Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 5. oktobar nakon 7 godina- uspesna revolucija ili izneverena ocekivanja  (Pročitano 11919 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Да ли су изневерена очекивања? Зависи ко је шта очекивао.

Економски, Србија је много напредовала у односу на деведесете. Довољан је податак да су нам тренутно девизне резерве близу 10 милијарди евра, а 5. октобра су биле око 300 милиона долара, што ће рећи 50 пута мање него сада. Просечна плата је онда била 60-70 марака, сада је око 350 евра, значи 10 пута већа него онда.
На све стране се нешто гради, посебно инфраструктура. Напредак је очигледан.

Политички, нисмо одмакли много од 5. октобра, првенствено због нерешеног косовског проблема, али сада је политичко деловање потпуно слободно, опозиционари више не страхују од путовања Ибарском магистралом и сличних "опасних" деоница широм Србије.

Корупција и криминал су и даље тешки проблеми, као и грамзивост и непоштење свих наших политичара, али кад се неки поштен и моралан човек бавио политиком? Бар код нас у Србији, одувек се највећи олош професионално бавио политиком, тако да су ови данашњи наши политичари ни гори ни бољи од српског просека у задњих 150 година.

Закључак, напредак је видан, и да није тешког косовског питања, могао бих да кажем да би ова наша прелепа земља била заиста лидер овог дела Европе, у сваком погледу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Citat
Корупција и криминал су и даље тешки проблеми, као и грамзивост и непоштење свих наших политичара, али кад се неки поштен и моралан човек бавио политиком? Бар код нас у Србији, одувек се највећи олош професионално бавио политиком, тако да су ови данашњи наши политичари ни гори ни бољи од српског просека у задњих 150 година.
Ovde se apsolutno slazemo Smile
Citat
Економски, Србија је много напредовала у односу на деведесете. Довољан је податак да су нам тренутно девизне резерве близу 10 милијарди евра, а 5. октобра су биле око 300 милиона долара, што ће рећи 50 пута мање него сада.
Devizne rezerve ne znace nista konkretno narodu boli mene koliko je u budzetu mene zanima koliko je u mom dzepu, kada bi se te pare upumpavale u privredu i ozivljavala stara ali modernija proizvodnja i otvarala nova mi bi to i te kako osetili ali na zalost kod nas pare sluze samo da bi se mahalo njima. Secam se price kad izadje Dinkic i kaze sad imamo toliko i toliko milijardi viska u budzetu, hahha pa odakle ti rodjo te pare kao visak znaci da si vise oteo od naroda kako moze tek tako da se pojavi visask, pa setimo se akcizi za plin vise se prodaje pa daj da krknemo vece akcize da namuvamo pare u budzet da primamo vece plate!
Visak u budzetu=Vece dranje naroda
Jednostavno tim zamazivanjem ociju mene nece kupiti ja sam covek koga ubedjuju samo dela koja mogu da se vise osete tj opipaju dzaba meni auto put. slazem se da treba da se gradi ali auto put se ne jede vise bih voleo da vidim evo popravili smo stanje u Masinskoj Industriji Nis u Elektronskoj Industriji Nis (ja sam iz Nisa pa zato lobiram Smile ) pa eto i tvoja zastava Kragujevac, daju slanini vestacko disanje a narod tamo grca secam se da su Kragujevac zvali dolinom gladi, pitam se zasto?! Skoda je VW prodata za 1$ zajedan jedini dolar a sada je jedan od nosioca Ceske privrede, ali ne mi cemo i dalje da pravimo Yuga i boli nas dupe!
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 18:09:34 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sprem`te se Sprem`te

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Motorola V550
znate sta muka mi je da se stalno spominju plate koje su otisle gore(cinjenica koju ne sporim) ali niko ne govori o tome koliko su cene otisle gore. preko 10 puta vise nego plate. Jos malo pa ce demokrate da budu na vlasti duze nego milosevic a jos uvek za sve probleme okrivljuju njega.
kazu da u svakom vicu ima pola istine.
Vozi se drug tito vozom. posle nekog vremena dodje masinovodja i kaze nema pruge. Tito okrene par telefona i stigle donacije pruga se gradi i voz ide. Vozi se vozom Milosevic. posle nekog vremena dodje kondukter i kaze da nema pruge. Milosevic naredi da se pruga iz premesti napred i voz krece dalje.
Vozi se vozim 19-toclana delegacija. posle nekog vremena dodje kondukter i kaze da nema voza. Oni lepo zajedno napolje da tresu voz da ovi unutra misle da se jos uvek voze.
Sramota je jos danas jedan od njih kaze da im je najveci uspeh to sto su Milosevica skinuli sa vlasti - Katasrofa
IP sačuvana
social share
Заклињем се са три прста и овога часног крста живот дајем за спас српства
Српска гарда Илиџа
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Brate slazem se sa tobom apsolutno za sve sto si rekao a i vic ti je super Smile
Citat
znate sta muka mi je da se stalno spominju plate koje su otisle gore(cinjenica koju ne sporim) ali niko ne govori o tome koliko su cene otisle gore. preko 10 puta vise nego plate.
Samo da podsetim hleb, struja, zejtin, benzin, plin, registracija, meso, raznorazne akcize, putarine, parking.. sve je poskupelo a meni je plata i dalje 200e (evro je pao ne znam dal znate)
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
a sta,trebalo nam je jos bombardovanja,sankcija,siromastva,restrikcija,redova,ratova...
covek se pravi mudonja,a narod trpi...znaci ti imaj svoje misljenje i ja cu svoje,takodje-pitaj ostale clanove ovog foruma: ja uvek postujem svacije misljenje...

