Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 07. Maj 2024, 02:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 187 - sex?  (Pročitano 7763 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma zezam se ja, nemoj ozbiljno shvatati, to je samo sala. Ideja je bila da napravim foru poredjenjem zivota u Beogradu sa linijama koje su skroz jadne i ajde da kazem relativno mirnog i sigurnog zivota i zivota u Izraleu gde ti imas brze linije i gomilu bombasa samoubica i ostalih vrsta terorista. Znaci zezao sam se samo i nije mi bila nikakv namera da plasim ili sta ja znam. Sorry ako si tako to protumacila.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Bad Habbit
Ma zezam se ja, nemoj ozbiljno shvatati, to je samo sala. Ideja je bila da napravim foru poredjenjem zivota u Beogradu sa linijama koje su skroz jadne i ajde da kazem relativno mirnog i sigurnog zivota i zivota u Izraleu gde ti imas brze linije i gomilu bombasa samoubica i ostalih vrsta terorista. Znaci zezao sam se samo i nije mi bila nikakv namera da plasim ili sta ja znam. Sorry ako si tako to protumacila.

Ma neeeeeeee  Smile Nego miran zivot u YU? Ma daj       gore je tamo nego ovde,veruj mi na rec  :x
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Citat: 0din
Citat: alf_yu
E super fora okce!!!
Okce imam jedno pitanje za tebe!!Imas da mi das jedno 20000 din?!?


Okce??
Ne treba ti 20000...dovoljno je 15000 Smiley

Dobro necu se buniti ni za 15000 kad da dodjem po pare?!? Smiley
Okce....pa varijacije Smiley
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Nemoj ni varijacije 'leba ti Smiley
Par ćeš dobiti čim nađem 50-60 'iljada na ulici...odma' bi ti dao 15000 Smiley

Kad smo već kod mirnog života mislim da je neko ubio nekoga ovde kod mene malopre...bilo je nešto kao pucnjava i vriska...ali me mrzi da pogledam...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Pa dobro "Fin" deo bi mi dao,nije da nisi drug Smiley  Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Ne kapiram zasto ovakva pesma ovoliki broj komentara zasluzuje i ovi gej idioti koje bi da peglam svaki dan.. Izgleda da suvise ljudi zna sta je HH (gistrooo) pa bi da komentarisu ovakva komercijalna sranja.. ova tema nije vredna pomena kao ni pesma!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Citat: SerbianFighter
Hm.. po ceo dan se reklamira ... ceo album je vrlo ok.. prava muzika za KOLA


Tebe sam video kako nesto gistro profi komentiras HH u SCG na onom topicu YUHH mada misim da ovakav lik ne bi bash trebao mnogo da kaze na tu temu niti spika kao ovakav je hop nash onakav je.. Jer kad vidim da neko kaze da mu je pesma dobra, album vrlo ok, misim na ovaj od Gej87 brate onda plzzzz prodji se komentara upucenima za HH.. Vidim da i ovde vecina ljudi svi nesto kao znaju sta je hop ovo ono, a niko nema pojma i to mi ide na kurac.. ne pricaj i ne mesaj se u nesto sto ne znas i ne razumes, slusajte acu lukasa lunu i te debile i djuskajte jer to ce te razumeti bez problema a ne blatite hip hop kulturu za dz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Tebe sam video kako nesto gistro profi komentiras HH u SCG na onom topicu YUHH mada misim da ovakav lik ne bi bash trebao mnogo da kaze na tu temu niti spika kao ovakav je hop nash onakav je.. Jer kad vidim da neko kaze da mu je pesma dobra, album vrlo ok, misim na ovaj od Gej87 brate onda plzzzz prodji se komentara upucenima za HH.. Vidim da i ovde vecina ljudi svi nesto kao znaju sta je hop ovo ono, a niko nema pojma i to mi ide na ku*ac.. ne pricaj i ne mesaj se u nesto sto ne znas i ne razumes, slusajte acu lukasa lunu i te debile i djuskajte jer to ce te razumeti bez problema a ne blatite hip hop kulturu za dz.

Nasi HH "umetnici" se bez obzira na moju ne zainteresovanost, ipak manje u HH od mene razumeju. Poredi ti WITB , BG i ono sto se danas na ulicama nalazi cast pojedincima. Zinulo im dupe za pare niko ne radi ko sto je nekad radio.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Aha.. Pa brate aj sad uzmi malo pa pogledaj UG scenu i likove koje rade.. Ja znam masu likova koji rade HH iz ljubavi ukljucujuci i ja, znaci kuci komp neki fakt ap majk, i snimam, ne snimam za slavu uspeh kesh radim za sebe, kao i ti likove koje znam.. Tvoje misljenje koje si ostavio tamo je za nekog ko postuje ovu kulturu, ali ja ne mogu da svrstam u postovaoce i poznavaoce HH kulture likove koji kazu da im je zadnji album gej87 dobar, da vole stvari koje tresu znaci ono u fazonu 50para i gej rule, kapiras? Znaci UG zauvek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ma kupis CD i zdravo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 07. Maj 2024, 02:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.