Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 5. oktobar nakon 7 godina- uspesna revolucija ili izneverena ocekivanja  (Pročitano 11918 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Znaci ovde se javlaju samo oni koji nemaju lepo misljenje o 5 oktobru a oni koji ga hvale ne smatraju temu za prikladnu.
Oni su se obezbedili i *ebe im se za sirotinju  sa Bureka.
ha,ha,ha, -
Javice se samo oni iz SPO-a da brane sto su nestali a politicke scene nakon 7 godina posle 5 oktobra,zato sto je kostunica uspeo sto Sloba nije  a ostali,.....???
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Hehe, danko uvek me nasmeje. Najfinija revolucija a RTS je morao da gori? Joooj, pa onda U92 treba jednom nuklearkom!
Idi bre, danko! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Hehe, danko uvek me nasmeje. Najfinija revolucija a RTS je morao da gori? Joooj, pa onda U92 treba jednom nuklearkom!
Idi bre, danko! Smile
Zar tako o najobjektivnijpj bleeeeee92 koja je iznela revoluciju na svojim mikrofonima i kamerama????
Osudice te europejci. Nemoj o njihovoj proustaskoj tv.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
ici ce na sud casti nuns-a
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zasto se ljutite na ogledalo kad vam je lice ruzno

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1880
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K-750i


Prosto i jednostavno – desio se 5 oktobar 2000. godine a sada je 20007.

Ide li Srbija napred ili jos uvek tapka u mestu ili je gore nakon 5. oktobra 2000. godine ?????

Sigurno je bolje nego pre 5. oktobra, ako ni zbog čega drugog, makar zbog toga što više ne čekamo u red za hleb, mleko i šećer, i već punih 8 godina nismo ratovali!
IP sačuvana
social share
Кад си био дете мало комшија те силовао, јасно је ко дан волиш партизан!!!
Звезда је живот, све друго су ситнице!!!
Хвала ти Боже што сам Србин!!!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Nema redova-to je tacno. rafovi su puni inostrane robe za koju se daju devize.
Prezaduzenost je veca nego 90-tih kada niko ne zna kako je ziveo sa 5-6 maraka plate.
Sada plata od oko300evra ne garantuje da ce domacinstvo moci da plati dazbine drzavi i da se prehrani.
Ako se ne varm postojala je jedna ministarka koja je rekla _Prodajte i kucu i stan ( u zavisnosti sat ko poseduje) ali drzavi obaveze morate da isplatite.
To je demokratija za koju smo se borili i to su sutinske promene - nemoj da zivis u svojoj kuci, stanu ali drzavi daj. Smile Smile Smile
Drzava postala prealava. Svojevremno su trazili da se ne placa Tv pretplata a sada kada su dosli na vlast rade jos i gore-mora, mora i mora  i to uz struju.
Licemerno?!?!?!?!?! Smiley 1
I vise od licemerja. svojevremeno se zalagali za promenu izbornih zakona za predsednike opstina - bolje je , demokratskije je. Sada kada nisu sigurni u sebe rade kao Milosevic- menjaj zakon - samo da se ostane na vlasti.
Inflacija se zahuktava. Vestacki cuvaju klurs evra za koga experti sada kazu da vredi realno ko 125 dinara za 1 evro.
Dokle ce moci?
Cime ce obuzdati kada su sve prodali strancima koji sada ne moraju da nas ucenjuju mnogo-sada ce to perfidnije da rade kroz te jevtino kupljene fabrike -prodajom proizvoda iz Srbije kao stranih i manjom platom zaposlenih .Novi vid ropstva Srbima je nametnula ova vlast.
No sve ima kraj pa i ona. pomaka ima - za njih a ako je jedini pomak za narod sto nema redova za hleb, brasno, ulje nego su sada redovi za skupe kredite da se prezivi- e to i nije nesto bolje za obican narod. Zanjih na vlasti je uvek dobro i nakrali su se i za cukununucice. Ali sve lepo kaze narod=oteto prokleto. medjutim mneki nemaju decu pa i ne misle o toj kletvi.
Samo se pitam sta li  tajkuni razmisljaju?
Dali se plase boga?
A zna se - ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju i razbijaju.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2007, 18:17:27 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 40
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
secam se da sam tih dana sedeo za kompom i citao astroloske prognoze kako ce mu se diktatorsko ponasanje obiti o glavu bas pocetkom oktobra, u pitanju su bili aspketi saturna i urana :|
« Poslednja izmena: 11. Avg 2007, 19:40:52 od Redorange81 »
IP sačuvana
social share
about me, about my family.. about my dog..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Njazalije mi je sto su nasi politicki potrci i poltrini zapada isporucili Milosevica Hagu.
Trebalo mu je suditi u Srbiji.
Da mu narod bude sudija.
ne bih ga zalio da je prosao kao Causesku u Rumuniji.
Ali i Mira nje trebala da se uhapsi i sincic a ne samo on - u celoj porodici diktatora on je bio caqk i najmanje zlo od ovo dvoje -cvetica i gajbomana sa duvanom,belim,.....
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Jedno iznevereno ocekivanje:
Mislim da je bilo 2003-e godine kada je dosaso svemoguci Djelic u Bor i rekao okupljenim gradjanima da se ne plase zato sto RTB Bor ima gubitke, dugovanja zato sto sa njegovim umiranjem umire i grad Bor zato sto on ima takoznvani back up plan ili plan"b". Okupljeni gradjani su se nadali nekom brzom i efikasnom resenju za pokretanje i modernizovanje proizvodnje i plasiranje ruda na triziste, avaj, izlaganje Boletovog plana je pocelo ovako:
Ne sekirajte se, uvek ima sta da se radi i da se zivi, mozete da uzgajate kiki-riki ili puzeve! Smile Rece Bole i ostade ziv Smile

Najcrnje u toj prici je to sto je ta prica istinita Smile Tesko nama sa tim i takvim expertima Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Da je toliki expert kao sto se busaju DS sa njim on bi ostao tamo daleko a ne dolazio u napacvenu nasu Srbiju da je jos vise upropasti.
ebes cika vojvodu od banke
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.