Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:47:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 24h Beograda  (Pročitano 10793 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung i8510 innov8
"24 sata Beograda" za 15 minuta



Srpska posla: Spektakularna trka "24 sata Beograda", koja je trebalo da traje četiri sata, trajala je svega 15 minuta i svela se na promo vožnju od 17 krugova koju su vozila samo tri GT automobila, pa je mnogobrojna puiblika ostala uskraćena za obećanih 200 na sat duž Bulevara Nikole Tesle. Razlog fijaska su nesuglasice među organizatorima, koje su dovele do toga da je policija neposredno pred izlazak GT automobila sklonila zaštitnu ogradu na pojedinim delovima staze, koja samim tim više nije bila bezbedna za vožnju.

Trka „24 sata Beograda” propala je zbog pojedinih interesnih grupa koje imaju uticaj i u političkim strukturama, pa su od trenutka kada je Grad Beograd podržao tu manifestaciju, počeli da je sabotiraju, čime su nam napravili ogroman trošak. Krenulo je tako što su zvali vozače iz inostranstva i govorili im da u Beogradu nije bezbedno da se vozi jer smo bili bombardovani i ulice su razrušene, pa su se zbog toga pojavila samo tri automobila. A, to što su trke nacionalnog šampionata produžene za dva sata i što je skinuta zaštitna ograda dok su GT automobili bili na stazi rezultat je njihove sabotaže - kaže za „24 sata” Zoran Marković, organizator trke „24 sata Beograda”. 

Jaki GT automobili „audi R8”, „audi TTS” i „porše 911” juče oko 11 sati vozili su 15 promotivnih krugova, dok je četvoročasovna trka trebalo da počne u 14 sati. U međuvremenu, stazu na Bulevaru zagrevali su automobili iz nacionalnog šampionata, ali da se nešto čudno dešava videlo se i po tome što su trke domaćeg šampionata trajale neobjašnjivo i začuđujuće dugo.
GT automobili na stazu su izašli sa dva sata kašnjenja i pred znatno manje publike, budući da su voditelji najavili da je manifestacija završena. Uprkos tome, strani vozači izrazili su želju da voze za publiku koja je ostala, ali je onda policija na pojedinim delovima staze sklonila elemente zaštitne ograde, pa je vožnja prekinuta jer staza više nije bila bezbedna.

Na pitanje zašto je ograda sklonjena, policajci su rekli da je trka završena i da oni imaju informaciju da GT automobili ne treba da voze. Zanimljivo je da su strani vozači bodrili domaće i gotovo sve vreme bili u publici, dok ni jedan od domaćih vozača nije iskoristio priliku da razmeni iskustva sa kolegama iz inostranstva.

Beograd pionir trka na gradskim ulicama


„Veoma mi je drago što sam u Beogradu. Vama tri GT automobila deluje malo, ali verujte to je prvi korak koji je uvek težak. Imali smo problema sa delom organizacije i neki automobili nisu stigli. Ali, budućnost auto-sporta je upravo na gradskim stazama, tako da je ovim Beograd postao pionir. Već sledeće godine biće bolje, a ubeđen sam da će kroz par godina vaš grad ugostiti i trku koja će trajati puna 24 sata. Za to, naravno, treba puno novca i puno sponzora. Bezbednosni standardi na ovoj stazi bolji su nego što sam očekivao”, rekao je za naš list Austrijanac Dominik Hartl, koji se inače bavi dizajniranjem i izgradnjom staza za trke.



Izvor: AutoBlog.rs
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Tattoo
"Razlog fijaska su nesuglasice među organizatorima, koje su dovele do toga da je policija neposredno pred izlazak GT automobila sklonila zaštitnu ogradu na pojedinim delovima staze, koja samim tim više nije bila bezbedna za vožnju."


Naša posla. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E61
Dobro je sto nisam otisao,stvarno smo slepci...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Blagi užas! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.70
ja sam se zesce pokajao sto sam dosao...em sam pokiso,pa sam trazio j***ni ulaz,prelazio sam preko nekih njiva i stala dok nisam nasao ulaz,prepesacio sam jedno 10 km,sigurno,i cim prodjes ulaz,ulazis u BLATO!!!  Smile pokajao sam se k'o nikad u zivotu sto sam dao jbnih 300 dinara za ulaz! msm ne bi ni dao,al ortakinja nam kupila karte 5-6 dana pre trke,kad se jos uvek verovalo da ce se voziti pravi fia GT...ma uzas,razocarenje.Ovo moze da se dogodi samo u raspaloj Srbiji! dno dna!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
ispalili su vas samo tako  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Sramota  Smile

Veliki je problem sto takva neodgovornost uzrokuje nepoverenje stranih organizatora za bilo kakvo organizovanje velikih dogadjaja kod nas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.86
upravo to sto Millano kaze,ziva istina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
tako bi zajebali i F1 Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:47:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.