosti. Da je Zoran Djindjic ziv, mnoge stvari bi bile drugacije. Da nema onih koji pokusavaju da nas vrate u mracnu proslost, mnogo bolje bi nam svima bilo.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Nikada se necu sloziti sa teorijom da je ostao Djiki ziv da bi nam sada bilo bolje jer je on bio ista banda kao i ovi sad kao i oni prethidni sve su to ista gomna. Ja se jos uvek secam bele knjige i poglavnja prvih 100 dana vlade hahahahhaha kakve li ironije nista od toga nije uradjeno mozda samo nekih 3% ali verujem da se i tih 3% mogu dovesti u pitanje a tada je Djiki bio premijer!Bole njih i za tebe i za mene i za sve nas. Ne postoji politicka opcija u Srbiji koja bi povukla narod napred jer jednostavno niko to ne zeli uvale se u fotelje i klimatizovane automobile i bole njih primaju plate, dnevnice, viskove, premije i ostale povlastice sklope posao ili dva za nekog pojedinca, uvaljuju se u upravne odbore i to je to zasto bi se neko trudio oko naroda. A narod ko narod ovce se i cuvaju da bi se sisale, ima jedna izreka koja kaze dok bude ovaca bice i vune! A sve je to posledica komunizma u koji smo se utopili deca tih komunista sada pustaju kisu nad Srbijom a njihova deca ce nastaviti njihovim putem, zao mi je sto moram da konstatujem da smo gotovi Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.