Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 4 razloga da izbegavate gazirana pića  (Pročitano 11356 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
dok nisam dobila klinca...u mojoj kuci nikada nije bilo niceg slatkog...

osim tegle dzema od sljiva, zbog palacinki...koje jedino od slatkih stvari znam da pravim dobro Smile

i onda mi zao malca, pa pokusavam sebe da natjeram da ucim  da pravim neke torte i kolace...i nesto mi ne ide od ruke...

primjetila sam da ono sto volim da jedem...uzivam i da spremam i to uvijek i ispadne dobro.

ali kad pravim torte i kolace...totalni antitalenat Smile
probala- odustala.

i vodimo tihi rat moj naslijednik i ja...
on bi na slatkisima mogao da zivi...da ga pustim...vodu pio i ne bi...dozvolio bi sebi da se nadusi od sokica kao zaba i pukne na bilion atoma...

naravno, jos gazirano nije ni probao, ali ne sumnjam da ce koka- kola da mu se dopadne...ako se po jutru dan poznaje.
« Poslednja izmena: 15. Apr 2011, 16:07:29 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma i gusti sokovi i sokovi inace, sve su to ista sranja... Meni su ovi svi sokovi uglavnom preslatki, i nema sanse da ih pijem, ostane mi tako gadan ukus u ustima posle njih zbog toga, i konstantno sam zedna od njih. Jedino sto pijem od tih sokova je onaj NesTea sa vremena na vreme  Smile
Gde moze da bude isto. Imaju secer ali bolje je popiti casu toga dnevno jer makar ima voca i vitamina nego casu gaziranog ako vam je vec do soka. Ili da kupite blender pa da sami napravite  Smile

Gazirani su cista hemija. Sintetika i nista dalje od toga

Mozes misliti koliko i kakvog voca ima...Ne verujem im ni rec  Smile Bolje sam uzmi i kupi voce pa napravi sok ako ti je do voca i vitamina...
To od dva zla biras manje, nista ne znaci, zlo je zlo  Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2011, 16:09:42 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa imas one 100% sokove, oni su cistiji i bolji su od ovih obicnijih ali naravno da i tu ima sintetike

A naravno da je uvek bolje kupiti voce i pojesti ga ili napraviti sok od njega
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Ne može putnice, zakonom je regulisano danas da samo sokovi koji imaju procenat veći od 90 posto voća ili svih 100 slagaću te, mogu da imaju slike voća na ambalaži. Oni koji to nemaju ne smeju da stave voće na etikete.
Jesi primetila kako oni Hello sokovi više nemaju voće na ambalaži, a nekad su imali?

Tako da kad kupuješ gusti sok, onaj koji ima sliku voća znaj da je prošao kontrolu, dobio sertifikat i da je dobar.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Hello sokovi garant svetle u mraku.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma sve je to OK, satro kontrole i sertifikati, ali prosto NE verujem u te stvari, iz milion razloga (pa pa pa paranoja  SmileSmile
Realno, kod nas se sve radi na mufte i otaljavanje, tako da ne vidim zasto bi kontrola hrane bila nesto rigoroznija i bolja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Realno, stvarno si paranoična.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Šta kaaaažeš?  Smile  De bre isto sranje, dal si normalna.... istina imaju dosta šećera i istina goje ako se previše piju, al de to može da bude "isto sranje"?
Gde moze da bude isto. Imaju secer ali bolje je popiti casu toga dnevno jer makar ima voca i vitamina nego casu gaziranog ako vam je vec do soka. Ili da kupite blender pa da sami napravite  Smile

Gazirani su cista hemija. Sintetika i nista dalje od toga

@Osma oce da kaze da su "obicni",vocni sokovi manje zlo od gaziranih,ali su opet zlo.

I u pravu je.To sto nisu gazirani i nemaju hemiju koju imaju gazirani,to ne znaci da nisu stetni.
Ne radi se samo o seceru,nego i o emulgatorima koje pominje,bojama,ku*cima palcima...

Prosto su prejaki.Neki cak toliko da posle njih ostaje kiselina u ustima.Ali ne mislim na gorusicu,nego na onaj jak,kiselkast ukus.I bas kako kaze Osma-samo budes jos zedniji od njih.

Ja na primer nekad uzmem pa (kad kupim) sok od brusnice,pomesam ga sa kiselom vodom.
Odlican ukus,razblazim ga taman,a odlicna je zamena za gazirani sok.
I tu u stvari covek lepo vidi koliko su oni prezasladjeni.Odnosno-koliko je nerazblazen nenormalno jaci nego sto treba da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa pazi, sve sto se hemijski proizvodi je hemija i to pitanje kakvog kvaliteta(kao sto citamo na primeru pasteta i tunjevina) pa tako i ti vocni sokovi ali su manje zlo za nekoga ko hoce npr da popije sok kada ode negde u goste a nece gazirani

Ako hocete bas paranoju zapitajte se kakvog su nam kvaliteta voce i povrce koje kupujemo u prodavnicama pa i na pijaci Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2011, 19:53:23 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ma sve je to OK, satro kontrole i sertifikati, ali prosto NE verujem u te stvari, iz milion razloga (pa pa pa paranoja  SmileSmile
Realno, kod nas se sve radi na mufte i otaljavanje, tako da ne vidim zasto bi kontrola hrane bila nesto rigoroznija i bolja.

Mogu ti reći da su sokovi u Srbiji (mislim na one kvalitetne marke) za jedno 6 klasa bolji i ukusniji od svakog soka koji sam kupila u Češkoj i Slovačkoj, sa sve 18 EU sertifikata.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.