Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 2006. odlazi..Po cemu ces je pamtiti..?  (Pročitano 7660 puta)
12. Dec 2006, 19:44:11
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Po uzoru na proslogodisnju temu:

2005. ode... Po cemu ces je pamtiti? - link

ove godine otvaram istu Smiley ..dakle, po cemu cete pamtiti ovu godinu na izmaku..?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Sony 
Auh auh bas dosta stvari.Dosta lepih stvari u ljubavi,dosta novih dobrih prijatelja,resavanje nekoliko gadnih problema,konacan  pomak na fakultetu  ...to mi je prvo na pameti...seticu se i nekih lepih stvari,pa cu pisati opet
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
jedva cekam da ode!  Smile bilo je i lepih trenutaka, ali kad se sve sabere i oduzme, ova godina je bila blagi uzas...radujem se 2007!  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jaooooj,po suzama,lazima,neuzvracenoj ljubavi,samo sto pre daode otalo je jos malo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Pamtiti cu je po prekretnici u mom zivotu,po pitanju nekih,veoma vaznih (ne znam kako da se izrazim)...zivotnih situacija,odluka...ne zamerite,nadam se da me razumete.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
UNIX
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k810i
pamti pa vrati hehe

pa bila je extra godina moram priznati...puna posla i uzivanja sa jedne strane.....
problemi tu kao i uvek ali sam se nekako lakse nosio sa njima u odnosu na prethodne god...stari seeee... Smiley
samo nek dodje nova i cant wait to see what God has for me this year  Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola Motoluxe XT615
najteže mi je palo to što sam izgubio N70 u guči (pijana budala).inače godina stagnacije , ništa novo , ne ponovila se.jedva čekam 2007.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
lose stvari:
saznanje da bliska osoba boluje od teske bolesti, ortak se navuko na pajdo,slupao sam bratov auto

dobre stvari:
najveca ljubav koja mi se dogodila,bratova zenidba,ostao sam nepovredjen u udesu i nasao sam neku nokiu N70 u Guci
Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Prva polovina godine katastrofalno losha ... lenjost, stagnacija, gomila glupih poteza na fakultetu i na poslu ... sve u svemu jako loshe.
Sredinom godine postavljanje stvari na svoje mesto, oduke o nekim primarnim stvarima i trezvenost.Postavljanje ljudi na svoje mesto.
Druga polovina godine donela je bozanstveni odmor daleko od svega shto me je nerviralo, neke drage osobe i emocije, mnogo rada i odricanja, ali potpunu satisfakciju.

Nadam se da ce naredna godina da mi donese uspeh na nekim poljima i volela bih da se iskazhem u nekim stvarima od kojih sam do sada uglavnom bezhala. Svakako se nadam da se i zdravlje da me posluzhi.... Deda Mraze,ocistila sam dimnjak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8587
Zastava Donji Mojmilovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Nokia E pedes&#039
Loše:
-Nema nečeg posebno lošeg,što sa ponosom mogu reći.Neke nebitne sitnice koje ne zavređuju pažnju.  Smile
Dobro:
-Prvo da navedem odličan poslovni napredak,povlačenje rizičnih,ali mudrih i isplativih poteza koji su mi doneli ne samo finansijsku dobit,već i bolje uslove rada i veće mogućnosti. Ogroman trud,rad i strpljenje se isplatilo. Definitivno sam postavio odlične temelje za 2007.  Smile
Drugo,par dobrih vesti iz porodičnog i prijateljskog okruženja su me prilično usrećile. Postaću ujka,postao sam stric,pa onda još jednom stric,i tako će se nastaviti.  Smile  Nije loše uopšte.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.