Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 20 želja deteta razvedenih roditelja  (Pročitano 891 puta)
09. Apr 2005, 09:08:05
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
20 želja deteta razvedenih roditelja   

1. Nemojte nikad zaboraviti: ja sam dete vas dvoje. Jeste da sad imam samo jednog roditelja kod koga pretezno zivim i koji se vremenski vise stara o meni, ali trebam onog drugog isto tako.

2. Ne pitajte me koga od vas dvoje vise volim. Volim vas oboje isto. Zato nemojte kuditi onog drugog predamnom, jer to me boli.

3. Pomozite mi da odrzavam kontakt sa onim roditeljem kod kojeg nisam stalno. Okrenite za mene njegov telefonski broj ili mi napisite adresu na koverti. Pomozite mi da za Bozic ili rodjendan napravim ili kupim lep poklon za onog drugog. Kad god me slikate napravite jos jedan primerak za onog drugog.

4. Pricajte medjusobno kao odrasli ljudi. Ne koristite mene da budem prenosioc vasih poruka- narocito ne za poruke koji ce onog drugog rastuziti ili naljutiti.

5. Ne budite tuzni kad odem kod onog drugog. Onaj od koga odlazim ne treba da misli da ce mi naredno vreme biti ruzno. Najradije bi da budem kod oboje istovremeno. Ali, ne mogu da se podelim na dva dela- samo zato sto ste vi podelili nasu porodicu.

6. Nikad ne planirajte nesto za vreme koje mi pripada da budem sa drugim roditeljem. Jedan deo mog vremena pripada meni i mojoj majci, deo meni i mom ocu. Drzite se toga bezuslovno.

7. Ne budite razocarani ili tuzni ako sam kod drugog i ne javim vam se. Sada imam dva doma i njih treba da razdvojim- inace se u mom zivotu uopste ne mogu snaci.

8. Nemojte me predavati kao paket na ulaznim vratima onog drugog. Zamolite drugog da udje na kratko i pricajte o tome kako mozete da pojednostavite moj komplikovani zivot. Kada dolazim ili odlazim imam kratke momente kada vas imam oboje zajedno. Nemojte mi to upropastiti time sto cete se svadjati ili potcenjivati.

9. Ako ne mozete da podnesete jedno drugo onda uredite da neko dolazi po mene u obdaniste ili kod drugova.

10. Ne svadjate se predamnom. Budite bar toliko pristojni koliko ste i prema drugim ljudima i na nacin kako to zahtevate i od mene.

11. Ne pricajte mi o stvarima koje jos ne mogu da razumem. Razgovarajte o tome sa drugim odraslima, a ne sa mnom.

12. Dopustite mi da dovedem moje drugove kod jednog i drugog. Jer, ja zelim da oni upoznaju moju majku, mog oca i da im se oboje svide.

13. Posteno se dogovorite oko novca. Ne zelim da jedno ima mnogo novca, a drugo malo. Treba oboma da bude dobro da bi mi kod oboje bilo podjednako udobno.

14. Ne pokusavajte da se takmicite ko ce mi vise udovoljiti. Jer ne mogu pojesti toliko cokolade koliko vas oboje volim.

15. Recite mi otvoreno ako vam ponestane novca. Meni je ionako vreme vaznije od novca. Od vesele zajednicke igre imam vise nego od nove igracke.

16. Nemojte preduzimati sa mnom mnogo "akcija". Ne mora uvek biti nesto uzbudljivo i novo kad poduzimate nesto sa mnom. Najlepse mi je kad smo jednostavno veseli, kad se igramo i imamo malo mira.

17. Ostavite po mogucnosti sto vise stvari u mom zivotu onako kako su bili i pre vaseg rastanka. To pocinje kod moje decije sobe i ide do malih stvari koje sam radila sama sa mojim tatom ili sama sa mojom mamom.

18. Budite ljubazni prema roditeljima onog drugog iako su nakon rastanka drzali stranu svoga deteta. Pa i vi bi bili na mojoj strani da mi bude lose! Ne zelim da izgubim jos i moju babu i dedu.

19. Budite korektni prema novom partneru kojeg cete naci ili vec jeste. Sa tom osobom i ja moram da se uskladim. To mogu bolje ako ne ljubomorisete. Ionako bi bilo najbolje da uskoro oboje pronadjete nekog koga cete voleti, jer tada necete biti vise toliko ljuti jedno na drugo.

20. Budite optimisti. Vas brak niste umeli da sredite, ali zato nam dozvolite da vreme posle toga provedemo dobro. Proucite moje molbe upucene vama. Mozda cete razgovarati o tome. Ne koristite moje zelje da prebacujete drugom kako je los prema meni. Ako to ucinite onda niste razumeli kako mi je i sta mi treba da bih se osecala dobro.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.