Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:06:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 20 bizarnih seks-zakona širom sveta  (Pročitano 3471 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
Po ovome kako se onda radjaju deca ???

Ja ipak mislim da ih donose rode hahahahahahahaha   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Citat
6. Takođe u Minesoti, žene su zakonski zaštićene i mogu odbiti sekusalni odnos ako muškarac nije oprao zube nakon što je jeo luk ili sardine.
Znači... ako nisam jeo luk ne sme da me odbije.
Lep zakon lep.
Inače svi koji se odnose na životinje su pišijada.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung GT-S7580
Citat
6. Takođe u Minesoti, žene su zakonski zaštićene i mogu odbiti sekusalni odnos ako muškarac nije oprao zube nakon što je jeo luk ili sardine.
Znači... ako nisam jeo luk ne sme da me odbije.
Онда ће је  вероватно болети глава..  Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2012, 14:12:13 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
LG G2
Citat
13. U Kolumbiji, žena sme da ima seksualne odnose samo sa svojim mužem, a samom činu kad se događa prvi put mora prisustvovati ženina majka.

Ima to kod nas  Smile

IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung Galaxy S II
 Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Pogledajte listu od 20 najbizarnijih seks - zakona širom sveta. Saznajte da li je u Vajomingu dozvoljen seks u hladnjači i u kojoj zemlji je zabranjen seks sa nevinom devojkom.



1. U Indoneziji se masturbacija kažnjava dekapitacijom, odnosno rezanjem glave.
čoveče,ja do sad nisam bio svestan,koliko sam ja ustvari srećan čovek!?
 
Citat
2. U američkoj državi Vajoming zabranjeno je imati seksualni odnos u hladnjači, stojeći.
jebote,meni seskoro pa ne diže ni na sobnoj temperaturi u krevetu,a ne u ledari!
Citat

3. U hotelu Sioux Falls u Južnoj Dakoti u sobama postoje samo odvojeni kreveti. Ako se soba iznajmi na jednu noć, razmak između kreveta mora biti minilano jedan metar. Takođe je zabranjeno imati seks na podu između kreveta.
glupost.

Citat

4. U muslimanskim zemljama zabranjeno je pogledati polne organe preminulih. Pogrebnici koji pripremaju tela privatne delove preminulih moraju prekriti komadom drveta ili cigle.
glupost.
 
Citat
5. U Minesoti je muškarcima zakonom zabranjeno da opšte s ribama.
američki degenerici.
Citat

6. Takođe u Minesoti, žene su zakonski zaštićene i mogu odbiti sekusalni odnos ako muškarac nije oprao zube nakon što je jeo luk ili sardine.
zar je za ovo potrebna zakonska regulativa?
degenerici američki!
Citat

7. U 18 zemalja u Americi zabranjeno je imati vidljivu erekciju.
kako bih se ja narobijao.
Citat

8. U prostorijama suda u Nevadi, zabranjeno je obavljati dužnost obučen u kostim penisa.
glupost.
Citat

9. U istoj je državi zabranjen seksualni odnos bez kondoma.
Smile
Citat

10. U gradu Romboh u Virdžiniji, zabranjeno je imati seksualne odnose dok je upaljeno svetlo.
Smile
Citat

11. U američkoj državi Juta zabranjeno je imati seksualni odnos dok se vozite u kolima hitne pomoći. Ako ste žena, bićete kažnjeni i vaše ime se može objaviti u novinama. Ako ste muškarac, nikom ništa.
ovo je za atomsku bombu.
 
Citat
12. Na području države Vašington zabranjeno je imati seksualni odnos s devicom, pod bilo kojim okolnostima.
tamo umiru nevine ili ...?
 
Citat
13. U Kolumbiji, žena sme da ima seksualne odnose samo sa svojim mužem, a samom činu kad se događa prvi put mora prisustvovati ženina majka.
kolumbija brale,kolumbija.
Citat

14. U Boliviji je ilegalno održavati seksualne odnose s majkom i ćerkom istovremeno.
sasvim ok.mama u podne,a čerka na zornjaka,a uveče šta padne pod jaja.sasvim korektan zakon.
Citat

15. U Hong Kongu žena može ubiti muža koji joj je neveran, ali to može učiniti samo golim rukama – bez ikakvog oružja. S druge strane, ljubavnicu može ubiti na bilo koji način.
ono čim žena upiše neku borilačku veštinu,vreme je za razvod.
Citat

16. U Bahrainu muški doktor sme da pregleda polni organ žene, ali ne sme direktno da gleda u njega – tako da se služi ogledalom i refleksijom.
ono,nevinost muslimana?
 
Citat
17. Na celom području Sjedinjenih Američkih Država zabranjeno je upotrebljavati ugrožene vrste u javnim ili privatnim izložbama koje se tiču seksualnih odnosa između vrsta. Iz ovog pravila, izuzetak su samo insekti.
dobro je što pande ne žive u USA
 
Citat
18. U Libanu, muškarci mogu polno opštiti sa životinjama, ali samo ako su životinje ženskog pola. Opštenje sa životinjama muškog pola kažnjava se smrću.
normalno.
 
Citat
19. U nekim muslimanskim zemljama smrtni greh je jesti meso jagnjeta sa kojim se polno opštilo.
pa mislim stvarno!ne možeš jesti ono što si jebao?!nije etički.
 
Citat
20. U Guamu postoje muškarci koji putuju i deflorišu device. Za taj posao su plaćeni, a posao ide dobro budući da u toj zemlji žena ne može da se uda ako je nevina.
ja bih ovo mogao da radim.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:06:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.