ali,onaj dan...taj dan je narod pokazao da su svi,svuda u svetu sposobni,voljni,i dovoljno motivisani da ukoliko zele,mogu sami da promene vlast! i taj dan se stvarno pokazalo da je moguce i potebno ono cuveno:" power to the people!!!"
meni nece nijedan,nijedan politicar,ma koje vrste,partije,roda,godina ili inteligencije diktirati ili odredjivati sta cu da radim ili sta d mislim!!!tada se stvarno videlo da i narod ima moc!!taj dan nikad necu zaboraviti...  Smile Smile  Smile Smile  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 18:19:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Izvini kome se obracas u prvom delu posta? ili sam se ja prebacio nesto Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@Dominick-pa,u sustini saricmu,ALI ipak i dalje postujem i ostovacu njegova misljenja...samo sam napisao moje vidjenje tog vremena,ti si ubacio post pre mog,pa je ovako ispalo,a vise je bila poenta da iako izgleda nemoguce ili tesko,narod kada pobesni-u stanju je sve da uradi... Smile  Smile
mislim svaki analiticar zna to,kao i svako ko je video sta je bilo na 5.oktobru...a ja koliko vidim politicari(svi,svi)idu samo dole i dole...znaci rekoh: nje vazno koja partija,koje vreme,koja zemlja,koji politicar-narodu niko nece nista diktirati i tacka!!!!znaci ja sam bio dete,bas malo dete kad us pocele demonstracije i otisao sam(ovako ili onko-protestovao ili samo prisustvovao) svakom mitingu koji se desio u Beogradu...i na 5.oktobru sam bio skoro ceo dan i i dalje se secam kakv je osecaj bio kada znas da si isterao svoje pravo...znaci nije vazno sad ovo-moja poenta je vise da je narod kad nema sta da izgubi-s.p.r.e.m.a.n. i u s.t.a.nj.u. na S.V.E.!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sprem`te se Sprem`te

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Motorola V550
Ne znam ja kome se on obraca ali cini mi se da je jako nervozan. Ja njegovo misljenje nisam dovodio u pitanje niti sam govorio da je milosevic trebao da ostane. Samo sam rekao cinjenice. Mozda se naljutio zbog vica, nadam se da nije jer bi to bilo totalno kretenski
Slazem se sa njim i da je bilo redova i bombi i svega, ali isto tako situacija je danas daleko od toga da tece med i mleko. A taj vas svetac Dinjdjic lepo sebi namestio cementaru. Sigurno znate ko je glavni u cementari Popovac. Ruzica Djindjic. Medjutim covek je mrtav i neka pociva u miru. Da je on bio idealan nije, da je Milosevic idealan nije i niko nikada nece biti takav da mu se nesto nece moci prebaciti, nekome vise nekome manje
zato hkj Smile i ne preti nikome nisi tako strasan
IP sačuvana
social share
Заклињем се са три прста и овога часног крста живот дајем за спас српства
Српска гарда Илиџа
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sprem`te se Sprem`te

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Motorola V550
posto vidim da si bas ratnicki raspolozen da branis svoja vidjenja.To je ta danjasnja demokratija.
Smile Smile Smile Smile Budi dobar da ne budes modar
IP sačuvana
social share
Заклињем се са три прста и овога часног крста живот дајем за спас српства
Српска гарда Илиџа
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


lajava po potrebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
onaj ko je bio tamo 5. oktobra, a sad se kaje, ne postuje sebe. to sto su izneverena neka nasa ocekivanja je sasvim druga prica. nikada se necu kajati sto sam bila tamo.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom. Ako je nemas - javi se. Mislicu umesto tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.